Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engednétek az anyánk, hogy...

Engednétek az anyánk, hogy többet lássa a gyerekeket mint a hivatalos láthatás?

Figyelt kérdés

Hivatalosan minden szerda és 2hetente hétvége.

3-5-8 évesek. Nem volt szép válás.Másik városba költöztem a gyerekkel, ezért nekem kell megoldani a láthatásokra az utat, de a pluszokon ő jönne, aminek én nem nagyon örülnék ha nálunk lenne.

Nem akarom, hogy össze zavarja a gyerekeket és a páromat is zavarna ha itt lenne.



2021. aug. 7. 21:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
90%
Ha jogilag megadták neki akkor igen.A lathatas nem az új pár érzéseiről szól hanem a gyerekekről és hogy nekik mi a jó.
2021. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
68%
Igen, eleve nem is költöznék ilyen esetben másik városba, amíg ilyen kicsik a gyerekek, legjobb lenne, ha minnél többet találkoznának.
2021. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
49%
A hivatalosan túl nem.
2021. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
73%

Ne haragudj, de számomra jelenleg a párod a legutolsó aki ebben a történetben lényeges. Nem az ő gyerekei. Így kutyát se érdekel neki mi az ígénye.


Miért nálad vannak a gyerekek és nem az édesanyjuknál?

Ez mondjuk nagyon lényeges. Nem mindegy, hogy a bíróság neked ítélte őket vagy közös döntés volt mert neki nincsenek meg a körülményei.

Amennyiben az anya nincs rossz hatással a gyerekekre,nincs semmilyen mentális egészségügyi problémája, nem fogyaszt alkoholt,drogot,nem bántja a gyerekeket,nem hanyagolja el őket akkor minden szó nélkül.

2021. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:

Ha nem ide akarna jönni a házba hanem programokat csinálna velük az persze más, van a közelben játszótér,de ott max 1-2 órát vannak el.

Nincs munkája, jogsija, kocsija így programokra sem nagyon tudja őket vinni.

2021. aug. 7. 21:59
 6/62 A kérdező kommentje:
A bíróság ítélte így. Ő is és én is kizárólagos felügyeletet szerettünk volna.
2021. aug. 7. 22:02
 7/62 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek mit szeretnének?
2021. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
55%

3 gyerekkel hogy menne programokra auto nelkul? Jofej vagy... jarkaljanak pl nyaron 40 fokban telen -5ben mert a parod zavarja?


Azert nincs munkaja mert nevelte a 3 gyereket? Ketten vallaltatok, persze elmehetne valamilyen peksegbe szarer hugyer de 3 gyereket nem tartana el belole.

2021. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
Mint minden elvált szülő gyereke, hogy anya és apa újra együtt legyen.
2021. aug. 7. 22:19
 10/62 A kérdező kommentje:
Bárhova elmehetne dolgozni már évek óta, de könnyebb volt az én pénzemet költeni :) Most is elmehetne dolgozni, de most jobb a mamahotel.
2021. aug. 7. 22:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!