Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A babyszitterem lehet hogy...

A babyszitterem lehet hogy durva a gyerekemhez?

Figyelt kérdés
Ha otthon vagyok,és a babysitter etet vagy pelenkáz,mindig ordítva sír a gyerekem. (2 éves) Múltkor felemelt hangon küldött ki a szobából,hogy ne álljak ott és nézzem őket,mert így nem megy. Gyanítom,hogy azért van ez,mert ha nem látjuk,üti vagy fenyegeti a gyereket. Szerintetek? Elmondása szerint ha nem vagyok ott, szófogadó a gyerek. Elhehetem ezt neki? Első babyszitter, fél éve alkalmazom, váltsam le?
2016. ápr. 6. 18:18
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég kérdező!

Neked nem kevés pótolnivalód van, kezdd el a fejlődéslélektani szakirodalommal.

Nagy butaságokat írtál. Nem a sitterben van a hiba.

2016. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
10%
Ezek troll kérdések,valaki nagyon unatkozik.
2016. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem is. :)
2016. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen igazad van, továbbra is kérdező. Megnézném hányan hagyják olyannal a gyereküket, akit nem kedvelnek, akiben nem bíznak. Ha meg olyan ingerlékeny a bébiszitter, hogy veled szemben is felemeli a hangját, hogy bánhat a gyerekkel. Sok pályát tévesztett ember van, van, aki nem való gyerekek közelébe. Ez egy nagyon bizalmas kapcsolat, mivel rendszeresen van vele gyereked, ha jól bánik vele, fontos lenne neki, persze nem annyira, mint te. Mi is szoktunk hárman lenni, ha le kell foglalni a lányom, teljesen jól eljátszanak. Persze, ha baj van, csak én vagyok jó, de gyorsan megnyugtatom, és megy tovább a játék. Nálunk heti 10 órát van a bébiszitter, mégis szalad hozzá, ha megjön, és szomorú, ha elmegy. Ez nem az a helyzet, amikor jópofiznod kell. Tegyél róla, hogy ne kelljen, ne te alkalmazkodj, a bébiszitter feleljen meg az elvárásaidnak.
2016. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
22%
Egyébként nem feltétlen az anyához kötődik a legjobban a gyerek, hanem az elsődleges gondozóhoz, aki legtöbbször az anya. Te nagyon sokat vagy távol, gondolom nem jókedvedből teszed, de akkor is sok. Biztosan hiányzol a lányodnak. Magánbölcsivel könnyebb lenne, te választod meg, ki van vele és a sok kis kortársa könnyebben lefoglalja egész napra, mint egy bébiszitter, így nem fog annyira hiányolni.
2016. ápr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!