Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elkerített játszótérre végezhe...

Elkerített játszótérre végezheti a dolgát szerintetek egy gyerek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy park. A parkban egy legkisebbeknek való játszótér ami el van kerítve.

Szerintetek helyes a kerítésen belül végeztetni a gyerekkel vagy sem. (Olyan gyerekekre gondolok akiket úgy kell megpisiltetni)



2021. júl. 3. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
79%

Ráadásul valami zacskó van benne, ami azért annyira nem környezetbarát.

És én személyesen nem láttam még, de kisgyerekes csoportokban volt téma. És hát ugye nem túl olcsó. Ahhoz pláne drága, hogy minden jatszoterezésnél elhasználjanak egyet, így többen is írták, hogy sima nejlon zacskót bűvészkednek bele (nem tudom hogyan, vagy mennyire megoldható, így elhiszem hogy úgy van). Ami már megint nem környezetbarát. És lehet én vagyok a finnyás, de biztos nem tennék be a táskámba egy zacskónyi pisit, hogy aztán a kulcsom vagy bármi kiszakítsa.

2021. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
76%

Tele a dark net pisilő gyerekek fotójával (arccal, anyukával, felismerhetően) ...

én nem lennék olyan nyugodt a tudattól.

Az én lányom 5, autista és elképzelhetetlen, hogy bokorba pisiljen. Képtelen rá. Szerencsére soha nem is volt rá szükség. A minap az állatkertben én háromszor pisiltem, mire őt rá tudtam venni, hogy indulás előtt menjünk el.

2021. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 A kérdező kommentje:

Jesszus hogy jutott ide ez a kérdés. 🤭

Anyukák, ne vitatkozzatok már ilyen 🌲szsagokon. Nyilván ha van wc a felnőtt ember azt választja, de jellemzően nincs sajna szóval én vagy kávézóba megyek vagy bevasarlokp-ba vagy haza. Pisilni utcán én kb tinikoromban pisiltem... Részegen éjjel. Bevallom ha a szükség ravinne megtenném, de nem vitt eddig rá mert általában meg tudom tervezni a napom úgy, hogy ha kell hazajövök vagy valahova.


Van olyan ismeros anyuka a játszon aki elmegy simán a bokorba nappal (bár mentségére legyen hogy a kutyafuttatós részrel) de ez sztem undorító bárhogy is.. viszont az ő dolga...


Nyilván egy kisgyerek (és hát nekem a kérdésem ilyen kisgyerekes kérdés lett vna.. vagy nagyobb babás.. a babás játszótéren.. tudjátok.. nem 5 éves.. na mindegy..) nem tartja még órákig vissza így aztán én KIMENNEK a gyerekkel a parkba, oda ahol aztán a többi kisgyerek nem fog később belefekudni...


De mint írtam a kerdes csak egy kitalált dolog. Szerencsére az enyéim (ezt is írtam már) egyik már nagy másik meg pelusos.


Ez a wc felé tartom- nem tartom, felszálló bacik (amúgy a bacik tudtommal nem szálldosnak..) részre már köpni-nyelni nem tudok. Ha valaki ilyen nyilvános wc náci akkor vigyetek magatokkal egy kis csomag (kb. családi gyufa méretű) fertotlenitovel átitatott tisztító kendőt.. nekem az szuperül be szokott válni ezekre az alkalmakra. Sosem szedtem össze (és a gyerek sem) semmiféle betegséget így. (Hjaa és kihagytam. Nekem a nagy állva pisil mert fiú)


A papír bilis részhez nem tudok mit hozzátenni. Én tuti sosem fogok ilyesmit venni.


Na köszi a válaszokat. Többségében, akik nem egymást szidtak, annak adtam egy-egy zöld kezét

2021. júl. 4. 13:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!