Melegek, ti nem szeretnétek egyszer örökbe fogadni egy gyereket vagy akár többet?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 08:36
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
4%
Utolsó látom nagyon primitív vagy. Nem vetem meg a homokosokat ,tehát nem vagyok homofób. Ez kb. olyan mint amikor a cigánynak azt mered mondani ,hogy cigány ,és már rasszista vagy.A genetikára rátérve: A modell szerint ez egy olyan gén, amely fogékonnyá teszi az egyedeket a homoszexualitásra, elméletben gyorsan elterjed, és széles körben előfordul mind az emberek, mind más, ivarosan szaporodó fajok között. A lényeget gondolom leszűrted?! Fogékony vagy rá ,de az ,hogy melyik utat választod csak rajtad áll. Erre írtam azt ,hogy melegnek születni nem lehet. Tudat alatt az ilyen emberek mind vonzódnak a férfiakhoz ,de az ,hogy teljes mértékben őket válasszák , kell hogy történjen valami az adott személy életében. Még a biszexualitásra is nagyobb hajlam van ,mint arra ,hogy teljes mértékben homokos legyen valaki. De ettől független még lehet igazad ..mert egyik sem száz százalékosan bizonyított tény.
2014. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
19%
Ezt rosszul írtam ..a választás nem csak rajtad áll..hanem függ attól is ,hogy milyen környezetben vagy...vagy milyen behatások érnek pl. molesztálás stb.
2014. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
82%
sa24n: Szerinted a mai világban ki akarna direkt meleg lenni?Direkt kitenni magát a folyamatos mocskolódásnak?A másik pedig,én pl. normális családban nőttem fel,három testvérem és szerető szüleim vannak.Nem voltak anyagi gondjaink,az iskolában is remekül teljesítettem,teljesen átlagos volt az eddigi életem.Mégis biszexuális vagyok,3 éve vagyok együtt a párommal akivel egy nembe tartozok.Erre mi a "magyarázatod"?
2014. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
84%

A melegek szerintem alapvetően jobb szülők.Nem azért,mert ők jobbnak születtek vagy kedvesebbek vagy ilyesmi.Hanem olyan tapasztaltak meg,amit kevesen.Sok dolgot megéltek,amit egy heteró nem.A melegeknél nem csúszhat be csak úgy egy gyerek.Hanem két érett felnőtt,tudatos megfontolt döntése,tehát nagyobb eséllyel jobb körülmények közé kerül a gyerek.

A melegek sokkal jobban fogják szeretni a gyereküket,mert tudják milyen úgy felnőni,amikor a gyerek-szülő kapcsolatba az sem fér bele,hogy őszinték legyenek a szüleikkel.és ezt nem akarják.

A heteróknál is elég gyakori,amikor a szülők példáját látva teljesen másra fog törekedni a gyerek,ő másképpen fogja nevelni ha lesz gyereke,olyan hibákat nem fog elkövetni,amit az ő szülei tettek vele.

Persze sajnos ez csak a gondolkodó,értelmes lényekre jellemző.Sajnos butább körökben a gyerekek gyakran beleesnek a szülők hibáiba,mert nem tudják a szülőktől elvonatkoztatva szemlélni a világot.

Ismerek olyan családot,ahol már a 2. lánnyal történik meg a családban,hogy leányanya lesz 16 évesen.


A kérdésre válaszolva és nem szeretnék gyereket.Pedig szerintem nagyon jó szülő lennék.

Talán az is szerepet játszik ebben,hogy én voltam a legnagyobb,sokszor nekem kellett megcsinálni mindent,mert "te vagy a legnagyobb"stb.Nekem elég volt ennyi a családos életmódból.Szeretném egyszer elérni,hogy független legyen mindentől és mindenkitől és a vágyaimnak élhessek,amiket gyerekként nem kaphattam meg.

2014. márc. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
1%

"Sajnos butább körökben a gyerekek gyakran beleesnek a szülők hibáiba,mert nem tudják a szülőktől elvonatkoztatva szemlélni a világot."


Ez sajnos igaz arra ,ha egy meleg pár nevel fel egy gyereket ,és a gyermek természetesnek veszi ami köztük zajlik. Kösz ,végre valaki megértette ,hogy miért nem jó ha melegek gyerekeket fogadhatnak örökbe. Remélem így már mindenkinek világos.

2014. márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
90%
persze hogy természtesnek veszik, mert az teljesen természetes is, hogy vannak melegek.
2014. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó előtti.

Te félreértelmezted,amit írtam.


Igen,természetesnek veszik,mivel az is.De ettől ők nem lesznek melegek,kb annyi az esélye,mint annak,hogy heteró családban lesz meleg gyerek.

A szexualitás nem egy tanulható szerep.

Nem tudom ezen mit nem értesz.

A melegek nem erőltetnek rád semmit,sem a gyerekükre,hanem elfogadják amilyenek.

2014. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
75%

Én az olyan szülőkre gondoltam,akik nem foglalkoznak a gyerekeikkel csak megcsinálják és van.

Se a tisztálkodási alap dolgokat nem tanítják meg,ismerek olyat,ahol a gyerek azt sem tudta mire való a fogkefe.

Vagy teherbe esik,mert a szülő nem foglalkozik azzal,hogy elmagyarázza neki a szexualitást,védekezést,stb.

2014. márc. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a melegekre nevelés dolgot nem értem. Őszintén ti mikor szembesültetek a homoszexuális lét mivoltával ,mert én kb. 9 éves koromban. Elmagyarázták elfogadtam és az élet ment tovább ,persze a TV-ben később többször is előfordultak melegek ,de nem igazán izgatott a dolog. Meg ez olyan ,mintha azt mondanád ,hogy a gyerek ne tudjon az alzheimer kórrol ,mert akkor biztos ő is az lesz. Ja persze ,ha meg nem tud róla akkor meg semmi esély rá. Akik meg mondják ,hogy "Akkor inkább árvaház" annak külön gratulálok ,mert gondolom ,ha a saját csemetéje fordulna a saját neme felé akkor gondolom őt is úgyszintén kidobná.
2014. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
Nem. Saját gyerek lenne jó.
2014. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!