Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Vigyünk WC papírt (4 guriga)...

Vigyünk WC papírt (4 guriga) félévkor is az oviba. Jogos, ha megtagadom?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem rugalmasak. Gyerekeket kérdezgetik egy csomó mindenről, családi dolgokról. Csak a gyerek elmondja. Ha valahova nem tudunk közös programra menni, a gyereket csesztetik helyettem.

Szóval fiam van, életében egyszer sem kakilt még az oviba, tehát egy darabka wc papírt sem használtunk el. Megmondom, hogy én nem viszek, helyette veszek itthonra.

Papírzsepit viszek be, 1 literes szappant is (bár annyit se használ el, negyedét sem) Fizetem a csoportpénzt a nemtudom mire, hisz színház stb plusz pénzbe kerül. Viszek be cukrot, teát stb. Megjegyzem azt sem issza, utálja a teát.

Meguntam. Mindent vigyünk, cserébe meg leszólást kapunk, ráadásul a gyereken keresztül.

Nem is értem miért akarnak kötelezni olyanra, amit nem használunk?


2016. jan. 5. 13:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, találd már el. "Nem a gatyába rázza" vagy "tehát egy darabka wc papírt sem használtunk el". Most akkor használ vagy sem? Vagy mibe törli?
2016. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 anonim ***** válasza:
94%

milyen álomgyerek.

fütyit nem töröl

kezet nem mos

orrot nem fúj

inni se iszik

levegőt azért használja?

2016. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/87 anonim ***** válasza:
100%
Te még olcsón megúszod, mert részletekben, havonta kérik. Nálunk félévente 10 guriga, 400 szalvéta, 400 zsepi, ésatöbbi, EGYBE, nem külön, havonta..
2016. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 anonim ***** válasza:
100%
A férjem megtörli pisi után, én azt hittem, hogy ez a normális és a fiunknak is mindig megtöröljük bilizés után (két éves), és pár csepp mindig marad rajta, amit a WC papír itat fel, én azt hittem, hogy ez a normális, mindig is undoritonak tartottam a gatyába rázós dolgot, és akkor egész nap itt postás a pisi. Brrr... Kérdezgetni meg talán azért kérdezgetik, mert félnek, hogy baj van nálatok, és ha balhét rendezel 4 guriga WC papír miatt, akkor a gyanú még alaposabb lesz.
2016. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondoltál már esetleg, hogy kakilt a te gyereked is az oviban, csak nem számolt be róla? Csatlakozom a kezdeményezéshez egy újabb tekercssel! Teljesen originek kell lennie vagy nem baj, ha egy kicsi hiányzik belőle?
2016. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/87 A kérdező kommentje:
Sőt az udvaron végzi a dolgát. Hagyjuk. Gondolom itt mindenki 90 ezerből nevel egyedül 2 gyereket, fizet lakhatásért és fizeti ebből a rezsit. Nagyon dobálóztok a 200 ft-tal. Szóval tárgytalan a kérdés inkább.
2016. jan. 5. 14:26
 27/87 anonim ***** válasza:
91%

2 már megvan!

még kettő kell!

gyerünk! fogjuk össze!

2016. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 anonim ***** válasza:
91%
Én felajánlom a kettőt
2016. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 A kérdező kommentje:
Elmondom, hogy maga a dajkanéni említette, hogy a fiam sose megy wc-re. Amikor mindenki megy, ő nem hajlandó. Idegen helyen nem szokott.
2016. jan. 5. 14:28
 30/87 A kérdező kommentje:
De részemről tényleg befejeztem, mert eléggé pocskondiázásba torkollt. Erre meg nincs szükségem.
2016. jan. 5. 14:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!