Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engednétek az anyánk, hogy...

Engednétek az anyánk, hogy többet lássa a gyerekeket mint a hivatalos láthatás?

Figyelt kérdés

Hivatalosan minden szerda és 2hetente hétvége.

3-5-8 évesek. Nem volt szép válás.Másik városba költöztem a gyerekkel, ezért nekem kell megoldani a láthatásokra az utat, de a pluszokon ő jönne, aminek én nem nagyon örülnék ha nálunk lenne.

Nem akarom, hogy össze zavarja a gyerekeket és a páromat is zavarna ha itt lenne.



2021. aug. 7. 21:29
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
72%

betelepedett a szülei nyakára a mamahotelbe, melózni luxus


mert évekig kisesett a munkából, majd a tetű volt férje megcsalta, elvette a gyerekeit, elvitte őket a közeléből, és jó eséllyel süt belőle a depresszió, emiatt a kutya nem kapkod érte???

2021. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk a nem volt szép válás erősen ellentmond az egésznek. Mert ha a nő nulla jövedelemmel, lakhatás nélkül van, akkor bizony semeddig nem tart az apának ítélni őket. Úgyhogy valamelyik része egészen biztosan nem igaz.
2021. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
39%

42es talán azért vannak az apjuknál mert a tetü anyjuk notórius munkakerülő aki csak a lábát tudta szétpakolni a kérdezőnek is, semmi máshoz nem ért. Gyerekek meg azért kellettek volna neki hogy apuka továbbra is kitartsa őt és élhesse a semmirekellő ingyenélők életét.


Ne emeljük már piedeztálra egy semmirekellőt. Gondolom a férje nem erőszakolta rá hogy nem kell dolgoznia, de könnyebb volt a kozmi-shopping-szoli-szentháromságban élni mint bármit is letenni az asztalra.

2021. aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 A kérdező kommentje:

Megcsaltam? Nem tudtam róla eddig, köszi, hogy szóltál.

18 évesen érettségizett, 24 volt amikor született az első gyerek. Az 6 év már ott dolgozhatott volna. De 1 napot sem. Soha semmi nem volt jó. Inkább tanult. Belekezdett az egyetembe, fél év után ott hagyta, megcsinálta a körmöst, soha nem dolgozott benne, elkezdet utána még vagy 2-3 tanfolyamot fizetőset nem fizetőset fél-1év

után mindet otthagyta. Akkor a szülei még kint dolgoztak külföldön, küldték neki haza a pénzt, aztán jöttem én utána én pénzeltem, majd 1,5-2 év után jött az első gyerek. A céghez is próbáltam beszerezni, de ő nem dolgozik nekem. Fáradt, beteg mindig volt valami. A 3. gyerek születése előtt már többször mondtam, hogy ez nem fog így menni tovább, hogy a gyerekeket sem tudja ellátni normálisan (háztartást nem kellett vezetnie), folyton lerázza őket és megy ide oda. Az első gyereket még imádta, ha ment is vitte magával mindenhova, az elején még a másodikat is, aztán már teher volt neki vinni, inkább szitter, bölcsi, neki pihennie kell. Pszichológus szerint nem volt szülés utáni depressziója, ki tudja mi baja volt/van.

És igen nem volt szép válás, amikor közöltem, hogy ennyi akkor egyből lett 3 gyereke, mi lesz velük, mit esznek? Aztán elment egy barátnőjéhez a 3 gyerekkel, hetekig azt sem tudtam hol vannak. Mikor letiltattam a társkártyát, előkerült. Aztán jött azzal, hogy a lehető legkisebb láthatást és legnagyobb tartásdíjjat kéri majd. Stb stb stb annyi ilyen volt még.Ezek előtt én megosztott 1 hét itt egy hét ott felügyeletet akartam,de ezek után már...

2021. aug. 8. 12:27
 45/62 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, emlékszem a sztorira, ezt kiírtad már kb 2 éve lehet kicsit több is nem? Bár akkor még házasok voltatok, de ugyan ez a lustaság szerepelt benne, ugyan ilyen paraméterekkel. Akkor azt kérdezted hogyan tudnál segíteni neki.
2021. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:
Első kérdésem az oldalon.
2021. aug. 8. 12:35
 47/62 anonim ***** válasza:
49%
Akkor miért vállaltál vele gyereket? A harmadikat pláne miért? Innen is látszik, a férfiak jó része annyira sügér, mint egy marék döglött molylepke.
2021. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon fura kommentek jöttek. Csak azért mert megszülte a 3 gyereket azért nem kell sztem mindent a picsæja alá tenni az apának. Nekem is van gyerekem és ettől még dolgozom meg foglalkozom velük. A kérdező ex felesége amennyire olvastam a kommenteket, (bár csak az első 2 oldalt olvastam és felhaborodtam a hülye valaszaitokon) egy kitartott semmirekellő nő aki szarik a világra de elvárja, hogy apuka meg hurcibalja a picsajat meg most is mert ő látni akarja a kölyköket. Már bocs de ha én lennék a nő helyében kicsit azért jobban tornem magam.. pl dolgoznék, vennék kocsit meg letennem a jogsit. Ha egy nő tette vna fel a kérdést menne itt az alazas hogy az ilyen apuka rohadjon meg és maradjanak csak a kotelezonel meg hogy semmirekellő. Na itt az anya semmirekellő, mégis csak azért mert a lába közt nem pöcs van, már szerintetek ez jogot ad arra, hogy bárkit pattogtasson.
2021. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
65%
De akkor minek csinált neki 3 gyereket? Na, erre varrjál gombot!
2021. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
59%

Gondolom a férje nem erőszakolta rá hogy nem kell dolgoznia,


Csak csinálta sorban a gyerekeket. Még tolta a pénzt, hogy mutogathassa a jó nőt.

2021. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!