Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elkerített játszótérre végezhe...

Elkerített játszótérre végezheti a dolgát szerintetek egy gyerek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy park. A parkban egy legkisebbeknek való játszótér ami el van kerítve.

Szerintetek helyes a kerítésen belül végeztetni a gyerekkel vagy sem. (Olyan gyerekekre gondolok akiket úgy kell megpisiltetni)



2021. júl. 3. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
76%

Bordásfalon? Bordásfalon lógsz. Ha a te kezedről lóg, akkor ugyanúgy te emeled. Nem értem a különbséget. Vagy támaszkodik az ülőkén? Az mitől higiénikusabb?

És miért kibélelni akarod a wc-t? Amikor csak az ülőkét kell körbe fedni. Azt ne hidd már, hogy ha öt centivel feljebbről pisil bele, akkor nem fog felcsapni, aminek fel kell csapnia.

Igazság szerint sokkal kevesebb csapódik fel, ha valaki ül, mint amikor fölé guggol.

Nagyon szépen látszik ez a különbség azon is, ha a családban állva vagy ülve pisilő férfiak vannak. És nem, nem a hátsó fogja fel a cseppeket. Egyszerű fizika: locsolj bele a wc-be közelről és távolabbról, meg fogsz lepődni.

2021. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
45%

"Ő közben a saját kezével támaszkodik (tartja magát) a wc felett."


Ehhez ugyanúgy le kell törölnöd a wc-t, nem? Vagy beletenyerel a húgyba? :D

Akkor már nem egyszerűbb ráülni (ha letörölted)?

Szerintem nem én vagyok fordítva bekötve, ha nem fogom meg azt, amire rá se akarok ülni.

Ha pedig tisztára töröltem ahhoz, hogy megfoghassam,akkor elég tiszta ahhoz is, hogy ráüljek.

De neked valami klotyómanó fóbiád lehet.

2021. júl. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
19%

#47 ott hibadzik az elmelet h "Hónajban emeled. Ő közben a saját kezével támaszkodik (tartja magát) a wc felett".


Nem arrol van szo h nem birom felemelni, de sosem engedtem a gyereknek h hozzanyuljon idegen helyen a wcdeszkahoz, plane h ket kezzel tehenkedjen rajta. Ha en emelem igy wc mellett allva oldalt ahogy te irod, hamarabb pisili ossze a wcdeszkat es a sajat ruhajat, mivel gondolom annyira nem atletikus h kozben a ket labat hasizombol maga elott tartja es celoz a lyukba amit nem lat. Na akkor ezert neznek igy ki a nyilvanos wc-k, most mar ertem.


Egyebkent igen, visszuk a rengeteg zsepit es a wcpapirt, inkabb mintsem ott dobbenjunk ra h nincs mivel megtorolni.

2021. júl. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
74%

Igen. Letörlöm előtte, de mi utána kezet szoktunk mosni.

Még a combját fenekét nem moshatom meg ott utána. Érzed a különbséget?

Mellesleg a bordásfalon húzódzkodsz, nem csak lógsz.

De hát így már értem miért nem bírtok el egy 15 kolós gyereket. Nyilván ti nem csináltatok ilyet.

A kibélel szó valóban nem a megfelelő. Helyesbítem:nem pakolom ki 4-5 zsepivel.

Itt a fóbiás az, aki szerint egy kisgyerek bokorban pisilése annyira undorító és civilizálatlan dolog.

De válasz arra még mindig nem érkezett h miért jobb a papír bili ilyen esetben?

Mert ez a bokor ne legyen pisi szag, illetve a pedofilok meglátják válasz elég karcsú

2021. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
74%
Én a papírbilit nem értem. Belepisil, majd mi lesz a pisivel? Viszed magaddal és kiöntöd otthon? Gondolom csak kiborítod, de akkor meg ugyanúgy pisis lesz a fű, amibe más belelép.
2021. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
63%

"Igen. Letörlöm előtte, de mi utána kezet szoktunk mosni."

Papír nincs nálad, de szappan igen, mi? Életszerű. :)

A legtöbb olyan helyen, ahol nincs papír, szappant se fogsz találni.

"Még a combját fenekét nem moshatom meg ott utána. Érzed a különbséget?"

Nem igazán, mert ha nagyon fóbiás vagy, ez is megoldható, hisz léteznek nedves törlők.

2021. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
100%

55, igen, elméletben simán magaddal tudod vinni, mert a bili alján van egy zacskó, amibe bele lehet csomagolni a cuccot. Ennél környezetbarátabb a zárható hordozható bili.

"De válasz arra még mindig nem érkezett h miért jobb a papír bili ilyen esetben?"

Számos válasz érkezett, nem csak tőlem, csak nem akarjátok meghallani.

Kényelmesebb a gyereknek, nektek meg a bokorban pisiltetés az, mert ahhoz nem kell készülni.

Diszkrétebb, mert se a feneke, se a nunija nem villan ki, hisz ül.

Tisztább és önállóan intézheti rajta.

stb.

2021. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk azt én sem értem, aki nem bírja a saját gyerekét megemelni. Az én lányom 5 éves volt, és bizony a Hajógyári szigeten egy bokor mögé pisiltettem. Akkor még nem volt (vagy le volt zárva) a normális wc, a retkes, büdös mobil wc-be meg nem akart bemenni. Úgyhogy jobb híján a természetben oldotta meg. De mivel leguggolni nem akart, mert akkor hozzáér a fű (és mivel autista, az ilyenre extrém érzékeny) így én emeltem fel. 20 kiló volt, de a két combjánál megfogva vígan meg tudtam tartani.

Amúgy meg a wc deszkát hiába törli le valaki. A látható szennyeződések ugyan gusztustalanok, de senki ne legyen abban a tévhitben, hogy ami nem látszik, az ott sincs. És a papírral körbepakolás sem véd meg teljesen. Én soha nem ülnék rá nyilvános wc-re. És én is emeltem a kislányomat, már nem kell, mert elég nagy, hogy a gyerek wc fölé tudjon állni. Annyira nem nagy trükk. De ezek szerint, akik nem tudják ezt elképzelni, azok ráülnek arra, amire előttük egy vadidegen akár némi herpesszel, hpv-vel vagy tudja fene mivel

2021. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
65%

Már 5 éve is mindig volt kézfertőtlenítő a táskámban 😉

És köszi de a combját nem fogom ezzel letörölni. Na meg egy sürgős dolog esetében nem állok neki a előkeresni h nekiálljak takarítani.

Milyen válasz érkezett?

"Diszkrétebb, mert se a feneke, se a nunija nem villan ki, hisz ül." Ez?

Hát ki a tököm lát egy guggoló gyerek alá?

Mivel tisztább?

Miért önállóbb?

Ez a magaddal tudod vinni meg egyenese

2021. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
81%

Egyenesen borzasztó.

Pisivel együtt cipeled?

Vagy kiöntöd a tartalmat?

Mert akkor ugyan csak a pisi oda megy ahova gugolva is menne.

A környezet barát meg még mindig a gugolás.

Hiszen ha viszed magaddal és otthon {ntöd ki, akkor is leöblíted, ami pedig az ivóvíz pazarlása, a kivágott fa csak bónusz amiből a bili készült.

Szóval ezt ne keverjük már ide

2021. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!