Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek jogos kissé a...

Szerintetek jogos kissé a felhàborodàsom?

Figyelt kérdés
Szóval.. Adott egy ovi, kiscsoportosok vagyunk, nem ismertük eddig, hogy Ilyen szabàlyok és "követelmények" vannak. A szülõk év elején megszavaztàk, hogy havi 500ft\hó csoportpénz, 700ft\hó rendezvény pénz, emellett 3000ft\félév eszközpénz. Ezen kívül hetente gyümölcsnap mindenkinek vinnie kell hetente gyumolcsot.. Ha pl. Karàcsonyi "buli" vagy ilyesmik vannak külön suti, udito stb. Ugye ha jól tudom az ovi az ebéd pénzen kívül n nagyon követelhet penzt, de õket ez nyilvàn ne érdekli. Tisztasàgi csomagot az önkormànyzat àllja. Nos, van az a szokàs is, hogy aki visz\nem visz gyümölcsöt annak a neve mellé a falon tesznek egy úgymond hiànyossagi jelet vagy nem is tudom mit a lényeg, hogy Tudja mindenki melyik gyerek szülõje nem visz gyumit. (Ami mar Szerintem onmagaban is megalazo) , fogalmam nincs mire kell ennyi penz, ha meg a tisztasàgit is àllja az önkormànyzat. Csak Szerintem tulzas kicsit ez a kovetelozes, vagy en vagyok maradi mert falu helyen laktam es Ott szo nincs Ilyen osszegu penzekrol, sot meg csoportpenzrol sem. Ez pedig varos. Ti mit gondoltok? Tulreagalom es be kellene allnom a sorba a tobbi bologato szulohoz, vagy finoman alljak ki a csendben marado szegyentol felve, szegeny sorsu csaladok neveben is?
2020. jan. 17. 21:11
 131/172 A kérdező kommentje:
Hu te most aztan megmondtad. Grat
2020. jan. 21. 14:32
 132/172 A kérdező kommentje:
Utoljara leirom, mert az ures fejed keptelen az ertelmezesre! BEFIZETTEM A MIKULASCSOMAGOT SOT EDDIGI csoportpenzt ES ESZKOZPENZT IS!!!!!!!!
2020. jan. 21. 14:33
 133/172 A kérdező kommentje:
Bar az szmk-s szulo emliette, hogy sok gyerek szuloje a miku csomagot sem fizette be... Oersze ez a mi csop. Penzunkbol jutott a tobbinek is csomagra.. Es ki a szolt nekik ezert? Senki. Mert nem sajnaltam a gyerekektol.. Az en gyerekem is megkapta, hisz be is fizettem. De ha te jobban tudod, hogy en nem fizettem akkor ezen mar csak nevetni tudok.. Okoskodsz, mert veded az idiota szulotarsaidat es mar nem tudsz mit mondani csak engem szapulni amiert NEM FIZETEM AZ OVODAT s Ovonoket. A gyerekemnek kifizetem ami kell az ovodaban de masra nem adok penzt, nehogymar azert banjanak veluk rendesen mert fizetek... Hol elsz te? Sajnalatos, ha csak a penzel tudsz elintezni mindent.. Ezt fizetni azt fizetni, mert csak igy lesz szebb jovoje a gyerekeknek... Te nagyon mese vilagban elsz.
2020. jan. 21. 14:37
 134/172 A kérdező kommentje:
Bar te biztos magasabb szinten vagy, mint en, ha ide jossz egy anonim forumra, nevtelenul belemkotni...
2020. jan. 21. 14:39
 135/172 A kérdező kommentje:
Kiallok igen, mert sokan nem MERNEK szolni, emiatt a savazas miatt. En a gyerekemnek akarok jot, nem masoknak. Tavaly volt, hogy valaki szolt a jegyzonek egy masik oviban a csop.penz kovetelese miatt es lam lam eltoroltek a csoportpenzt🤔🤔🤔🤔
2020. jan. 21. 14:40
 136/172 A kérdező kommentje:
Meg mindig nem latom azt a kommentet ahol valaki kifejti mennyit kap az ovi az allamtol...
2020. jan. 21. 14:41
 137/172 A kérdező kommentje:
Vagy csak az ovonoknek hiszunk el mindent, mert ok bizony angyalok, minden hatsoszandek nelkul, mert ovonok???? Mindenkit a penz hajt, elhiszed, hogy ok ingyen is megtennek, hogy mosolyognak a gyerekedre??
2020. jan. 21. 14:42
 138/172 A kérdező kommentje:
Pont miattatok van ez a nagy hajsza a penzek miatt... Mert ti osztonzitek, hogy legyen legyen ezaltal az ovonok elvarjak mar mindenkitol mert hozzaszoktak. Fizessetek, kit erdekel? En nem fogom azt amit nem nekem kell, hanyszor magyarazzam meg el? Ne ram terheljek az allam felelosseget.
2020. jan. 21. 14:44
 139/172 anonim ***** válasza:

"EN SOHA NEM FOGOM TAMOGATNI AZ OVODAT, SEM ISKOLAT."

Te véglény végig azt szajkózod h nem adsz pénzt. Akkor most mégis adsz?

Hogy is van ez?

Legalább tartsd észben h mit kamuzol!

És nem kevered magad olyan kényelmetlen szituba hogy fogalmad nincs miről beszéksz, csak összehordasz hetet havat

2020. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/172 A kérdező kommentje:
De ti szuperszulok vagytok, kedvesek, odaadoak, onzetlenek, hatalmas a szivetek... Fuj ez meg aki nem fizet az allami oviban kopkodjuk le mert onzo, bekebzelt, tanulatlan biztos nincs diplomaja sem mert nem fizet es nem all be mellenk a nyalis szulok klubjaba, fuj. :) meg valami? Esetleg egy masik oldalon ami nem anonim is ilyen nyiltan irogatnatok a masiknak, hogy milyen rossz? Ketlem. Kitudja milyen elkeseresett venasszonyok ulnek a monitor mogott akik csak meg akarnak felelni masoknak, hogy legyen kivel beszelgetni az ovodaban. Mondjatok meg valamit, meg mindig serthetetlen vagyok, meg ez is keves sertes volt, tenyleg csak ennyit tudtok? Kicsit gaz. Messzirol kerulom az ilyen bekebzelt, nyalis embereket.. Hideg kiraz toluk, hogy meg kell nekik felelni mert ok felsobbrenduek. Brr..
2020. jan. 21. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!