Melegek, ti nem szeretnétek egyszer örökbe fogadni egy gyereket vagy akár többet?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 08:36
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
88%

" Márpedig, ha valaki ilyen miliőben nő fel könnyen kialakulhat benne egy kép, hogy ez a természetes."


Ha az ember nem elég tanult ahhoz, hogy egy témában nyilatkozzon, akkor tanácsosabb csendben maradnia. Természetes, hogy az emberek szeretik egymást. Az a szomorú, ha valaki Istenre hivatkozik, mégsem szereti egyformán felebarátait!

2014. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim válasza:
75%

Lehetséges. Ám, érdekes módon, hazánkban sok menyecske nem akar gyereket xy ok miatt, akkor miért akarna minden meleg pár gyereket..

Én pl. hírtelen indulatú vagyok, nagyritkán közveszélyes.. ilyen alapon nem hiányzik nekünk gyerek, szerencsére a párom is ilyen, szerelmünk fényesebb a napnál is.. igaz mindig veszekszünk de átlagos pár vagyunk. ^_^

2014. febr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
75%
De én szeretnék még ha nem is a közel jövőben de mondjuk olyan 15 év múlva :)
2014. febr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim válasza:
89%

Szeretnénk, és nálunk sem ez az akadály. Fel sem merült, hogy emiatt ne legyen. Csak olyan problémák hátráltatnak, mind sok heterot is. Nincs akkora lakás, ha sokat dolgozunk, nincs rá időnk, ha meg nem, akkor nincs rá pénzünk... elég érettek vagyunk-e hozzá, meg hasonlók...

22/L/L/"házas"

2014. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 MrPifta ***** válasza:
87%
életem álma, hogy férjhez menjek, a gyerek azon is túl van. Nem tartom elképzelhetetlennek, de valószínűnek sem. Sajnos a barátom még összeköltözni sem mer velem, mert fél az emberek reakciójától (Mit szólnak az emberek, ha megtudják, hogy egy férfival él?) Egy ilyen férfitől nehéz lenne elvárni, hogy együtt fogadjünk örökbe
2014. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
16%

Hát én is remélem, hogy nem lesz ebből "divat"!

Amint látom, szinte az összes "akaró" hozzászóló csak a saját célját tartja szem előtt!

Bizonygatva, hogy mennyire jó szülő lesz.

De a gyerek érdekeit egyik sem nézi???

Már az óvodában jönni fognak az afférok (mert a meleg kapcsolatot nem tudják titkolni) és a többi szülő óvva inti a saját gyerekét amint megtudja, hogy adoptált csemetével játszik az ő kis szemük fénye akinek szülei MELEGEK!

Majd jön a felháborodás, az elszigetelés, az útálat stb. . . . .

Aztán suliban a kiközösítés, a fikázás, gúnyolás, MEGALÁZÁS. . . . .

Szegény gyerek nem egyszer sírva fog hazajönni, emiatt kerülni fogja az ilyen intézményeket. . . . .

Mindent el fog követni, hogy még véletlenül se hasonlítson a "szüleire", majd jönnek a késői kimaradások, a menekülés, buli, csajozás-pasizás, drogok, fegyver egy minél hamarabb elérkező jobb külön jövő érdekében!?

S nekem senki ne mondja, hogy ez csak a megfelelő nevelés kérdése, mert a gyerek nem ezt fogja látni!

Nem arra célzok, hogy ez 100%-ban így fog megtörténni, de 70% az esélye!

Hát ezt akarjátok?

Hát akkor hajrá. . . . . - aztán ne csodálkozzatok ha a bűnözési statisztika egyre csak magasabb lesz!

Mert mindennek meg van a miértje. . . . . . . . . . .

2014. febr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
93%
Leszbikus nő vagyok, és van egy 8 éves fiam, akit közösen nevelünk a párommal. És ez így jó :)
2014. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 MrPifta ***** válasza:
88%

16, azon gondolkodtál már, hogy ki fogja piszkálni? A te gyereked! Nem kéne megtanítanod, hogy ne bántson mást?


2 apával/2anyával sokkal jobb a gyereknek is, mint árvaházban vagy egy alkoholista szülővel, aki megveri őt!

2014. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
88%

"a többi szülő óvva inti a saját gyerekét amint megtudja"


most ugye magadból indulsz ki? :D

2014. febr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
91%
Adoptált csemetével?? Magyarul, Te nem engednéd a gyerekedet másik gyerekkel játszani, csak azért, mert az a másik adoptált?? Jézusisten...-_-
2014. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!