Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Het honapos babat rahagynatok...

Het honapos babat rahagynatok a nagyszulokre nehany napra?

Figyelt kérdés
Ferjem egy romai kirandulassal szeretne meglepni szuletesnapomra (kerek evfordulo), kb 3 nap ,2 ejszaka. Nagyon vagyok, de azert bennem van,h.milyen anya az ilyen... Anyukamekkal lakunk, igy a kisfiam minden nap latja, eteti, altatja, nagyon szeretik egymast, es mar toltottek hosszabb idot egyutt gond nelkul, csak ugye nem ennyit.Raadasul anyosom is eljonne, dupla babysitter lenne.
2017. nov. 14. 19:20
 61/94 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező, tényleg nem itt kellene véleményeket kérned. Az emberek sokféleképpen gondolkodnak, ráadásul nem mindenki tudja civilizált formában kifejezni a véleményét. És sokan hiszik, hogy kizárólag az a helyes, ahogyan ők gondolják.


Én speciel nem gondolom, hogy a gyereknek az a jó, ha mindig az anyjával van. Az enyém szeretett másokkal is lenni, sokszor hagytuk a mamákra, esti programnál a nagyapjára, de imádta a nagynénémet és a keresztanyámat is, akinél felejthetetlen heteket töltöttem magam is gyerekkoromban.


De azt is tudom, hogy vannak anyák akiknek rosszul esik, ha a gyerekük jól elvan nélkülük. Nekem volt egy munkatársam, aki bele volt betegedve, hogy a bölcsödés gyereke nem sír utána, amikor ő eljön. És hiába próbáltuk meggyőzni, hogy örülnie kellene ennek, ő nem így érezte.

2017. nov. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 A kérdező kommentje:
Mar en is megbantam,h.kiirtam a kerdest, de nem gondoltam volna, h.emberek ennyire rosszmajuak tudnak lenni.
2017. nov. 15. 13:18
 63/94 anonim ***** válasza:
56%
Nem lesz semmi baja a babának ha otthon marad a nagyival, főleg úgy nem, hogy egyébként is nap mint nap együtt vannak. Nyugodtan menjetek el kettesben pihenni és örüljetek neki, hogy megtehetitek (idegen) babysitter nélkül is.
2017. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 anonim ***** válasza:
32%
Azért rosszindulatúak az emberek,mert nem értenek veled egyet?Fura gondolatmenet....Amúgy egyik szavaddal ütöd a màsikat.Egyszer azt írod ugyanannyit van Anyukàddal,mint veled,ugyanannyit eteti altatja stb. utànna meg azt írod,hogy te is 0-24 óràs anya vagy.Hàt,akkor hogy is van ez ?!
2017. nov. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 anonim ***** válasza:
39%

Dehogy vagy te 24órás anyuak. Ott van anyuci akinek hisztizhetsz ha belefáradtál a napi egy-két órás gyerekezésbe. Igen, rettenetesen irigy vagyok rád Miért nem tudsz leválni a szüleidtől és a nyakukra szültél 2 gyereket is. Egyedül pedig képtelen lennél ellátni őket. Az meg a te anyaságodról a szegénységi bizonyítvány, hogy a gyereknek mindegy hogy az anyja vagy a nagyanyja van vele. Normálisan nevelt 7 hós gyerek visít az anyja után.


Bár neked úgyis mindegy, lelépsz, az nem lényeg hogy a gyereknek mi a jó.

2017. nov. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 A kérdező kommentje:
Anyad helyeben en sem neznek rad 😀
2017. nov. 15. 17:12
 67/94 anonim ***** válasza:
37%
Én legalább nem anyuciék nyakára szülök csak mert nem tudok egyedül ellátni egy családot. Biztos anyád is tudja hogy életképtelen vagy :-D
2017. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 anonim ***** válasza:
40%

"Elkenyeztetett"?!

Ki? Kerdezo, te egyre rohejesebb vagy. Szerintem rettento fiatalon szulhettel. Ez a gyerekes szoveg faraszto.

2017. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 anonim ***** válasza:
42%

Biztos,hogy elhangzott már,de nem az a baj,hogy kimozdultok,hanem korai ennyi idős babát ennyi időre másra hagyni, még ha a jól ismert nagymamaról is van szó.

Bár írtad,de ezek szerint nyilvánvalóan nem szoptatsz.

Én szoptattam még ilyenkor,így ez fel sem merült, tehát a válsz a kérdésre,hogy NEM tenném.

Hozzáteszem, ha szükséges mi is rá tudjuk bízni a szuleimre a gyerekeinket,de már nagyok,7 és 6 évesek,nem 7 hónaposak.

2017. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 anonim ***** válasza:
45%

Na pont ez a baj, hogy egy lapon említesz egy 7 hónapos és egy 7 éves gyereket. A 7 hónapost nem engedem el magam mellől, a 7 éves viszont simán elmegy nyaralni a nagyszüleivel. Sőt, 2,5 éves korától nyaral a lányunk a nagyszülőkkel. Más az igényük 7 hónaposan és 7 évesen. Attól, hogy 7 hónaposan nem passzolom le napokra hogy "jó feleség" legyek, attól még nem lesz életképtelen.


Lám, téged is lepasszoltak anno, nem is tudod egyedül megoldani az életed ;-)

2017. nov. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!