Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Vigyünk WC papírt (4 guriga)...

Vigyünk WC papírt (4 guriga) félévkor is az oviba. Jogos, ha megtagadom?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem rugalmasak. Gyerekeket kérdezgetik egy csomó mindenről, családi dolgokról. Csak a gyerek elmondja. Ha valahova nem tudunk közös programra menni, a gyereket csesztetik helyettem.

Szóval fiam van, életében egyszer sem kakilt még az oviba, tehát egy darabka wc papírt sem használtunk el. Megmondom, hogy én nem viszek, helyette veszek itthonra.

Papírzsepit viszek be, 1 literes szappant is (bár annyit se használ el, negyedét sem) Fizetem a csoportpénzt a nemtudom mire, hisz színház stb plusz pénzbe kerül. Viszek be cukrot, teát stb. Megjegyzem azt sem issza, utálja a teát.

Meguntam. Mindent vigyünk, cserébe meg leszólást kapunk, ráadásul a gyereken keresztül.

Nem is értem miért akarnak kötelezni olyanra, amit nem használunk?


2016. jan. 5. 13:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 8 gurigát kell. Most csináljak cirkuszt?
2016. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 A kérdező kommentje:
Nagy érvágás 4 guriga és a rengeteg fizetnivaló, ha egyedül maradtál 2 gyerekkel. És a családod már nincs sajnos. Hiába dolgozol látástól vakulásig, igenis kemény 2 gyereket egy fizetésből egyedül eltartani.
2016. jan. 5. 14:11
 13/87 anonim ***** válasza:
86%

én felajánlok neked egy! gurigát!!

ki tart még velem?

már csak három kell!!!!

2016. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ezen idegesítened magad. Mivel nincs minden gyereknek külön wc papírja meg folyékony szappana, ezért nyilván van aki kicsit többet visz be mint amit a gyereke elhasznál, van aki kevesebbet, de itt nem nagy összegekről van szó. Ilyenen nem kell fennakadni. Nem lehet kiszámolni hogy hú Pistike havonta 2 dl szappant használ el meg 25 db papírzsepit, akkor ő annyit vigyen csak be, véletlenül se többet.
2016. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 anonim ***** válasza:
100%

A legolcsóbb 4 guriga 220.

Ha létező fogalom, akkor gondolom nem a ruhájába törli, hanem arra is használ wc papírt, nem csak kakihoz. Jársz szülőire? Ott rá lehetne kérdezni, mire költenek, csak gondolom, még eszedbe nem jutott, hogy időnként csoport pénzből van új cerka, lap, stb, nem minden ovit támogat az önkori, és nem minden ovi rendelkezik alapítványi pénzzel. Csoport pénzéből vesznek új játékokat, ha kell, ollót, ilyen-olyan színes papírt.


Én azért sem szólnék a 4 bszott guriga miatt, mert elég ciki, ha megjegyzik maguk közt, hogy erre se jut. Én fogcsikorgatva odaadnám és befognám a szám.

2016. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 A kérdező kommentje:
Nem nagy összeg: havi 600 ft. csoport pénz, havi átlag 1000 ft. kirándulás, vagy színház. Havonta vagy cukor vagy tea vagy bármi. Feladatos füzet (mielőtt megszóltok inkább erre 500 ft. mint olyanra, amit nem használ). Havi egy 100-as zsepi. 100 ft. Írólapok, rajzlapok, ha nem is havonta. De kéthavonta kell. Sok kicsi sokra megy. Oké, ezeket ő is használja, még ha nem is annyit, amennyit viszek. DE wc papírt egyáltalán nem! És ez megint a papírzsepivel, szalvétával, rajzlapokkal, szappannal, fogkrémmel együtt igenis sok! És kötelező!
2016. jan. 5. 14:18
 17/87 anonim ***** válasza:
94%

Én megértelek, nagyon sokba kerülhet, hogy be kell vinni négy aranyrögöt félévente.. Felháborító.


Ja, bocs, félreolvastam, de azt hittem azt kell vinni, hogy ennyire ki vagy akadva.

Szerintem rosszabb helyre is eltesz az ember 6 havonta 300 Ft-ot (50 Ft/hó!!! - valahogy spórold ki)..

2016. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 anonim ***** válasza:
85%
Milyen leszólást kapsz?
2016. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim ***** válasza:
93%
szerintem azért fogy annyi, mert a Katikának mindig megy a hasa a tejbegríztől! szerintem kapd el az anyját a parkolóban és verd le rajta! majd megtanulja, hogy otthon szarjon!
2016. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
94%
Tudod mit, ne vigyél... Sőt, a kajapénzből is kérjél vissza 10%-ot ha a fiad nem szereti a paradicsomos káposztát vagy vaj nélkül eszi a kenyeret... Ha ezeket a pénzeket mind összeadod, és élsz 10.000 évig, akkor összespórolsz belőle egy kemping biciklire való összeget! Sok kicsi sokra megy!
2016. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!