Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engednétek az anyánk, hogy...

Engednétek az anyánk, hogy többet lássa a gyerekeket mint a hivatalos láthatás?

Figyelt kérdés

Hivatalosan minden szerda és 2hetente hétvége.

3-5-8 évesek. Nem volt szép válás.Másik városba költöztem a gyerekkel, ezért nekem kell megoldani a láthatásokra az utat, de a pluszokon ő jönne, aminek én nem nagyon örülnék ha nálunk lenne.

Nem akarom, hogy össze zavarja a gyerekeket és a páromat is zavarna ha itt lenne.



2021. aug. 7. 21:29
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
23%
Ebben az esetben ha ilyen lustanyáról van szó, én se engednék többet. Ne mutasson negatív példát a gyerekeknek.
2021. aug. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
84%
33 Az éremnek 2 oldala van. Én őszintén elbeszélgetnék ezzel az anyával ,hogy ugyan árulja már el hogy tud vásárolgatni és jógára járni 3gyerek mellett úgy,hogy a kicsi még nagyon kicsi is volt.Nekem borzasztóan sántít . A másik ha tételezzük fel igaz is,apuka meg nőzni járt.Mert gondolom nem 1 hetes kapcsolatban lakik egyedül az új asszonnyal . Valószínűleg nem talál munkát anyuka .De nincs annál szörnyűbb mint mikor a gyereket elválasztják az anyjától.
2021. aug. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
67%

33, azt ne feledd, hogy az apa tudtával és támogatásával volt lusta. Akinek ugye kellett a jó nő feleség, mindent fizetett, majd vitte a gyerekeket, és már ott az új nő.


Nekem mondjuk kicsit sántít a történet, egy válás, ahol mindkét fél szeretné a gyerekeket, nem két hét, pláne, hogy tavaly még idén kb nulla tárgyalás volt. És a legkisebb három éves, apu meg már beköltöztette az új anyut is

2021. aug. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
69%
34, megelőztél. Nekem se nagyon jön össze időben.
2021. aug. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
7%
Kamu az egész. Bírom az ilyen idiótákat, arra se veszik a fáradtságot, hogy kitaláljanak egy hihető sztorit. Vagyis annyira életképtelenek, ha már kiírnak egy kamukérdést, legalább jól kidolgozzák a részleteket.
2021. aug. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 A kérdező kommentje:
Mindjárt bizonygatnom kell az életem egy ANONIM oldalon?!
2021. aug. 8. 09:30
 37/62 anonim ***** válasza:
8%

36os, a nőcike ma is lusta, betelepedett a szülei nyakára a mamahotelbe, melózni luxus stb.


Kérdező, remélem fizet gyerektartást.

2021. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 A kérdező kommentje:
Miből fizetne?
2021. aug. 8. 09:40
 39/62 anonim ***** válasza:
13%

39es lustanyu szerinted miből tartaná el a 3 gyereket a mamahoteles szobácskájában? Vagy menne sírni apucinak hogy adjon pénzt mert éheznek a gyerekei?


Kérdező, be tudod perelni és ha lesz jövedelme behajtják rajta. ne hagyd hogy ne fizessen, ha szexelni volt esze fizesse a gyerektartást is.

2021. aug. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:

Házassági szerződés!!

Minden férfinak ajánlom!!!

Nem szorulunk rá. Már annak is örülnék ha talpra állna és eltudná őket vinni egy moziba pl a saját pénzén.

2021. aug. 8. 10:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!