Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elkerített játszótérre végezhe...

Elkerített játszótérre végezheti a dolgát szerintetek egy gyerek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy park. A parkban egy legkisebbeknek való játszótér ami el van kerítve.

Szerintetek helyes a kerítésen belül végeztetni a gyerekkel vagy sem. (Olyan gyerekekre gondolok akiket úgy kell megpisiltetni)



2021. júl. 3. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
66%
39, hogy a picsában, taníts mester! Mi a fogás, de komolyan? Szemből? Egy 20 kilóst vagy nagyobbat? Nekem 155 centivel is kihívás sokszor egyensúlyozni, akkor mégis meddig tartod fölé, hány centiig, kilóig ahelyett hogy ráülne?
2021. júl. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
58%
Ezt én se igazán értem. A legtöbb mosdóban ahhoz is túl kicsi a hely, hogy a gyerekkel együtt beférjünk kényelmesen, nem hogy akrobatikázni.
2021. júl. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
33%
Aki itt igénytelenezik az még biztos nem tapasztalta a saját bőrén, hogy a szükség bizony nagy úr. 🤷‍♀️
2021. júl. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
60%

Elkepzelem a helyzetet amikor a "csak wcn kenyelmesen ulo, soha nem lobaltam, soha nem kellett guggolnia" gyerekek olyan helyzetbe kerulnek kesobb, amikor jol jonne az a kepesseg h h oldja meg anya nelkul, etterem nelkul, papirbili nelkul mondjuk egy csoportkirandulason vagy nagymamaval a jatszon (szigoruan kerites tuloldalan), aki kevesbe reakciokesz vagy kevesbe tervezte meg a napot. Vagy szimplan mert felfazott. Van az a szituacio es ezerszer jobb megoldas mint a bugyiba csorgatni vagy megszegyenulni masok elott.

Es nem utolsosorban higienikusabb guggolva mint egy nyilvanos wcn, akar korbepapirozas utan is, pusztan azert mert termeszetesebb, nem masok maradeka csapja fel az alvazat. Nekem speciel meg sosem sikerult mondjuk autopalyai wc fole emelni a gyereket, mert nem birom el, o meg nem birja combbal tartani magat. De ezert nem adnam vissza ra a pelust mondvan h akkor inkabb abba. Ez valami ujkeletu hulyeseg h mindig mindenhol kell lennie wcnek vagy el se induljunk mert mi tortenik ha... slusszpoen h a gyerek akkor szol amikor MAR kell es nem ad 10percet neked h kenyelmesen megkeresd a megfelelo tiszta helyet hozza a kornyeken. Meg jobb h ha van meg 2 masik gyereked veled akiket ossze kell elobb vadaszni es nekiindulni mind wct keresni Pistikenek. Aztan ezt eljatszani Marikaval kesobb ujra mert nem egyszerre kell nekik.

2021. júl. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
100%
43, dehogynem, rohantam már cifrával, de belvárosban nem a bokorba. Bokor sincs a full beton között, viszont térfigyelő kamera és járókelő ezer.
2021. júl. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
68%

Felnőttként is durva ha mosdót kell találni, pedig nagyon kell.

Én 100%-an közterületen pisilés ellenes vagyok (kivéve kisgyereknél, ott nincs mit tenni), de még én is kerültem olyan helyzetbe, hogy be kellett menni két ház közé a dzsindzsásba (kiránduláson, még benzinkúton is megálltam pedig mindig pisilni). Rettenetesen kínosan éreztem magam és el akartam süllyedni, de nem volt nyitva se kávézó se semmi hely ahova befizethettem volna magam és nem ismertem a várost, hogy meddig kell gyalogolni fájó, szúró hassal.

Na most egy gyereket én nem tennék ki ilyennek, hogy addig tartogassa, hogy már járni is nehez tudjon és sírjon a fájdalomtól, mert néhány ember szerint illetlenség egy gyereknek wc-n kívül akárhol pisilni.

Én kibírom amíg lehet és csak tényleg akkor pisilnék valahova, ha kész vége, vagy nadrág vagy bokor, de gyerekkel ezt nem lehet megtenni.

2021. júl. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
12%

154cm 43 k8ló vok.

Beállsz a wc mellé, arcal mindketten az ajtó felé vagytok.Hónajban emeled. Ő közben a saját kezével támaszkodik (tartja magát) a wc felett.

Nem egy elképzelhetetlen mutatvány.

A 20 kilós gyerekem már megoldja egyedül (mivel 5 éves)

De nehogy már ne tudj megemelni és tartani 15 kilót egy percig.

Miért ti hogy csináljátok?

Ott ahol nincs papír (orvosi rendelő, kórház) vagy wc papír gurigával jártok?

2021. júl. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
29%

"A 20 kilós gyerekem már megoldja egyedül (mivel 5 éves)"

De hogy??? Saját magát emeli?


"Ott ahol nincs papír (orvosi rendelő, kórház) vagy wc papír gurigával jártok?"

Miért ahol nincs wc-papír, mivel törlöd ki magad? Na, azzal. Egyébként, ha nagyon felkészült valaki, akkor a wc-ülőke takaró papír kisebb helyet foglal a táskában, mint egy csomag zsebkendő.

2021. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
46%

Igen. Tartja magát

Ugyan úgy mint a bordásfalon.

Ez miért olyan hihetetlen?

Nem nem hordok magamnál annyi zsepit h kibéleljem a wct vele.

Bocsi de nekem könnyebb volt erre megtanítani, mint 3-6 ilyet magamnál tartani minden alkalommal (pl játszóra nem is viszek csak telefont (az igazolványok ill bankkártya van a tokjában) egy pár zsepi a zsebemben, meg a kulacsa. Ennyi...

Nem járunk le egy egész táskával. De bevásárolni is simán elmegyek így.

2021. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
47%

Tehát aki lepontozott nem tud megtartani a wc felett egy 15-20 kilós gyereket?

Akkor biztos csak én vok ilyen jó kondiban h a súlyom felét azért megtudom tartani egy pár percig.....

Hihetetlen, de magamat is megtartom. Van ahol nekem sem ér le a lábam.

Megdöbbentő!!!

Anyáink nem is tudom hogy élték túl h nem volt wctakarójuk mikor vittek minket pisilni?!

2021. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!