Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A babyszitterem lehet hogy...

A babyszitterem lehet hogy durva a gyerekemhez?

Figyelt kérdés
Ha otthon vagyok,és a babysitter etet vagy pelenkáz,mindig ordítva sír a gyerekem. (2 éves) Múltkor felemelt hangon küldött ki a szobából,hogy ne álljak ott és nézzem őket,mert így nem megy. Gyanítom,hogy azért van ez,mert ha nem látjuk,üti vagy fenyegeti a gyereket. Szerintetek? Elmondása szerint ha nem vagyok ott, szófogadó a gyerek. Elhehetem ezt neki? Első babyszitter, fél éve alkalmazom, váltsam le?
2016. ápr. 6. 18:18
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
te egy nagyon rossz anya vagy :( elvárnád hogy a gyereked ugyanúgy kötődjön egy vadidegenhez mint a saját anyjához...
2016. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
A babysitternek az a dolga,hogy ezt megteremtse. Igen, legalábbis a gyerekem kötődjön hozzá.
2016. ápr. 7. 12:40
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen kegyetlen anya vagy,egy idő után jobban fogja szeretni is őt,mint téged az tuti.
2016. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
78%
Babysittert fogadtal vagy pótanyukát? A sitter nem tud anyja lenni a gyerekednek! Vagy ha ennyire nem érdekel, akkor add örökbe szegényt. Mit szól a gyerek apja ehhez az egészhez? Én sem vagyok sokak szerint mintaanya, mert a fiunk nyolc hónapos korában visszajöttem dolgozni, férjem ment el gyedre, de ha hazamegyek, akkor egyértelmű, hogy a fiunkkal vagyok és nem várom el tőle, hogy békén hagyjon. Szereted te azt a gyereket?
2016. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező! Az utolsó néhány hozzászólásodon ledöbbentem. Sajnálom a gyerekedet hogy ilyen anyja van.
2016. ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Te vagy az anyja a gyereknek! Minden gyerek az anyjához kötődik legjobban (jó esetben), mi köze ehhez a szitternek?

Most tényleg azon problémázol hogy amikor hazaérsz akkor veled akar lenni a gyerek és nem a szitterrel??? Akkor inkább haza se menj vagy add örökbe... Szegény gyerek.

De nyugodtan cseréld le a bébiszittert, amiért szerinted nem igazi anyja a gyerekednek, biztos jót fog neki tenni ha fél évente másik emberhez kell kötődnie, az anyja meg leszarja.

2016. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Nem szarom le a gyerekeket,ezért vagyok mellette. Nem hiszem hogy az zavarná a 2 éves gyereket,hogy nem én etetem,vagy nem pelenkázom. Attól hogy ezeket nem én csinálom,ott vagyok vele. Ebbe mi olyan nagy baj? Fáradt vagyok,hajnalban kelek,este érek haza.
2016. ápr. 7. 13:38
 38/46 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a gyerek ezt nem így érzékeli. AZ is gyerekkel való foglalkozás, ha te eteted, pelusozod. A gyerek az anyját akarja. Pelusozáshoz is, etetéshez is. Na mindegy. Ezzel csak azt éred el hogy a bébiszitterhez jobban fog kötődni mint hozzád.

Egyébként mindenki fáradtan megy haza munka után, reggel korán megy, aztán bölcsibe/oviba a gyerekekért, és még utána otthon melózik.

2016. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Ezen azért vitatkoznék,egy gyermek sohasem fog jobban kötődni senkihez az anyjánál. Viszont azt igen is elvárom,hogy kötődjön a babysitterhez. Ha ez nincs meg,az a babyszitter hibája,és én ezért fizetem? Nekem senki ne mondja,hogy ha szépen bánik -akár egy idegen is- a gyerekkel, akkor az rúgkapál és kiabál!? 2 éves még nem úgy gondolkodik,szerintem neki mindegy,ki teszi tisztába. Ez nem egy szoptatás,csak egy pelenkázás vagy etetés...
2016. ápr. 7. 14:05
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi!!Pénzed van,mindenki más meg kussoljon.A gyerekedet is beleértve.

Valaki tökéletesen megfogalmazta: "van akinek a gyerek csak státusz szimbólum".

2016. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!