Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engednétek az anyánk, hogy...

Engednétek az anyánk, hogy többet lássa a gyerekeket mint a hivatalos láthatás?

Figyelt kérdés

Hivatalosan minden szerda és 2hetente hétvége.

3-5-8 évesek. Nem volt szép válás.Másik városba költöztem a gyerekkel, ezért nekem kell megoldani a láthatásokra az utat, de a pluszokon ő jönne, aminek én nem nagyon örülnék ha nálunk lenne.

Nem akarom, hogy össze zavarja a gyerekeket és a páromat is zavarna ha itt lenne.



2021. aug. 7. 21:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
34%
19 micsoda igenyek ezek? Egy atlagos ember igenyei ha nem akar bedepizni. Gondolom a babysitter marad a parodnak :D
2021. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 A kérdező kommentje:
A páromnak nincs gyereke, miért kéne neki szitter?
2021. aug. 7. 22:48
 23/62 anonim ***** válasza:
78%

A gyerekek miatt engedném, igen.


Azt, hogy zavarja az új párod, hát... ezt inkább le sem írtam volna, mint indok...


A gyerekeknek pedig attól függetlenül, hogy elváltatok, az anyja marad. Ő hajlandó is menni, keresi őket. Éppen a gyerekek miatt minden lehetőséget megadnék, hogy találkozzanak és érdemben tartsák a kapcsolatot.

2021. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
39%
Gyermekvédelembe vagyok, igen ritkán, igen nyomós indokkal ítélnek 3 gyereket az apának. Ha nem kented le a döntéshozót, nem véletlen lett ez a határozat. Anyuka szedje össze magát, a kötelezőt biztosítsd, utána lehet a továbbiakról beszélni.
2021. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 A kérdező kommentje:
Mivel már együtt élünk természetesen szempont, hogy jól érezze magát a saját házában!
2021. aug. 7. 23:06
 26/62 A kérdező kommentje:

#24

Ugyan anyuka 32 éves, de soha nem dolgozott még. Sem bevétele, háza és hajlandósága sem volt, hogy ezen változtasson, nem volt itt szükség másra.

2021. aug. 7. 23:09
 27/62 anonim ***** válasza:
84%

Akkor miért csináltál neki 3 gyereket? A harmadiknál nem voltál észnél? Az első kettőnél az asszony ki kellett volna már mutassa a foga fehérjét. Most meg 3 után elveszed tőle őket csak mert nem akar dolgozni?

Vagy kamu vagy, vagy egy nagy f@sz!

2021. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 A kérdező kommentje:
Nem én vettem el, a bíróság ítélte úgy, hogy nem tudja megfelelően ellátni őket.
2021. aug. 7. 23:45
 29/62 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ezután a rengeteg segítség után azt hiszem sikerül dönteni.

2021. aug. 7. 23:49
 30/62 anonim ***** válasza:
27%
Nem kell többet engedned, mint az előírt. Tök természetes, hogy a párod nem akarja, hogy nálatok legyen.
2021. aug. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!