Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Vigyünk WC papírt (4 guriga)...

Vigyünk WC papírt (4 guriga) félévkor is az oviba. Jogos, ha megtagadom?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem rugalmasak. Gyerekeket kérdezgetik egy csomó mindenről, családi dolgokról. Csak a gyerek elmondja. Ha valahova nem tudunk közös programra menni, a gyereket csesztetik helyettem.

Szóval fiam van, életében egyszer sem kakilt még az oviba, tehát egy darabka wc papírt sem használtunk el. Megmondom, hogy én nem viszek, helyette veszek itthonra.

Papírzsepit viszek be, 1 literes szappant is (bár annyit se használ el, negyedét sem) Fizetem a csoportpénzt a nemtudom mire, hisz színház stb plusz pénzbe kerül. Viszek be cukrot, teát stb. Megjegyzem azt sem issza, utálja a teát.

Meguntam. Mindent vigyünk, cserébe meg leszólást kapunk, ráadásul a gyereken keresztül.

Nem is értem miért akarnak kötelezni olyanra, amit nem használunk?


2016. jan. 5. 13:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudnád normálisan megmondani, hogy most nem tudsz vinni wc-papírt? Mondjuk az a 300 Ft szerintem semmi, de te tudod...

"Ha valahova nem tudunk közös programra menni, a gyereket csesztetik helyettem."

Ha tényleg ilyen az óvoda, akkor érdemes ennyi miatt újabb csesztetésnek kitenni a gyerekedet? Gondold már végig, hogy a sértettséged hova vezet.

2016. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 anonim ***** válasza:
46%
Hú, de nem bírnálak, ha ismernélek.:)
2016. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 A kérdező kommentje:
Nem is kell és nem is ez volt a kérdés kedves utolsó. Némelyikőtök az a fajta, aki a fekvő emberbe is belerúg, vagy épp 3 mondatból az egész életét, személyiségét ki tudja ismerni. De mint mondtam, vedd fel a cipőmet és járj benne. Minél jobban ítélkezel, annál jobban kívánom.
2016. jan. 6. 14:41
 74/87 A kérdező kommentje:
Egyik válaszoló szépen kiszámoltad. Azt a tényt kihagytad, hogy busszal járunk. A nagyobbik gyerek iskolás, másik városba jár iskolába. Szóval sajnos nem érek be a munkahelyre 6.30-ra, mivelhogy 6:30 kor nyit az iskola, őt még le kell ott tenni. Nem szívesen engedném egyedül.
2016. jan. 6. 14:44
 75/87 anonim ***** válasza:
71%
De azt még mindig nem írtad, hogy mi van az apukával???
2016. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 anonim ***** válasza:
59%

az nem lényeg utolsó...

az a lényeg hogy mi mind buták vagyunk, meg milliomosok h tudjuk fizetni a wc papírt.


am ha dolgozol, akkor nem vagy otthon, akkor csak fogsz havi 4 tekercs wcpapírt nem?

mert ha otthon lennél akkor használnád, de így nem.

2016. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 anonim ***** válasza:
63%

Nem az anyagi helyzeted zavar, hanem a stílusod. Normálisan kérdeztem, hogy miért nem mondod meg, hogy nem tudsz vinni, mert nincs pénzed. Ezt minden óvónő megértené, ha emberi módon állnál az óvodához. Erre persze nem válaszolsz, csak lepontozol engem is, meg mindenkit, aki nem támogatja a hőbörgésedet. Aztán persze sikerül válaszolnod, ha kapsz egy megjegyzést.:) Fura ember vagy. Nem csak engem zavar, olvasd vissza a válaszokat.

Tőlem mondjuk úgy cseszel ki a gyerekeddel, ahogy akarsz. Mert azt remélem felfogtad, hogy az óvodát ezzel nem bántod (4 tekercs wc-papírral kevesebb, komolyan???), de a gyerekednek rossz lesz, ha szarrágónak tartják az anyját.

2016. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy akkor hazafelé hogy tudsz 16:30-ra odaérni az oviba, ha 16 óráig vagy a munkahelyeden. Délután mehet egyedül a nagyobbik? Vagy valaki más viszi haza?

És amit a jövedelemről fejtett ki az egyik hozzáértőnek tűnő válaszoló, az is felvet rejtélyeket.

De a kérdésedre szerintem már régesrég megkaptad a választ: szóljál szépen (!) az óvónőknek, biztos megértik majd. Ha nem is értenek egyet vele.

2016. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 A kérdező kommentje:

Nem válaszolok mindig, mert dolgozok. Írtam egy kommentben a stílusról. Olvasd vissza. Most nincs időm részletezni. De ítélkezz csak.

Apa bűnügybe keveredett, belerántott engem is és eltűnt. Az én fizetésemből vonják az ő sarát sajnos.

2016. jan. 6. 15:46
 80/87 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontoztam, ezek a dolgok nem érdeklenek. De szidj csak.
2016. jan. 6. 15:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!