Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elkerített játszótérre végezhe...

Elkerített játszótérre végezheti a dolgát szerintetek egy gyerek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy park. A parkban egy legkisebbeknek való játszótér ami el van kerítve.

Szerintetek helyes a kerítésen belül végeztetni a gyerekkel vagy sem. (Olyan gyerekekre gondolok akiket úgy kell megpisiltetni)



2021. júl. 3. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
50%
#29-el ertek egyet. Nekem teljesen normalis dolog h nem csak nyilvanos wcben, kavezoban pisilek, tavaly terhesen szamtalanszor ramtört a pisilhetnek, akkor is ha otthon indulas elott mind pisilunk, jatszoter melletti nyilvanos wc nem mukodott, korulottunk lakohazak, nehany elhagyatott hazhely, patakparti dzsindzsas. Meg szep h nem vagom kocsiba az egesz csaladot es megyunk mind haza a 20perccel tavolabbi otthonunkba mert nekem pisilnem kell. Kb ez van a kisgyerekekkel is, megpisilteted otthon de ha elotte sokat ivott, ohatatlanul is rator itt-ott. Sot, mondok jobbat, enyeimet az ovobacsi pisiltette ha ugy adodott a kulteri programon, parkban, arrebb esohelyen. Kulfoldon elunk, itt ez teljesen normalis. Szomoru h puccerajos Magyarorszagon csak kavezoban, papirbilivel es csappal mukodik.
2021. júl. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
46%

"De a bilis dolgot még most sem értem h miért jobb?!"


Ezt komolyan magyarázni kell?

Mert kényelmesen ül, nem anyuci lóbálja vagy éppen guggolva koncentrál, hogy merre follyon a pisi, hogy ne a ruháját találja el vagy a lábát...

+ nem lesz húgyszag a bokorban.

Tudom, tudom, mind azt hiszitek, hogy a 2-3 évesé szenteltvíz. Erről a mosható pelenkát használó anyukák tudnának mesélni, hogy pár óra bomlás után mennyire nem rózsaillatú.

2021. júl. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
31%

Mindig elképedek, hogy a társadalomnak mely rétege képviselteti magát itt. Szociológiai tanulmányhoz aranybánya, de egyébként elborzasztó, hogy mi a többségi norma. 🙈

Egészséges életmód már a gyerekek hozzátáplálásánál se elsődleges (cukros tea mint altató ital cumiból az ágyban fekve, kóla cumiból, cukor, csoki 1 év alatt...); bolti etetés kifizetetlen étellel; tévéző 4 hónaposok; bárhova ürítő szocializálatlan kiskölykök...

2021. júl. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
62%

"Mert városi vagy.


Bocsi hogy a kukorica föld közepén kislány koromban (90-es évek) nem szaladtunk anyucival egy kávézóba h pisiljünk."


De NEM a kukoricaföldön való pisilés volt a kérdés, hanem a játszótéren, erre eljutottunk mindenhol leggugoló felnőtt nőkig.

Kultúrlény VÁROSBAN nem pisil össze-vissza csak azért mert lusta előre gondolkodni és erre nem tanítja a gyerekét.

Teljesen más az, ha pl: elmegyünk túrázni a hegyekbe és több kilométeres gyalogtávra nincs wc.

2021. júl. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
56%

Istenem mennyi kretén.. bár a stílusból még azt is el tudom képzelni, hogy egyetlen ember írogatja itt ugyanazt folyamatosan.

De hogy nincsen gyereke az fix. Írhat itt hatot is, a sötétség ami árad az írásából, bizonyítja, hogy életében nem vigyázott kicsi gyerekre. Mert attól, hogy jól nevelt és szobatiszta, még pici a hólyag és nem tudja a végtelenségig visszatartani, akármilyen jól nevelt is (és nem is szabad mert nem egészséges).

Szóval jön ide ömleszteni a kreténséget, meg szítaná a hülyeségével a feszültséget...

(Azzal egyetértek, hogy ne a játszótéren belül és ne mondjuk a strand közepére ahova fekszenek az emberek - de hogy ne töltsünk 2 óránál tovább időt a szabadban, mert hátha pisilnie kell a gyereknek az nonszensz).

Különben meg aki még soha nem pisilt bokorba, annak nem volt igazi fiatalkora... akinek volt az pontosan tudja miről beszélek 😏

2021. júl. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
72%
Azt a részt mondjuk én sem értem, hogy a papírbili miért védi jobban attól, hogy a pedofilok meglássák a fenekét. Mi ugyan nem használtunk olyat, de feltételezem, arra sem ruhában ül a gyerek. Egyébként egy pedofilnak ugyanolyan vonzó egy fürdőruhás gyerek is (most tele a játszótér velük). Sőt a mi játszónkon most a melegben kis babakádban fürdenek a totál meztelen totyogók. Nekem az gázabb mint pisilni, ha rátör a szükség.
2021. júl. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
43%

"+ nem lesz húgyszag a bokorban"

Miért magaddal viszed, nem öntöd ki?

Fogod beviszed a teli bilit a játszóra leteszed magad mellé a padra. Nem?

Hadjad már!!!

Egyébként pedig beidéztem h te azt írtad SOHA nem pisiltél így.

Kényelmesebb a gyereknek a bili. Nyilván. Meg az is kényelmes lenne ha mindig a hátamon hurcolnám, de csak megtanult járni.

Azért guggolva pisilni nem atomfizika! Akkora szaktudást nem igényel h a gyermeket óvni kelljen az elsajátítástól.

Azt is megtanítottam neki h hogy ne üljön rá a wcre (van ahol nincs annyi papír h kibéleld) de tudom te wc fóliát is viszel magaddal, nehogy megkelljen tanulnia

2021. júl. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
100%

"Azt is megtanítottam neki h hogy ne üljön rá a wcre (van ahol nincs annyi papír h kibéleld) "


Hogy csinálod? Rággugoltatod a deszkára? 🤔

Mert bizonyos centi alatt még ráülni se tudnak egyedül, nemhogy egyensúlyozni felette.

2021. júl. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
53%

"Mert bizonyos centi alatt még ráülni se tudnak egyedül"

Ott rejlik a válasz😉

Előtte meg tartottam felette.

2021. júl. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
57%

35, ki kell ábrándítsalak: még véletlenül sem egy ember írogat.

Én pl: pisiltem gyerekként szabad téren, de nem városban. Ott se gyerekként, se felnőttként nem volt soha szükségem erre a tudományra, és eddig még a gyerekeim is megvoltak nélküle. Még csak az egyikük szobatiszta, de amikor még tanulta se kellett soha leggugoltatnom a szabadban, mindig találtunk időben wc-t.

2021. júl. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!