Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Vigyünk WC papírt (4 guriga)...

Vigyünk WC papírt (4 guriga) félévkor is az oviba. Jogos, ha megtagadom?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem rugalmasak. Gyerekeket kérdezgetik egy csomó mindenről, családi dolgokról. Csak a gyerek elmondja. Ha valahova nem tudunk közös programra menni, a gyereket csesztetik helyettem.

Szóval fiam van, életében egyszer sem kakilt még az oviba, tehát egy darabka wc papírt sem használtunk el. Megmondom, hogy én nem viszek, helyette veszek itthonra.

Papírzsepit viszek be, 1 literes szappant is (bár annyit se használ el, negyedét sem) Fizetem a csoportpénzt a nemtudom mire, hisz színház stb plusz pénzbe kerül. Viszek be cukrot, teát stb. Megjegyzem azt sem issza, utálja a teát.

Meguntam. Mindent vigyünk, cserébe meg leszólást kapunk, ráadásul a gyereken keresztül.

Nem is értem miért akarnak kötelezni olyanra, amit nem használunk?


2016. jan. 5. 13:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:
100%
nálunk nem ad az önkormányzat és még nem is hallottam olyan településről ahol adna. Dolgoztam oviban, igaz gyakorlaton, de ott a kisfiúkét is megtörültük wc papírral, és eddig csak ezt hallottam, hogy mindenhol ez megy, tehát azért fél évente 4 tekercs wc papírt elhasznál. bár lehet csak 3 és felet... ha normális az óvnő beszéld meg vele hogy havonta vihess egyet, ne egyszerre. De tényleg, gondolom a 90 ezer a te fizud, nem fizet gyerektartást a férjed? családi pótlék?
2016. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 A kérdező kommentje:
Bálra 3000 forintot kellett (illetve ILLET) befizetni aki nem ment el. Egyébként 8000 forint volt a belépő.
2016. jan. 5. 15:28
 53/87 A kérdező kommentje:
Konkrétan családi pótlékkal együtt kapok 90 ezret!
2016. jan. 5. 15:30
 54/87 anonim ***** válasza:
100%
AZ óvoda kötelen, nálunk legalábbis, nyitva tartani, ha van rá igény, úgyhogy esetleg megérne egy udvarias kérdést az önkormányzatnál. Amúgy én is 7-től 4-ig dolgozom, tehát hérte már beviszem a gyereket és le tudom dolgozni a 8 órámat (pénteken korábban megyek el).
2016. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 A kérdező kommentje:
Törlés: Nálunk tavaly én töröltem meg egy kislány fenekét. Már vagy negyed órája ott kiabált. Szóltam , hogy kiabál, majd megyek volt a válasz. A végén már sírva kiabált, hogy kész van. Mentem elláttam. Már nagyon sírt. Eltudom képzelni, hogy hasonló eset miatt nem jár oda wc-re az én fiam sem. Bár ez csak feltételezés.
2016. jan. 5. 15:32
 56/87 anonim ***** válasza:
81%
és nincs olyan kis barátjuk a gyerekeidnek, akinek a szülei elhoznák őket és ötig ott lehetnének? Az az egy óra nem olyan sok, főleg hogy míg a gyerekek randalíroznak a szülő csinálhat vacsorát.
2016. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 A kérdező kommentje:
Megjártam az önkormányzatot. Szerettem volna. Annyi volt, hogy egyezkedjek az óvónőkkel. Ők támogatják a nyitvatartást. Ehhez azért hozzátartozik, hogy 6-ra viszem az oviba a fiamat. De így is elkések a munkahelyről. Ezt is már szóvá tették, óvatosan, de szóvá tették. Sajnos ez van. Vagy választjuk a kényelmet és éhenhalunk. Vagy tűrjük a szúrós tekinteteket. Nekem dolgoznom kell, sokat, hogy fennmaradjuk. Ez nem kérdés.
2016. jan. 5. 15:34
 58/87 anonim ***** válasza:
24%
Amíg ilyen stílusban nyomod, nem szólhatsz egy szót sem a válaszolókra: "Mert a Te fiad törölgeti a fütyijét? Nagyon ügyes!"
2016. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 A kérdező kommentje:

Értem, én tűrjek mindent :" A fiad pisiléskor nem törli meg, csak belerázza a gatyába?

Fúj!

Mire tanítod te?"


Én csak megdícsértem. Hisz az én gyerekem egy gusztustalan gatyábafütyitrázós kis pulya mi? Ne haragudj, de amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.

Később írtam egyáltalán nem megy wc-re az oviban. A kérdésnél ezt nem részleteztem. Bocsánat.

2016. jan. 5. 15:37
 60/87 anonim ***** válasza:
68%
utolsó, én nem védem a kérdezőt, de itt volt aki csúnyán rátámadt, főleg most hogy látszik hogy ki van borulva. Lehet most csaptak át a feje felett a hullámok, van ilyen. És nem hiszem hogy a wc papír lenne itt a fő probléma, csak most borult a bili.
2016. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!