Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amióta ovis a fiam, kezelhetet...

Amióta ovis a fiam, kezelhetetlen, hisztériás, folyamatosan bántja a hugát. Kikészültem, már nem szeretek vele lenni?!

Figyelt kérdés

4 éves lesz, oviban nem panaszkodnak rá. Ahogy itthon beteszi a lábát elképesztő amit művel. Őrjöng, hisztériázik semmiségeken (pl. mellé ült a testvére), kap pukit-ráfekszik, megharapja a hugát, hogy nem ad belőle egy darabot sem, ha elfordulok már megharapja, megüti játékokkal a hugát vagy fellőki, lényeg, hogy nem kicsi fájdalmat okoz neki.

Kérem szépen, magyarázok, 20jára már kiabálok, hogy hagyja abba. Semmi. Elegem van belőle, nem érzem jól magamat vele, folyton a veszekedés, könyörgés és ráadásul amióta ovis szó szerint visszapofázik, hogy csak nézek döbbenten. Rám nyújtja a nyelvét, lehülyéz,.......

Nézem én a szuperdadát, de nem segít.

Oviban semmi gond nincs, legalábbis nem szólnak, itthon pedig teljesen megveszett.

Még egy közértbe sem lehet vele már elmenni, annyira gáz az egész.

Mit csináljak? Mi lehet vele? Soha nem vigyázott rá senki, szerettem vele lenni, soha nincs háttérbe szorítva, sőőőőőőt.

De mostanában már gyomorremegésem van tőle, a visításától, a kiabálásától, a folyamatos hisztériától és az agressziójától.


2012. okt. 24. 20:17
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy a párom bántaná lelkileg, hiszen ő sokkal engedékenyebb, pontosabban szinte mindent ráhagy, a nevelés, szigor, büntetés az én feladatom, mert ő soha nem teszi meg.

Mindig is fiút akart, ő az egyetlenegy fiacskája. Imádja.

Azért nem beszélt az itthoniakról, mert nem teregeti ki a szennyest, szó szerint ezt mondta.

Látszat ember, látszat boldog család, látszat minden. Ezt fent kell tartania, hiszen befolyásos emberekkel van egész nap és ő maga is tulajdonképpen az.

Ma este is nekivágta a szekrényhez a hugát a fiam, azt hittem felrobbanok. Szaladgáltak, kergették egymást, majd pár perc múlva ismét megtörtént. Hatalmas pukli lett rajta. Nekem sírógörcsöm lett, párom még megbüntetni sem engedte. Én pedig beígértem, hogy mégegy ilyen és én is csinálok a fejére puklit, hogy érezze, hogy a kishugának mennyire fáj. Megígértem neki, hogy ki fog kapni. Soha nem mondtam még ilyet neki, de ami sok, az sok. Szerintem. Nem elég a büntisarok, a bocsánatkérés, hisz pár perc múlva ugyanott tartunk. Talán, ha érezné a fájdalmat, amit okoz. Vagy nem is tudom, hogy mit csináljak......

2012. okt. 25. 22:15
 52/52 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet. Kislányom 3éves kisfiam 10hós. Most kezdtük az ovit 2hónapja. Bent egy angyal okos önálló jókedélyű. Mondjuk ő reggel sír mikor beviszem, de állítólag ahogy elmegyek már nevetgél játszik. Itthon sokszór hisztizik akaratos és durva az öcsivel. Sokszor én is kivagyok. Szerintem nem az ovi hibája. Másik oviba is ez lesz hidd el. Az a baja, hogy te otthon vagy a picivel, neki meg mennie kell. Apuka is beszéljen vele vond bele mindenbe, érezze hogy fontos. Nem könnyű tudom én is sokat szenvedek. De már vannak jobb napok is idővel könnyebb.
2013. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!