Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A babyszitterem lehet hogy...

A babyszitterem lehet hogy durva a gyerekemhez?

Figyelt kérdés
Ha otthon vagyok,és a babysitter etet vagy pelenkáz,mindig ordítva sír a gyerekem. (2 éves) Múltkor felemelt hangon küldött ki a szobából,hogy ne álljak ott és nézzem őket,mert így nem megy. Gyanítom,hogy azért van ez,mert ha nem látjuk,üti vagy fenyegeti a gyereket. Szerintetek? Elmondása szerint ha nem vagyok ott, szófogadó a gyerek. Elhehetem ezt neki? Első babyszitter, fél éve alkalmazom, váltsam le?
2016. ápr. 6. 18:18
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
62%
Ezért nem kell idegenre bízni a gyereket,már ha te vagy az anyja.
2016. ápr. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok az anya. Nem tátom a szám,de ha fáradt vagyok,egyszerűen jó csak úgy leülni melléjük semmit se csinálva.
2016. ápr. 7. 08:15
 23/46 anonim ***** válasza:
77%

De könyörgöm, ha hazaérsz akkor téged akar a gyerek, ezért üvölt pelusozás közben is.

Ha te ilyenkor csak ülsz mert jól esik, közben a gyerek üvölt a bébiszitterrel, mert hozzád menne, akkor mi is a gondod?? Itt veled van a gond, nem a bébiszitterrel.

2016. ápr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
19%
Felemelt hangon kiküld? Elég durva szerintem. Én biztos, hogy nem bíznék meg benne.
2016. ápr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Akkor sem kéne szerintem hogy sírjon a gyerek, ha ott vagyok, ha nem. Szerintem ha jó kezekben lenne a gyerekem,nem akarna hozzám jönni. És el is várom,hogy ne akarjon,amikor van mellette babysitter.
2016. ápr. 7. 10:33
 26/46 anonim ***** válasza:
50%

"És el is várom,hogy ne akarjon,amikor van mellette babysitter."

Ez furcsa...


Viszont a szomszéd anyuka akkor is csúnyán beszél a kicsikkel, ha tudja, hogy hallom, ha azt hiszi, hogy nem, akkor még csúnyábban.

2016. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

Az mindegy hogy szerinted mit hogy kéne csinálni egy 2 évesnek, de a te két évesed úgy érzi szüksége van rád, mindezt ráadásul a hiszti és dackorszak közepén.


NÁlunk is ha apa hazajön, mindkét gyerek, a 2 és 4 éves is megy oda apához hogy vegye fel őket, foglalkozzon velük. Ez tök természetes, hogy ha este hazaérkezik anya/apa, akkor vele akarnak lenni a gyerekek, nem azzal aki egész nap amúgy is ott van.

2016. ápr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
96%

Peresze, hogy sír, mert veled akar lenni.

Egyébként meg nem ácsorogni kell, hanem pelenkázd át te, de ne bámuld, ahogy a másik csinálja.


Én pl. agyfszt tudok kapni, mikor teszem a dolgom, és a másik fölém állva, némán nézi... akkor vagy csinálja ő, vagy menjen a dolgára, vagy beszélgessünk, de ne lesse, mert megalázó.

2016. ápr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
96%
Szép anya vagy. És itt nem azzal van a baj, hogy a 2éveseddel sitter van, nyilván oka van, dolgozol,így láttátok jónak. De az,hogy amikor otthon vagy,akkor sem a gyerekkel foglalkozol, mert te fáradt vagy,az durva. Mit csinálnál, ha nem tehetnéd meg hogy sittert fogadj,mint amúgy sok-sok ezren,hanem bölcsibe kéne adnod.akkor ha hulla fáradtan hazaesel a melóból, mész a gyerekért a bölcsibe,hazamentek, ellátod a gyerekedet,sőt, még a háztartást is, mindemellett meg is kell főznöd... mit csinálnál? Pedig hidd el, az emberiség nagyobb része kényszerül erre a megoldásra.az mellékes, hogy én ha agyon csapnának se bírnám elnézni, hogyéén ölbe tett kézzel ülök, velem szembe az értem üvöltő gyerekem meg egy idegen nő látja el.a gyerek részéről még teljesen oké,hogy ha lát végre,mikor hazaértél, akkor veled akar lenni, mert szeret,szeretetedre vágyik,de majd rájön, hogy feleslegesen, akkor már nem csinálja ezt tovább, addig meg ne kínozd azzal, hogy ott ülsz,és lesed. A sitter meg lehet csak csóri gyereket sajnálja,hogy teper az anyja figyelméér, az meg le se szarja,aztán lehet pont azon elmélkedett, milyen anya is vagy te,meg szegény gyerek mit teper a szeretetedér, te meg csak lesel mint boci a moziba,aztán azért sikeredett neki így szólni. Mert ő meg csak magában fortyoghat miattad, mert ha megmondja a véleményét elveszti az állását.
2016. ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Én elvárom a babyszitteről,hogy a ugyanazt adja meg a gyerekemnek,amit én is adnék. Ha megadná,nem kapálózna és sírna értem a gyerek.
2016. ápr. 7. 12:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!