Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engednétek az anyánk, hogy...

Engednétek az anyánk, hogy többet lássa a gyerekeket mint a hivatalos láthatás?

Figyelt kérdés

Hivatalosan minden szerda és 2hetente hétvége.

3-5-8 évesek. Nem volt szép válás.Másik városba költöztem a gyerekkel, ezért nekem kell megoldani a láthatásokra az utat, de a pluszokon ő jönne, aminek én nem nagyon örülnék ha nálunk lenne.

Nem akarom, hogy össze zavarja a gyerekeket és a páromat is zavarna ha itt lenne.



2021. aug. 7. 21:29
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:
Szerinted én nem dolgozom a 3gyerek mellett?
2021. aug. 7. 22:22
 12/62 anonim ***** válasza:
54%
Hiányoznak neki a gyerekei, te meg eltiltanád. Undorító. Miért veled vannak?
2021. aug. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is a párod az utolsó a sztoriban .És igen is tett le az asztalra valamit ez a nő a 3gyerekkel. Ha a gyerekeid nézed biztosítod nekik a lathatast. És ha az új nő ezt nem tolerálja akkor keressen magának egy gyermektelen párt.
2021. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 A kérdező kommentje:
Eddig is biztosítottam. Minden héten viszem őket.
2021. aug. 7. 22:25
 15/62 anonim ***** válasza:
79%
Igen ,mert 3 éves és már óvoda köteles ... most már lehet dolgozni valóban . Én pl olyan helyen lakok ahol rohadt nehéz elhelyezkedni .Pláne ha az van az ember önéletrajzába h az elmúlt x évben otthon volt. Köszönjük szépen viszont látásra egyből.
2021. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
8%
Amit megítéltek, semmit többet.
2021. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
85%

Oszinten, ki foglalkozott a gyerekekkel? 3 gyerek nagyobb munka mint amit te vegzel. Az meg hogy a TE penzed eleg lehangolo. Nekem ugy tunik hogy szulettel vele 3 gyereket most meg lecsereled egy masik pot anyukara.


Ha a legkisebb 3 eves nemreg jart le a gyes gyed stb. Gondolom otthon volt vele egesz nap plusz du a tobbi gyerek ellatasa. Bocs de meg konkretumot nem irtal hogy mitol is volt rossz anya, es itt az anyai lenyere gondolok mert a parkapcsolati resze az nyilvan nem mukodott. Csak azt lehet tudni hogy koltotte a TE penzed hiszen O nem dolgozott (csak 24 orat).

2021. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
14%

Kérdezö: nem érdemes vitatkozni, egy csomó funkcionális analfabéta nem fogja fel, mit kérdezel.

A hivatalosan megállapított láthatásokra vidd a gyerekeket továbbra is, ezen felül nem vagy köteles többet biztosítani. És föleg nem a saját lakásodban, ahol a párod is él.

A többiek meg gondolkodjanak el, hogy ilyen kis gyerekeket miért az apának adták a gyerekeket.

Az anya meg azzal nem tett le semmit az asztalra, hogy megszülte a gyerekeket.

2021. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 A kérdező kommentje:

Eddig is eltudott volna menni, többet voltak a gyerekek velem és babyszitterrel amig dolgoztam, mint vele. Csak a vásárlás, barátnők, wellness, jóga stb stb helyett dolgozni kellett volna menni. Szerencsére akkor is most is főleg itthonról dolgoztam.

Most is több munkát próbáltunk már neki keresni, csak azok a fránya igények.

2021. aug. 7. 22:31
 20/62 anonim ***** válasza:
55%

18 leirta, azert mert a volt feleseg nem tudna eltartani 3 gyereket mert nincs munkaja.


Neked van gyereked egyebkent,? Eltudod kepzelni hogy 3 gyerekkel meglehet csinalni hogy nem latja el mig apuka dolgozik? Gondolom te is ilyen kis csaladrombolo

Parocska lehetsz ha ennyire a ferj partjat fogod.

2021. aug. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!