Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Het honapos babat rahagynatok...

Het honapos babat rahagynatok a nagyszulokre nehany napra?

Figyelt kérdés
Ferjem egy romai kirandulassal szeretne meglepni szuletesnapomra (kerek evfordulo), kb 3 nap ,2 ejszaka. Nagyon vagyok, de azert bennem van,h.milyen anya az ilyen... Anyukamekkal lakunk, igy a kisfiam minden nap latja, eteti, altatja, nagyon szeretik egymast, es mar toltottek hosszabb idot egyutt gond nelkul, csak ugye nem ennyit.Raadasul anyosom is eljonne, dupla babysitter lenne.
2017. nov. 14. 19:20
 41/94 anonim ***** válasza:
38%
37esnek ment :)
2017. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 anonim ***** válasza:
74%
Te nem ertetted a kerdesem. A hetkoznapokrol volt szo. Napokig nem mesz. Miert? Ki setal a gyerekkel, gyerekekkel?
2017. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 A kérdező kommentje:
A setalast nem neveznem kimozdulasnak. Oszinten szolva pedig a gyerek elvan az udvaron, levegozik, de hosszabb setakat nem tehetunk, mert utalja a kocsit, es mielott fennakadnanak, igen vannak ilyen gyerekek, ket gyereket nevelek, de a kocsit szinte ujon adjuk majd tovabb.
2017. nov. 14. 21:56
 44/94 A kérdező kommentje:
Es meg lehet kovezni, de nem hinnem,h.nincs olyan anya, aki bar mindennel jobban szereti a gyerekeit, ne vagyna neha egyedul lenni...amikor csend van, amikor valahonnan elokotorja onmagat es ujult energiaval folytatja, ahol abbahagyta. Nem hiszem,h.igazat mond az, aki az ellenkezojet allitja.
2017. nov. 14. 22:00
 45/94 anonim ***** válasza:
61%

Figyelj csak ide!

Minek tetted fel ide a kérdést,ha el akarsz menni csak lelkiismererfurdalasod van a gyerek miatt akit itthon hagysz h egy kicsit kiruccanjatok.szíved joga eldönteni h elmentek mindhárman v elmész a férjeddel a baba marad,v mindhárman maradtok!

Szerintem tök felesleges ez az egész kérdés de ezt már írtam az elején!

Amúgy mi is vittük magunkkal eddig mindenhova.

A másik meg h a te gondod az h napokig ki sem mész az utcára!akkor anyukád viszi ki a gyereket sétálni meg minden?pffffff

2017. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 anonim ***** válasza:
73%
Én nem mennék. Túl kicsi ehhez a babád. Egy utazás ideig orvosolja ezt a fajta sehovasemegyek problémát. A helyedben inkább hétköznapjaimat szervezném át, hogy legyen több én,mi időnk. Addig amíg elmennék bárhova, vacsizni, vásárolni vagy csak kávézni, vigyázhatnak rá a mamik.
2017. nov. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/94 anonim ***** válasza:
65%

De kérdező , minden anyának szüksége van , ezért szoktunk elmenni étterembe, moziba, színházba, autós találkozókra, de nem 2 éjszakára hanem órákra.

És utána megyünk haza fürdetésre/altatásra, aminek gyerekünk nagyon örül, és fel se tűnik neki hogy pár órát az imádott mamájával van és nem velünk, de az hogy több éjszaka egy ilyen pici mit érezhet hogy hova tüntetek.. nos te tudod.

2017. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 anonim ***** válasza:
57%
Én azt vettem észre,hogy azok az Anyàk,akik együtt élnek a mamàval,papàval meg az egész pereputtyal egyszerűen nem szoktàk meg,hogy a gyerekvàllalàs 0-24 óràs üzem.Hiszen mindig van kire bízni a gyereket.Emiatt nehezebben is élik meg ezt az igénybevételt.Az anyàk nagy része gyerekkel,gyerekekkel együtt intéznek mindent.Postàt,bevàsàrlàst, hivatalos ügyeket.Értem,hogy a te gyerekeid még a babakocsit is utàljàk,de mégis mikor akarod majd őket kiengedni a hàzból?Vagy Anyukàd intézi ezt is??Ilyen,amikor gyereknek van gyereke,bizarr.
2017. nov. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 anonim ***** válasza:
16%

Nem olvastam el a válaszokat. Én 3tól ig hagytam a nagyival a 3 hónaposom, nagyon nagyon rosszul éreztem magam. De azért, mert a nagyi minden győzködése ellenére fenntartásaim voltak(az én anyám..).


Be is igazolódott.


Legközelebb 2 évesen hagytam egyedül egy egész napra a bébiszitter. Teljesen nyugodtan mentem el és hagytam vele. Pedig akkoriban sokkal nehezebb eset volt a lányom, mint babaként. Párhónaposan még rengeteget aludt, alig volt ébren, bármit megevett és nem kellett vele extrán foglalkozni.


2 évesen a dackorszakban hatalmas kiborulásokkal és többszöri ébredéssel telt a napja. A nagyira abban az időben 2 órát sem bíztam rá, már hívott, hogy ő már teljesen ki van készülve..


A bébiszitterben teljesen megbíztam.


Én azt mondom előbb menjetek el egy napra szállodába, tapasztald ki milyen érzéseid vannak, ha rendben vagy és teljesen megbízol benne, akkor utazzatok el nyugodtan, a gyerek nem lesz lelkisérült tőle. Nyilván, ha a gyerek választhatna, nem töltene külön tőled 3 napot,de gondolom nem mindenben nézed csak az ő akaratát(helyesen).

2017. nov. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 anonim ***** válasza:
35%

4 honapos es 1 eves kora kozt eleg sokat volt anyoseknal a gyerkoc lakasfelujitas miatt.a legtobb 3 ejszaka volt.

Kivitelezhetetlen lett volna gyerek mellett,es 1,5honapos volt mikor vettuk a lakast.ezt-azt muszaj volt megcsinalni.

Most 19 hos,az elmult fel evben is alidt kint 1-1 ejszakat.mi olyankor moziba mentunk,vagy vacsorazni.es egyzer nagyon beteg voltam,azert volt kint.

Most ha nem lett volna kint annyit,akkor mikor betegseg miatt kellett biztosan nem lett volna el.falun laknak,oriasi udvarral,teherautoval,kutyaval.imad kint lenni.egesz nap kint rohangal az udvaron.kutyazik,vezeti a teherautot.minden szulseges eszkoz van a mamanal.etetoszek,jaroka,jatekok.visznek gyogyszert ha kint van,megbeszeljuk mit fognak enni,nem ad semminolyat amit nem engedek.mindig megkerdi,hogy ilyet vagy olyat ehet e mar.

Mi is megyunk meg iden 2 napra wellnessbe,akkor is kint lesz naluk.

Engen ez azert sem zavar mert en is rengeteget voltam nagyszuleimnel.minden hetvegen,szunetben,betegsegkor kint voltunk tesomekkal.nagyon jo gyerekkorom volt.imadtam a nagyszuleimnel lenni.en nem latok ebben semmi problemat.neha a szuloknek is kell kettesben lenni addig is mig a gyerek 18 alatt van.

2017. nov. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!