Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elkerített játszótérre végezhe...

Elkerített játszótérre végezheti a dolgát szerintetek egy gyerek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy park. A parkban egy legkisebbeknek való játszótér ami el van kerítve.

Szerintetek helyes a kerítésen belül végeztetni a gyerekkel vagy sem. (Olyan gyerekekre gondolok akiket úgy kell megpisiltetni)



2021. júl. 3. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
27%

17, aham mesélj még, hogy elég letörölni... Láttál te már ilyen budit belülről? Meg ugye a felszálló bacik. Ülj le, egyes.


22, kívánom, hogy az igenytelenezésed után jöjjön rád egy olyan pisilési inger, hogy valaazthatsz egy bokor és a bepisilés között. Megnézném az arcod ahogy izzadsz és már görcsöl a hasad annyira kell, de sehol semmi wc. Vagy te oly igényes vagy, hogy inkább bepisilnél? 🤣🤣🤣

2021. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 A kérdező kommentje:

Az hagyján de ha a cifrafosas jön rá valakire..? 🤭


Kissé amúgy eltertetek a témától.

2021. júl. 3. 21:34
 23/63 anonim ***** válasza:
79%
Bocs kérdező, jogos, de agyrém, hogy milyen kommentek jöttek. Nyílván ne a jártazón nelül, de ha muszáj egy gyereket meg kell pisiltetni, ez nem is lehet kérdés.
2021. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 A kérdező kommentje:
Sztem is van az a helyzet amikor muszáj de nincs az amikor muszáj egy babás játszótéren belül.
2021. júl. 3. 21:38
 25/63 anonim ***** válasza:
71%

Ha kièrnek időben, akkor termèszetesen a kerítèsen kívül pisiltessèk a gyereket. Ha màr csak gatyalehúzasra van idő, akkor simàn belefèr kigyereknèl bent is.

Szoktunk 5-6 òràt sètàval, jàtszóterezèssel tölteni. Nincs ùtközben wc. Mèg èn is a bokorba megyek. Papìrt kidobom, nem hagyok több ,,nyomot" mint egy kutya.

2021. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
49%

Én kutyasétáltatás közben gyakran láttam amikor az egyébként mobil vécével felszerelt helyi játszótéren apuka-anyuka éppen a füves rész kellős közepén pisilteti a gyereket, ahol később a nagyobbak mezítláb fociztak-tollasoztak stb.


Igaziból bennem csak az a kérdés merült fel, hogy mivel a kutyák nyilván ezért vannak kitiltva, akkor a gyerek tök logikusan odapiszkíthat?

Legyek akár mennyire is ellenszenves emiatt, de én ha választhatnèk inkább a kutyapisiben gázolnék térdig semmint az emberiben.

Persze ez nem a gyerekek ellen szól, imádom őket. De szerintem úgy etikus, ha félre vannak víve, kerítésen kívülre.

2021. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon egyszerű vagy
2021. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
35%

Nem akarom elhinni, hogy van felnőtt nő aki bokorba pisil..

És ezt a példát mutatja a gyerekének is.


Ha fél napot sétával, játszótérrel tölt valaki, az nem jut eszébe, hogy bemenjen egy kávézóba akármi legalább a felénél és az ilyen dolgokat elintezni? Vagy hazakanyarodni ha tenyleg szükség van 6 óra céltalan járkálásra.


Soha nem pisiltem se nyilvános wcben, se közteruleten, bokorban stb.. Undorítónak tartom. Nálam a kezmosas alap utana, a gyerekemnek is ezt tanitom. Nem popsitorlo vagy fertőtlenítő kendő stb.

2021. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
59%

#28"Soha nem pisiltem se nyilvános wcben, se közteruleten, bokorban stb"

Mert városi vagy.

Bocsi hogy a kukorica föld közepén kislány koromban (90-es évek) nem szaladtunk anyucival egy kávézóba h pisiljünk.

Megdöbbentő lehet számodra, de én is voltam már úgy h alig vártam h leszálljak a buszról és odaérjek az árokpartra....

Tudod vidéken nincs minden 2. Háztömb alatt kávézó.

Sőt ha kimentünk gombázni (nem 1-2 órás elfoglaltság) az erdőbe, ott se volt lehetőség cukiba menni pisilni.

2021. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
44%

A pedofilokra meg annyit, h miért mit csinál? Hazamegy, kiveri...

Ennyi erővel mi se menjünk sehova, mert egy aberrált kéjenc meglát, hazamegy és kiveri...

A pedofil nem egy gyerek popója fog felizgatni, ha gerjed rá, tök mindegy h látta e pisilni v sem. Ahogy egy normális szexualitású embert sem h lázba egy picér se..


De a bilis dolgot még most sem értem h miért jobb?!

2021. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!