Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a nyilvános helyen történő szoptatással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
32 hetes kismamaként elkezdtem foglalkozni a nyilvános helyen történő szoptatás kérdésével. Nekem nem lenne vele, gondom, de nem tudom jelenleg a társadalom mennyire elfogadó ezzel kapcsolatban.

2023. febr. 10. 10:46
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
73%
20-as akkor írj le konkrét rossz tapasztalatot, mert nekem és rokonságomban senkinek nem volt erről rossz tapasztalata. Nyugat-dunántúli megyeszékhelyről van szó.
2023. febr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget mentünk ide-oda, ès nagy ètvàgya volt a gyereknek, kèsőbb nèha megnyugtatàskent kellett. Szoptattam bàrhol, engem nem zavart, ha màs is ott van. Ahogy a gyerek mellen van, ùgysem làtszik ki a mellbimbó.

Sosem szòltak be.

2023. febr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
74%

"Az a baj a balkanon ez gaz, nezd csak meg az itteni nok valaszait."


Miért, ki írt itt valami rosszat? Mindenki azt írta, nincs semmi baj a diszkrét szoptatással.


Azt meg nem hiszem, hogy átlag nő arra vágyna, arra lenne igénye, hogy mindenki lássa a melleit szoptatás közben, mert akkor ennyi erővel félpucéron járnának.

2023. febr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudtam, akkor inkább elvonultam nem nyilvános helyre. Ha nem, akkor előszedtem a szoptatós kendőt. Az mindent eltakar, így én is kényelmesebben éreztem magam. Mindig nálam volt.
2023. febr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
65%

21, pl: volt hogy játszótéren voltunk a nagyobb miatt, direkt elvonultam a legtávolabbi padra, vittem a "nagyot" is takarásnak, elfordultunk, direkt szoptatós felsőben is voltam, mégis oda jött egy fickó és beszólt, hogy "ezt nem itt kéne".

Köpni-nyelni nem tudtam. Ehhez mit szólsz?

2023. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
75%

Két gyermekem szopott eddigi

1-1 évig, de mindig meg tudtam úgy oldani,hogy ne kelljen mások előtt. Autóban, pelenkázó helyiségben stb. Nem azért nem szoptattam nyilvános helyen, mert ezzel másokat zavartam volna, hanem engem zavart volna. Szerintem ez egy intim dolog anya és baba közt, nem szeretném ha idegenek mászkálnának körülöttem.

Másrészt ha valaki nyilvánosan szoptat, egyáltalán nem érdekel, ha neki jól esik, tegye. Az a baba csak éhes, eszik.

2023. febr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
17%

25-re

Ez tényleg megdöbbentő.

Melyik városban történt?

Mondjuk én lehet, hogy ordítva, tíz körömmel esek az arcának és megfenyegetem, hogy feljelentem szexuális molesztálásért, ha nem takarodik el innen.


Egyébként így utólag végiggondolva, szerintem valóban kukkolni akarta a melledet, csak "fedőszöveg" volt az erkölcs-csőszködés.

2023. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom nekem az nem diszkrét mikor étterembe kávézóba szoptat anyuka. Az számomra nem egy kötelező program amit nem lehetne diszkrétebben otthon elintézni kb 3-4 hónap míg kicsit belerázódik mindenki a mikor akar enni a gyerek mennyi idő van míg nem lesz éhes addig tervezek programot. De az hogy valaki orvosi rendelőben vagy olyan helyen ahol kivan alakítva szoptató helység szoptat azzal semmi bajom.

És ezt ugy mondom, hogy szoptattam és rengeteg ügyet kellet intéznem az egyik banka míg hitelt intéztünk (hosszabb procedúra) felajánlották, hogy ha kell nyugodtan bemehetek az egyik szobába. Vagy amikor meg közjegyzőnél voltunk én kérdeztem meg , hogy esetleg nincs egy szoba vagy helység ahova beosonhatnék?! Természetesen volt és mehettem is. Számomra ez a diszkrét.

2023. febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
97%
Volt hogy nyilvánosan szoptattam. Soha, senki nem vette észre. Meg lehet azt oldani feltűnés nélkül is
2023. febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
32%
Én se szeretem mikor kicsapja a cicit olyan helyen ahol totál fölösleges, főleg ha már nem kis baba hanem 1-2éves ló gyerek. Értem úgysem látszódik,de akkor sincs kedvem látni ahogy szopik. Azt kifejezetten utálom mikor anyuka látványosan körbe néz aztán előveszi és újra körbe néz a "most szólj be ha mersz" nézéssel,szinte várja hogy legyen oka visszaugatni ,utálom a konfliktus keresőket. Mondom ezt 100%-os iszsz anyukaként. Első pár hónap után már tudtam mikor szopizik és úgy szerveztem mindent,de volt hogy vittem kendőt és max félrevonultam( strand),viszont nekem nem fér bele,hogy férjemen kívül más us lássa a cicim...
2023. febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!