Melegek, ti nem szeretnétek egyszer örökbe fogadni egy gyereket vagy akár többet?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 08:36
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
Olvass már vissza! Az a 42. válasz ,ahogy te arról beszélsz ,hogy apuci meg apuci szerelmeskedik a konyhában.
2014. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
7%
Nehéz esett vagy ,de komolyan. Inkább felejtsük el ,csak nevetni tudok rajtad. :DD
2014. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
Jó elfelejtettük az egész szex témát ,bár te hoztad fel. Viszont ,ha maradunk az egy-két csóknál amint azt írtad egy korábbi hozzászólásodnál arra is ésszerűen reagáltam nézd csak meg. Azt hiszem a 47. válasz az.
2014. ápr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:

37%-os te nagyon egyszerűen látod a gyerekek fejlődését.


A gyerek sokkal okosabb annál,mint te gondolod.


Mikor te is gyerek voltál fel tudtad fogni,ha valamiben nem voltál átlagos.

Akit melegek nevelnek ők is idővel látják,hogy nem átlagos családban élnek.


Az a baj,hogy ami nem átlagos amiatt állandóan piszkálnak már gyerekkorban is.És sajnos sokszor még a szülők is adják alájuk a lovat.

Hallottam olyan szülőt is,aki kigúnyolta a vörös hajú gyereket ugyanúgy,mint a gyereke.

Az ilyeneknek nem adnék gyereket a kezébe,az tuti.

2014. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
9%
Kedves utolsó! Értem ,tehát szerinted teljesen mindegy ,hogy kik nevelik a gyereket ,mert az okosabb annál. Ennyi erővel tényleg mindenki fogadhatna örökbe ,a drogos prolitól kezdve az utca lányokig mindenki ,mert a gyerek úgyis látja majd ,hogy az nem egy átlagos család. Áruld már el ,hogy egy nyolcéves gyerek ,hogy tudná azt mondani ,hogy ez nem egy átlagos család amiben élek ..mikor neki eddig ez volt a megszokott? Mire a tinikort eléri talán leesik neki ,de akkor már lehet olyan szinten lesz ,hogy neki is az a normális amiben eddig élt ..mert ezt látta kiskorában. Erre most írhatod azt ,hogy ez nem így van ,de szerintem egy gyereket nagyon könnyen félre lehet nevelni.
2014. szept. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:

Arról nem a gyerek tehet,hogy ami nem megszokott az kigúnyolják,hanem a felnőtt társadalom.


A gyerekekben van sajnos gonoszság.De ha otthon a heteró,sörhasú 8 általonost végzett apuka nem m-cskos b-zizna,csak mert neki sz-r az élete,akkor a gyerek sem lenne olyan felnőttként.


A gyerekeknek szeretetre van szüksége és anyagi biztonságra,ha ez megvan teljesen mindegy hány szülő és milyen neműek nevelik.


Ha te csak nőkből álló amazon törzsbe születnél akkor sem lenne semmi bajod.


Az a baj ezzel a mentalitással,hogy az emberek nem akarják elfogadni ha valamiben nem lehetnek átlagosak.

Nem lehet az ember mindenben átlagos.


Ezt az egyirányba nevelést,birkanyáj alkotást sokkal károsabbnak találom.

a természet sokszínűségre törekszik.Minden ember egy új,egyedi szemlélet.Ehhez képest erőszakkal birkát akarnak csinálni mindenkiből.Persze egészséges társadalmakban ilyen nincs.Pl skandináv országok.

2014. szept. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
69%
Most azt mondom, hogy semmiképp, de kitudja mit hoz a jövő. 18/F
2014. szept. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim válasza:
Én maradnék a kérdésnél.. Szeretnék majd gyereket örökbefogadni.. Meleg vagyok és később elakarok költözni Magyarországról. 20f
2014. szept. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
Így kell ezt csinálni 58-as. Az osztrákok sokkal elfogadobbak.
2014. szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim válasza:
Ausztria a cél :) igen... Talán később Németo.
2014. szept. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!