Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoktatok nyilvános helyen...

Szoktatok nyilvános helyen szoptatni?

Figyelt kérdés
3 hónapos a gyerekem, ha megyünk valahova, ahol órákat leszünk, akkor lefejek a tejemből, cumisüvegbe töltöm és azzal etetem meg. Egyszer próbáltam egy wc-ben megoldani, de nagyon kényelmetlen volt. Szégyenlős vagyok, nem szeretnék mások előtt fedetlen mellel lenni vagy beszólogatásokat, gúnyos pillantásokat. Otthon a 4 fal közt természetesen szoptatok.

2020. szept. 15. 18:13
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
12%
Na de jó.. Lemegy a párom játszótérre mondjuk a kisfiunkkal, vagy én, tök mindegy.. Ahol elvileg nem 1 év alatti babák vannak, hanem szaladgáló gyerekek és mit kell latni? Hogy egy szexmentes életet élő, máshol nem tudja kiélni magamutogatasat tipusu lény kicsapja a mellét a homokozó mellett. Csodás!!!
2020. szept. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
82%
Nem csap ki senki semmit, egyszerűen csak éhes a gyerek,hát eszik. Valószínűleg velünk is elő fog fordulni, a harmadik gyereknél még gyakrabban, ugyanis a két nagyobbat vinni kell játszótérre, nem zárjuk be csak mert öcsi anyatejes. :)
2020. szept. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
Ezért írtam, ha hosszabb időre (1 óránál több) megyünk valahova, akkor mindig cumiüvegben viszem neki a lefejt tejemet, ami valamikor kell, valamikor nem.
2020. szept. 16. 08:49
 24/51 anonim ***** válasza:
65%
De minek kell fejni mikor ott van helyben? Az biztos nem romlott, pont megfelelő hőmérsékletű. A szoptatás sok előnye között az egyik, hogy nem kell étellel és itallal készülni a kicsinek, nem kell még arra is külön időt szakítani.
2020. szept. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Azért, hogy ne kelljen nyilvános helyen elővenni a cicim. 3 napja voltunk egy neves étteremben, anyuka a mellettünk levő asztalnál mindenki szeme láttára szoptatott, miközben kanalazta a levesét. Önkétlenül is odanéztem, megmondom őszintén elborzadtam.
2020. szept. 16. 09:47
 26/51 anonim ***** válasza:
48%
25 jó de az egy igénytelen dolog étteremben ilyet csinálni. Az nálam is kiveri a biztosítékot. De vonaton, játszon, eltakarva nem érdekel. De mondom, ha neked nem kényelmes, nem muszaj. Teljesen jó üvegből is.
2020. szept. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
35%

Kedves 21.!


Az a csoda,hogy van párod!

2020. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
73%
Én nem szoktam, számomra nagyon visszataszító.
2020. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
49%

Baba mama szobában szoktam anno ha épp nem otthon voltunk, vagy út közben félreálltunk olyan helyre ahol nem volt senki.

Egyszer szoptattam strandon, de kellemetlenül éreztem magam, pedig ott se latott senki.

2020. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
31%
Én nem szoptatok nyilvános helyen, mert nem vagyok undorító. Szépen meg lehet oldani ezt másképpen is.
2020. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!