Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elkerített játszótérre végezhe...

Elkerített játszótérre végezheti a dolgát szerintetek egy gyerek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy park. A parkban egy legkisebbeknek való játszótér ami el van kerítve.

Szerintetek helyes a kerítésen belül végeztetni a gyerekkel vagy sem. (Olyan gyerekekre gondolok akiket úgy kell megpisiltetni)



2021. júl. 3. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
36%

8, te is odapisilsz? Akkor egy szót se szóltam (felesleges)...

De egész napos programnál is bőven lehet úgy szervezni, hogy legyen megfelelő időközönként kultúrált wc-zésre lehetőség. Megtisztelem ezzel a gyereket, hogy nem kell úton útfélen guggolnia.

Se a 6, se a 2 éves (éppenhogy szobatiszta) gyerekem nem pisilt még soha közterületen, pedig nem élünk a négy fal között, ma is egész nap kirándultunk.

2021. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
23%
Azért aki kutyához hasonlítja a gyerekét az nem érzi mekkora öngólt lő?
2021. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
49%

A minap tanúja voltam ahogy egy anyuka a Tesco (!) közepén pisilteti (valamiféle edénybe) a kisfiát. (Pedig ott van mosdó)

Ehhez képest a bokorba pisiltetés kismiska.

De az is elkerülhető. Ha már muszáj, akkor kívülre, nehogy belelépjen valaki.

Amúgy olyan nehéz papírbilit venni? Van 5, kinek adjam? Lányomnak sose kellett, mindig elértünk vele a wc-re, hajlandó se volt bokorba.

2021. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:

Én meg sosem láttam papirbilit, sztem nem sokan hasznaljak de lehet csak szerencsém van mert a nagy gyerekem már rég szobatiszta a kicsi meg meg pelenkas.


Egyébként semmi szemelyes szitu nincs a kérdés mögött, nem velem vagy a gyerekemmel történt ilyesmi, csak kíváncsi vtam a véleményeteketre, mert szembejött velem ez a téma másik oldalon és az sztem sem helyénvaló, hogy valaki az elkerített játszótéren belül végezteti a gyerekkel.


Olyat láttam jó pár éve, hogy egy kislány bepisilt a homokozóba.


Arra nem tudok mit írni, hogy más gyereke nem pisil sokat 40fokban ha sokat iszik. Az enyem sokat (legalábbis magához képest többet) pisil de mostanában már kibírja hazáig.

2021. júl. 3. 21:00
 15/63 anonim ***** válasza:
22%

15, te mekkora paraszt vagy! 😂

Azt gondolná az ember, hogy egy ilyen év után az emberek megismerkedtek a fertőtlenítés fogalmával, de ezek szerint nem. Miből áll már letörölni a wc-ülőkét, ha nem találod elég gusztusosnak? Inkább, mint pedofiloknak villogtatni a csepp gyereked sejhaját úton útfélen hadd rögzítse akár a kamera is, lásd tesco.

2021. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
17%
Aki a kutyapisit a gyerekpisinél előbbre helyezi, az érzi az öngólt?
2021. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
57%
17, érdekes amit írsz, te erre figyelsz vajon?
2021. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
74%

Most komyan kérdezem h mitől jobb a bokor mögött papír bilibe pisiltetni, mint simán?

Az egyik mitől helyén való, és a másik mitől nem?


Volt h a gyerekemnek bevásárlás közben jött rá.

Nem engedtek be a személyzeti mosdóban (meg is értem őket valamilyen szinten)

Szóval a parkolóban kellett megoldanunk. Szerintem ebben semmi rendkívüli nincs.

Nyilván egy zárt játszóról kijönnénk.

De azt el sem tudom képzelni h előveszem a papír bilit, pisil, majd feljel, kiöntöm a bili tartalmát, majd visszamegyünk. Vagy viszem magammal? Vagy mi?

2021. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
77%
Aki szerint egy pici szobatisztasagra szokó gyereknek a pisije egy fa tövében botrányos... nem kívànom, hogy öreg rákos strokos korodra az egészségügyisek jóindulatára legyél hagyatkozva.
2021. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
26%
A pedofilokra nem is gondoltok. Miközben pisilteted a gyereket, az feni a farkát a távcsöve alatt. Gratulálok az igénytelen anyukáknak! Ti is nyilván ha köztéren kell pisilni letoljátok a bugyit nem?
2021. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!