Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Het honapos babat rahagynatok...

Het honapos babat rahagynatok a nagyszulokre nehany napra?

Figyelt kérdés
Ferjem egy romai kirandulassal szeretne meglepni szuletesnapomra (kerek evfordulo), kb 3 nap ,2 ejszaka. Nagyon vagyok, de azert bennem van,h.milyen anya az ilyen... Anyukamekkal lakunk, igy a kisfiam minden nap latja, eteti, altatja, nagyon szeretik egymast, es mar toltottek hosszabb idot egyutt gond nelkul, csak ugye nem ennyit.Raadasul anyosom is eljonne, dupla babysitter lenne.
2017. nov. 14. 19:20
 31/94 anonim ***** válasza:
50%

Semmi baja nem lesz a babának, csak mert távol maradsz tőle öát napot. :) Rémes, milyen anyatigrisek az előző válaszolók. Engem is magamra hagytak a nagyival pár napra babakprban, én is rábízom anyukámra ha úgy adódik.

Anyósra semmiképp!

2017. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 anonim ***** válasza:
56%
Jajj kérdező, úgy felpontoználak.. De én már nem írok ilyet, így is én lettem a baszatlan.. Lehet hogy még pár hétig az vagyok, mivel még nem telt le a gyermekágy, de legalább én kimondom amit más nem akar.. Itt mindenki igényszerintszoptat, nem engedi el a gyerekét a nagyihoz ottalvásra, mert lelki traumát fog átélni a gyerek, a tápszer ördögtől való, mindenki hordoz, az apák, anyósok mind tudatlanok, és sajnos nem ismerik az igazi család fogalmát. Önzetlen segítségről meg nem is hallottak. Ha nagyi segít, már lepasszolod. Régen ezt nem így hívták..
2017. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező!Egy babàt kis túlzással bàrki el tud làtni,de nekem mindig az volt a fejemben,hogy mi van,ha pont akkor van Ràm ,az Anyukàjàra szüksége,amikor nem vagyok ott.Egy 7 hónapos baba még nagyon kicsi.Majd leszünk még kettesben a férjemmel eleget.Valószínű,hogy a legtöbben a baba kora miatt vannak rossz véleménnyel az ötletedről.Ha mondjuk egy 3 éves mellől mennétek, senki nem ugrana neked.
2017. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 anonim ***** válasza:
39%

Nem, senki nem írta hogy soha nem hagyja a nagyszülőre. Csak nem 7 hónaposan több éjszakára.


De ha a kérdező már döntött, akkor érezzék jól magukat :-)

2017. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 A kérdező kommentje:

Sajnalom,h.kicsit felkaptam a vizet, bocsanat, ha vkit megbantottam, de valljuk be oszinten, eleg durvan letamadtak egyesek.

Hogy mi tart vissza a kimozdulastol? En nem vagyok annak a hive,h.cipeljuk a gyereket mindenhova, szakitsuk ki a komfortzonajabol, boritsuk fel a napi rutint, csak azert, mert igy nyugodtan elmondhatom,h.en aztan soha nem hagytam masra. Egy haztartasban elunk, igy a gyerek jol ismeri, de mivel anyam dolgozik, en pedig itthon vagyok, a gyerekeket en nevelem. Egyaltalan nem sajnalim,h.a gyerekem kepes elengedni a szoknyamat es masokkal is kommunikal, baratsagos, bator, mert tudja,h.nem csak anya letezik, viszont ö ott van mindig mindenkor. Olvastam irodalmat, meg pedig olyat, ami azt irja,h.regen is egy kozosseg nevelte a gyerekeket, termesztesen elso a szulo, es nem koveztek meg a tanart, mert egyest mert irni a buta gyereknek, vagy nem ez a mai divat?

2017. nov. 14. 21:24
 36/94 anonim ***** válasza:
41%

Igen, régen is közösségben nevelték a gyerekeket, de nem utaztak el a szülők napokra :-)


Mindegy, ha már mentek akkor ne bizonytalankodj, engedd el az ellenérveket, érezzétek jól magatokat.

2017. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 A kérdező kommentje:
Igen, nem utaztak talan el, de mikor munkaba indultak, a gyerek meg aludt, amikor pedig hazajottek, mar aludt, ez pedig csaladi tapasztalat.
2017. nov. 14. 21:30
 38/94 anonim ***** válasza:
41%

Az enyém 7 hónaposan már bőven szepa szorongott, ha akartam volna, se tudtam volna otthagyni.

A nagy már majdnem 3 éves, de gondolatban sem tudnék tőle másik országba távolodni.

Ettől függetlenül, szerintem nem gáz, ha mész. Nem vagyunk egyformák.

2017. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim ***** válasza:
83%

A mi családunkban nem volt ilyen. De mindenhol más hagyományok vannak.

Jó nyaralást :-)

2017. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó! Honnan tudod, hogy nem mentek el napokra? Azt tudod, hogy volt hogy úgy mentek el, hogy haza már nem tértek? Pl háború. De ha ezt nem vesszük figyelembe, autó sem volt még nagyon, a kicsit a távoli rokonokhoz nem vitték, a nagyszülők vigyáztak rá napokig. (Ezeket az én nagyim mesélte.) Ez nem kötekedés, csak érdekel mire alapozod a kijelentésed.
2017. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!