Melegek, ti nem szeretnétek egyszer örökbe fogadni egy gyereket vagy akár többet?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 08:36
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim válasza:
85%

Akadnak magyarországon is bőven akiket melegek neveltek fel. Nem csak a saját érdekemet nézem, sokat utánaolvastam... Nem találtam köztük bűnözőt, frusztráltat, depiset, menekülőt (külföldőn statisztikák is vannak, és szinte minden pozitívumban vezetnek az ilyen gyerekek, pont azért, mert itt nincs "huppsz ez most becsúszott" gyerek, csak hosszú tervezgetés, megfontolás, előkészület, megfelelés /persze itt is van kivétel, de SOKKAL kevesebb a problémás, mint "normál" családban/). Viszont sokan írták, hogy szeretik a szüleiket, hálásak nekik, büszkék rájuk!

Ennyit erről. A te homofób jövőképed szemben a már létező statisztikákkal és tényekkel.

(Persze... tudom... azokat a zsidók hamisították, hogy elterjedjen a homokosság, a világ népessége csökkenjen, és leigázhassanak mindenkit...) :)

2014. febr. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
92%
Na akkor ezt olvasd el. Én heteró vagyok, 15 éves nem melegek nevelnek, és a válaszod alapján mégis több empátia és elfogadás szorult belém, mint beléd. Szerintem semmi gond nincs azzal, ha két meleg fogad örökbe egy gyereket sőt... mert így az ő gyerekük is elfogadó lesz azokkal szemben akiket a magadfajta megvet.
2014. febr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim válasza:
71%
Én nagyon szeretnék egyszer gyereket. Akár sajátot, vagy akár örökbe is fogadnék. Szerintem egy meleg ember/pár lehet, hogy sokkal jobban gondját tudja viselni egy gyereknek, mint az az anya/szülő, aki eldobja magától, vagy megveri, vagy dohányzik mellette, vagy iszik, vagy stb., mert szerintem az ilyenek nem érdemlik meg azt, hogy gyerekük legyen. A szülőség nem nemi hovatartozás kérdése. Az pedig tény, hogy a homoszexualitás nem eltanulható, az a csemete pedig nem lesz meleg, akit melegek neveltek. Pusztán toleránsabb lesz... és igen, szerintem nem az a normális, hogy egy gyermek olyan családban él, ahol hagyományosan egy férfi és egy nő van, hanem, hogy olyaban, ahol szeretik.
2014. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
1%
Én személy szerint nem engedném ,hogy meleg párok gyereket-gyerekeket fogadhassanak örökbe. Ők a férfiak mellett döntöttek ,érjék be vele. Egy gyerek az nem egy játékszer..ennyi erővel egy hajléktalan is fogadhatna örökbe. Csak rossz példát mutatnának a gyereknek , kapcsolatukkal ,hiába nevelnék azt szépen ,okosan ,de akkor is mit látna tőlük?
2014. márc. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
83%

"Ők a férfiak mellett döntöttek ,érjék be vele. "


nem döntés kérdése.

2014. márc. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim válasza:
89%

sa24n!

Te meg a nők mellett döntöttél, érd be azzal! Egyébként meg milyen rossz példát látna? Szeretetet, elfogadást, toleranciát? Szörnyű!

Persze, mint tudjuk, ha az intézetben marad, lesz előtte férfi-női modell, apai és anyai gondoskodást is bőven fog kapni, annyi jó példát lát, hogy választani se fog tudni melyiket kövesse.... Ja és ki ne hagyjuk, a statisztikák no meg a mindennapi élet is bizonyítja, mennyivel egészségesebb lelki világgal rendelkezik egy intézetis gyerek, mint egy olyan akit szeretetben neveltek.

2014. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
1%
Nekem senki ne akarja már bemesélni ,hogy van olyan aki melegnek születik. Kellet valaminek történnie az életében az illetőnek ,hogy melegé váljon. Vagy lehet maga a tudat hajtotta ebbe az irányba ,hogy olyan dolgot csináljon ami nem hétköznapi ,vagy nem elfogadott..mert erre tudott felizgulni.Vagy molesztálták kiskorában és a rossz irányba haladt tovább. Csak jobb a rizsát nyomatni ,hogy ő annak született. Nem azt akarom ezzel írni ,hogy minden meleg perverz beteg ember ,de nagyobb százalékban van közöttük ilyen beállítottságú egyén. És mivel én ezt gondolom ,ezért ez a véleményem..bár lehet hogy tévedek.
2014. márc. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
88%

"Nekem senki ne akarja már bemesélni ,hogy van olyan aki melegnek születik"


maradhatsz tudatlan tapló is, szíved joga.

2014. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
2%
Elolvastál pár baromságot ,és én vagyok a tudatlan tapló aki reálisan gondolkozik? Nevetséges vagy. Bár manapság nagy divat a homoszekszualitás kérdése ,nem értem régen miért nem volt ennyire felkapott.
2014. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
92%

A sok fröcsögő, buta, homofób embernek szeretném a figyelmébe ajánlani azt a tényt, hogy a homoszexualitás elsődlegesen egy genetikai hajlam. Ha ezt akárki kétségbe akarná vonni, annak javasolnám, nézzen körül az állatvilágban, ahol számtalan fajnál létező jelenség, tehát semmiképp sem az emberi faj sajátossága.

És mivel ez egy genetikai hajlam, így a meleg embereket ugyanazok a jogok illetik meg, mint a heterokat, tekintve, hogy itt születési dolgokról van szó, nem tudatos döntésről. Példának okáért, ilyen erővel rögtön fosszunk meg minden szőke kék szemű embert a gyerekvállalás jogától, csak azért, mert szőkék és kék szeműek.


Mellesleg, én meleg vagyok, és szeretnék gyereket örökbe fogadni. Szerintem jobban jár egy kisgyerek, ha egy meleg pár szeretetben és békében neveli fel, mint ha egy sima családba kerül, ahol az anyuka leszarja, az apja meg részegen néha agyba-főbe veri. És a gyereket nem homoszexuálisnak akarom nevelni, hanem szeretet, békét és toleranciát akarok neki tanítani. Hogy megértse, nem az tesz valakit jobbá, vagy rosszabbá, hogy kit szeret, milyen a bőrszíne, vagy miben hisz. És szerintem pont emiatt talán jobban is látnám el a szülő szerepét, mint az itt fröcsögő szűklátókörű, konzervatív, begyepesedett emberek.


Ami pedig a pedofilokat illeti: a pedofília egy betegség, egy tényleges aberráció. De aki meleg, az nem pedofil. Példának okáért, múltkor egy uszodában elment mellettem egy meztelen, 5-6 éves kisfiú. Körülbelül annyi szexuális vonzalmat ébresztett bennem, mint az asztalomon lévő kávésbögrém, úgyhogy ezt az ellenérvet igazán nem értem. Aki meleg, az nem pedofil, a kettő teljesen más. (Mellesleg, a pedofil jelző használata ebben az esetben pontatlan: a pedofil kislányokat ront meg. A kisfiúk megrontóját pederasztának hívják.)

2014. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!