Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kedves Anyukák Tudom ( legalab...

Kedves Anyukák Tudom ( legalabbis úgy vélem), hogy problémámmal nem vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

Előbb ide szerettem volna írni, bízva abban, hogy tapsztalt anyukáktól kaphatok valami jó tanacsot, mielott bármiféle lépést tennék. Kislányom elmúlt 3 éves. Szeptemberben kezdtük az ovodát,bár nem hinném hogy ennek köze lenne a problémánkhoz, hisz imád ott lenni.Tehát a probléma az evés 😞

Határozottan ki merem jelenteni,hogy semmit nem hajlando megenni,legalábbis amit én szemely szerint a “rendes főétel “ kategóriába sorolok be.Gondolok itt a húslevesre,fozelekekre,rantott húsra és társaikra.

Amivel nincs probléma az a rizs illetve a főttészták.Ezekbol bármikor bármilyen mennyiségben képes elfogyasztani,illetve a gyümölcsök is jöhetnek bármilyen mennyiségben.

Minden étkezés elott egyben van a gyomrom,es az ove is (szerintem).

Ha meglatja hogy veszem elo a tányérját,mar indul is a siras.....es kezdodik az egesz hercehurca minden egyes nap.

Indul azzal hogy “csak egy keveset egyel,szep nagylany lesz beloled”...majd szepen haladunk fokozatosan a masik vegletig,ahol nem mindig minden esetben vagyok kepes nyugodt maradni.

Egy ido utan hajlamos oklendezni az ebedtol,kikopkodni es volt hogy egy oran at a szajaban tartotta,hiaba konyorogtem h ragja meg es nyelje le. 😞

Mindenféle trükkozest kiprobaltam....Semmi nem jott be.Ketsegbe vagyok esve,es felek hogy nagyobb problema is lehet a dologbol.


Nagyon szepen koszonom ha vegigolvassatok,es halas lennek egy ket jotanacsert,mivel erdemes probalkozni?

Tisztelettel Reka (Zara Lea anyukaja)



2017. okt. 5. 12:13
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%

Anorexiás vagyok. Évek óta kórház és az otthoni gyógyszerszedés+lézetés a két állapot, amiben lehetek. Kimaradt a gólyyatábor, a bulik a csoporttársaimmal és csomó más dolog az életemből(nem járhatok nappalira, mert nem vagyok annyira jól). Sok sorstársammal találkoztam a kezelések alatt, sokunknál valahogy így kezdődött a szorongás az ételtől. A legjobb úton haladsz, hogy így nézzen ki a gyereked jövője is.

Hagyd békén. Hívd enni, tedd elé a tányért és ha nem kéri, akkor nem kéri. Te sem örülnél a helyében. Lehet, hogy 1-2 napig nem nagyon fog enni, de éhenhalni biztos nem fog a tele tányérok mellett.

2017. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%
Asztapaszta! Hamarabb kellett volna kiírni a kérdést ;) Örülök a fejleményeknek!
2017. okt. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%
Örülök a fejleményeknek! Úgy éreztem már az utolsó bejegyzésedből is, hogy talán kicsit leakadtál a témáról, ezek szerint jól sikerült :)
2017. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!