Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A lányom 14 éves lesz és...

A lányom 14 éves lesz és terhes, most ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
mit tegyek? a lányom még nincs 14 éves és terhes lett,persze azóta már szétmentek a fiúval...˛nem tudtam megtanítani a lányomnak a felelőtlen sex ártalmait,de nem gondoltam h ien korán elkezdi.segítsetek kérlek mit tegyek?! tudom h rossz anya vagyok mert sokat dolgozok és sokat megengedek a lányomnak de rendebe akarom hozni a dolgokat csak legyünk valah túl ezen a babás dolgon
2008. febr. 24. 00:37
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
22%

Nekem van egy ismerősöm aki 14 éves, most szült. Az anyagi hátterük nem valami fényes, az édesanyjával és hugával élt eddig. Még van egy éve az általános iskolából, és magán tanuló lett. Azóta az iskolában hetente felvilágosítás van, hogy ilyen ne történhessen meg mégegyszer ott. Az ismerősöm nagyon boldog anya, nemértem miért olyan nagy probléma ez.

Szerintem nagyon rosszul döntöttél, ha nem is tartottátok volna meg, egy felnőttnek akinek nemlehet gyereke, nagy örömet okoztatok volna a babával.

2009. ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
18%
kíváncsi lennénk mi történt a lányoddal,az email címem:bakit@freemail.hu ..mivel nem tudok irni a cimedre ezért légyszi ird le h azóta mi történt..kiváncsi vaagyoook:P
2009. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
17%

Szia!


Én is kíváncsi vagyok, hogy mi lett a lányoddal. Sajnálom, hogy így döntöttél, főleg, hogy a lányod akarta a babát. Én belehaltam volna a lelki fájdalomba. Nem vagyok megrögzötten abortuszellenes, de én magamnak soha nem bocsátanám meg, ha eldobnám magamtól a babámat.


Remélem a lányodnak sikerült túltennie magát ezen.

2009. dec. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 Grim13 ***** válasza:
0%
DURVA !!! Az én édesanyám is sokat dolgozott mégis sikerült megússzam anélkül hogy teherbe ejtsek valakit :P De én mint apa az biztos kiherélném a kis csókát aki teherbe ejtette a lányomat ... utána megbeszélném a gyerekemmel hogy elveteti vagy nem de szerintem 14 évesen nem egészséges szülni ....Érdekes hogy a mai fiatalság(én megközelítőleg 19 vagyok) milyen felelőtlen és nemnormális !!!!!!! Felénk annak idején menő volt ha az embernél volt gumi (nem mintha 14 évesen összefeküdtünk volna) még az hogyha használta is most meg orrba szájba ilyen fiatalon ?
2010. febr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim válasza:
0%
dédinagymamám 16 évesen mamám 17 anyám 20 évesen szült(és egyik se balesetből) nekem még nincs gyerekem,nem felelőtlenebb ez a generáció, mint a többi csak nagyobb hangja.egyébként fel tudná nevelni a gyereket 14 évesen is ez emberi alap ösztön, itt egyedöl az anyagi háttér okozhat gondot ara van a gyes nem tudom hogy 14 évesen kap e de ha nem és a felnőtt szülök sem keresnek annyit abból lehet gond.de ha a lány nem akarja úgy érzi nem ál készen vagy az anyagi háttér sem olyan megértem ha a könyebb megoldást válasszátok
2010. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
8%

Én még nem írtam, de mostmár nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lett a vége? Nem gondoltátok-e meg magatokat időközben? Hahóóó! :)

(Kár, h nincs e-mailotok.)

2010. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
11%
mi történt azóta?
2011. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 Ancsa2002 válasza:
82%

Én 13 vagyok,de nem tudnám elképzelni magam 14 éves,terhesként...Sajnos van pár osztálytársam,akiket viszont igen. :(

Engem is nagyon érdekel,hogy mi lett a vége!

Végül abortusz lett a vége,bagy megtartotta a lányod a babát

2015. dec. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett????
2021. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!