Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Néhány szülő hogy képes...

Néhány szülő hogy képes brutális módon elhízlalni a kisgyereket?

Figyelt kérdés

2 éves gyerek, fiú és minimum D kosarasnak tűnő lógó "melle", ami valójában zsír..


Vagy egy kb. 3 éves gyereket láttam tegnap, annak akkora cafogó tokája volt, meg felhuzigálta a pólóját, és akkora sörhasa volt, hogy arra szavak nincsenek, öreg bácsiknak nincs ekkora, akik el vannak hízva... N túlzok...


Nem tudom, ezek a szülök nem gondolják, hogy ez gáz az ilyen szintű elhízás? Nem azér, tde hol van ilyenkor a drága gyerekorvos, vagy védőnő...


2019. márc. 13. 15:24
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Mennyi "okos" hozzászóló van, akiknek 80%-ban gyerekük nincs, gondolom. Én egy 30 éves 165/60 kilós normál 2 gyerekes anyuka vagyok. A nagy fiam 4 éves, vékony/normál 110/16kg. (4.2kg születesi súly) A 2. fiam 1,5 éves. 4 kilóval született. (Nem, nem zabaltam cukrokat terhesseg alatt, genetika, mindenki nagy súllyal született a családban). 6 hónapos koráig csak szopizott. Napi 5x.Nem akart mást enni. Ennek ellenére nagyon duci lett. Csak anyatej mellett 8.5 kg volt 6 hósan. Már félve szoptattam, mert mindenki b..ogatott, hogy dagi a kisfiam. En is lattam. Minden vizsgálat negatív. 6 hó után brvezettük az almát, pár zöldséget, napi 4x szopi, 2x gyümi. Nem adok neki cukrosat, sót is csak 1 éves kora utan kapott. Nem iszik mast csak vizet és anyatejet. Nem kapott még egy rudit se életében, meg a szülinapi tortája is cukormentes gyümölcstorta volt. Most 13 kg. Duci, de nem annyira. Es most a kontrollon sincs nyoma betegsegnek. Na sok nagyokos, ilyenkor kiakadok. Nekem így is gyönyörű a fiam, es nem tudom mit tehetnék erte hogy ne azt gondolják, hogy a gyerek egesz nap csokit töm, és nem figyelünk rá.
2019. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!