Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Het honapos babat rahagynatok...

Het honapos babat rahagynatok a nagyszulokre nehany napra?

Figyelt kérdés
Ferjem egy romai kirandulassal szeretne meglepni szuletesnapomra (kerek evfordulo), kb 3 nap ,2 ejszaka. Nagyon vagyok, de azert bennem van,h.milyen anya az ilyen... Anyukamekkal lakunk, igy a kisfiam minden nap latja, eteti, altatja, nagyon szeretik egymast, es mar toltottek hosszabb idot egyutt gond nelkul, csak ugye nem ennyit.Raadasul anyosom is eljonne, dupla babysitter lenne.
2017. nov. 14. 19:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 anonim ***** válasza:
94%
Nem unjátok még, hogy a semmin vitatkoztok?
2017. nov. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/94 anonim ***** válasza:
56%

"az az életképtelen, aki nem tud elköltözni anyuciéktól, mert egyedül nem tudna ellátni egy családot,és kényelmes neki hogy még mindig kiszolgálják."


Baromira rosszindulatú vagy, és nem értem miért. A kérdés szempontjából csak annyira releváns, hogy a kérdező együtt lakik a szüleivel, hogy a gyerek a saját környezetében marad, ha a szülei néhány napra elutaznak.


Hogy miért laknak együtt, hát ahhoz semmi közöd. Nem arra volt kiváncsi a kérdező, hogy kinek mi a véleménye arról, hogy együtt laknak.


Mindenki úgy szeretne élni, hogy kényelmes legyen neki. Egy életen keresztül dolgozunk azért, hogy kényelmesebb házunk, ágyunk, autónk, konyhánk, életünk legyen.


Ha van olyan család, akiknek az a jó, hogy generációk együtt éljenek, mert nekik úgy a kényelmes, kutya legyek, ha értem, hogy vadidegen emberek hogy veszik maguknak a bátorságot, hogy efelett ítélkezzenek. Főleg, hogy senki sem kérte a véleményüket ez ügyben.

2017. nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 anonim ***** válasza:
40%
Ők a nagy emancip.ncik. :) vagy inkább már muffok a hozzászólások alapján.. Csőlátású emberek, aki ha valami új nézetet olvas/hall, rögtön elborul az agya. Olvastam az előbb egy hozzászólást más kérdésnél, és tökéletesen egyet értek vele. Látszik a kommentekben, hogy kinek van rendben a házassága/élete/gyereknevelése, és kinek nincs. Szerencsétlen ott is le lett pontozva nullára.
2017. nov. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván a kérdező is azért tette fel a kérdést, mert szíve mélyén tudja, érzi hogy nem normális dolog 3 napra magára hagyni 7 hónapos gyereket. Egyszerűen azért, mert még pici hozzá. Pár órára otthagyni az más, de ennyi időre még nem szabadna ilyen pici gyereket.
2017. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!