Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Het honapos babat rahagynatok...

Het honapos babat rahagynatok a nagyszulokre nehany napra?

Figyelt kérdés
Ferjem egy romai kirandulassal szeretne meglepni szuletesnapomra (kerek evfordulo), kb 3 nap ,2 ejszaka. Nagyon vagyok, de azert bennem van,h.milyen anya az ilyen... Anyukamekkal lakunk, igy a kisfiam minden nap latja, eteti, altatja, nagyon szeretik egymast, es mar toltottek hosszabb idot egyutt gond nelkul, csak ugye nem ennyit.Raadasul anyosom is eljonne, dupla babysitter lenne.
2017. nov. 14. 19:20
 11/94 anonim ***** válasza:
65%

Úristen! Mennyi álszent b..tlan nő.. irigy kutyák vagytok tuti, a ti férjetek biztos nem néz nőnek se benneteket a lebüfizett kinyúlt ruhátokban.. pontozzatok csak le, kvara nem érdekel..

Kérdéshez visszatérve.

Az első gyermekem már 3 hónaposan ott aludt a nagyinál (anyósom), és ő is, és én is nagyon jól éreztem magam. Kell, hogy te is feltöltődj, a férfinak is szüksége van a feleségére, és ezt nem testileg gondolom. Mondok meredekebbet is! Most a második 3 hetes, pár napja átjött anyós, és másfél órát vigyázott mindkét gyerekre, míg elszaladtunk bevásárolni. Nekem már ez is elég volt hogy feltöldődjek, a férjemnek is hogy ennyi időt is tölthettünk együtt, kettesben, hiába csak egy bevásárláson voltunk. Nem kell túlmisztifikálni a dolgot, 7 hósan én is otthagytam a nagyot 3napra, mikor házassági évfordulónk volt, és elmentünk nosztalgiázni. A nagyfiam nem lett lelkibeteg, ügyes 4 éves, és én sem vagyok lelki és idegroncs.

Azt tedd amit Te jónak látsz.

2017. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
69%
Jesszus! Eleve minek kérdezed, ha magadban már eldöntötted! Egyébként meg én simán ráhagynám a helyetekben! 3 napot ki fog bírni és a ti házasságotok is feltöltődik. Sok szuperanyuka meg 1-2 év után csodálkozik, hogy nem érti miért ment tönkre a házassága.
2017. nov. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 anonim ***** válasza:
59%
Minket nem kell meggyőznöd.
2017. nov. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 anonim ***** válasza:
48%
Tudod kedves 11-es, nem mindenkinek kell napokra lepasszolnia a gyereket és külföldre utazni hogy a férje nőnek nézze ;-) Mi ezt megoldjuk itthon is a férjemmel. Mivel 4 gyerekünk van, azt hiszem elég jól.
2017. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 anonim ***** válasza:
37%
Ne erőlködj 14-es, az ilyenek úgysem értik meg. Nálunk a férjem sem hagyta volna itthon.
2017. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó! Szövegértelmezés egyes :) puszi!
2017. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 anonim ***** válasza:
39%
14-eseknek négy gyerek mellett pénze sincs kimozdulni :D Nem valószínű, hogy sok opció közöl választhat. De egészségetekre!
2017. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 anonim ***** válasza:
44%
Igen, itthon éhezünk a lebüfizett ruhákban :-) Megnyugtatlak, belefér a nyaralás gyerekekkel is, nélkülük is. De szerencsére a férjemmel való kapcsolatom nem ezen múlik. Főleg nem pár hónapos baba mellett.
2017. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
66%
Gond? Milyen gondom lenne velük? Mi boldogok, kipihentek vagyunk, ráadásul nemvagyunk ideggyengék mint egyesek.. :)
2017. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 anonim ***** válasza:
35%

18as, micsoda távolbalátási képességek, sírok rajtad. Ne magadból indulj ki, nem mindenki semmire és szülők nyakára szül :-D Nővéreméknek 5 gyerekük van, bevételük meg közel 1 millió havonta. Tehát ha valakinek sok gyereke van, nem biztis hogy putriban lakik.


Kérdező: minek kérdezed ha te már eldöntötted? Úgyis anyáddal nevelteted akkor meg nem mindegy?

2017. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!