Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szólni kell a kórházban, hogy...

Szólni kell a kórházban, hogy nem akarok szoptatni? Hogy megy ez?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 13:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
13%
Olyan nincs. Ha van tejed szoptatnod kell a babát, ott nagyon erőltetik. Még annak sem adnak szívesen ott pótlást, akinek nem elég a teje.
2013. márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
25%
szólhatsz, de amit erre válaszolnak azt nem teszed zsebre. miért nem akarsz szoptatni?
2013. márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
66%
Szolni kell, Igen, de keszulj fel ra, hogy Igen becsmérlő kommenteket es pillantásokat kapsz majd.
2013. márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 A kérdező kommentje:

Nem dönthetem el,hogy akarom etetni a babámat?De miért,mit csinálnak?

Csak az első nap kéne nekik megcsinálni a tápszert(vinnék cumisüveget,tápszert is),utána megcsinálnám én.

2013. márc. 28. 13:47
 5/93 anonim ***** válasza:
10%
Hiába szólsz, ha semmi komoly indokod nincs, nem fognak neki adni tápszert, így kénytelen leszel szoptatni. az sem jó, ha azt mondod, hogy nincs tejed, mert akkor megrángatják a melled, és ha jön belőle otthagynak. Ha semmiképp nem szeretnél szoptatni, fejd le, és add neki cumisüvegből, ebbe semmi beleszólásuk nem lehet, de hogy bunkók lesznek, az biztos.
2013. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
11%

"De miért,mit csinálnak?"


elítélnek

2013. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
9%

Inkább ne ha nem akarsz maga az ördög lenni a szemükben. Elég csúnyán fognak veled bánni.Amugy miért? Simán nem akarsz vagy van valami komolya oka?

Egyébként ha nincs tej akkor azért adnak legalábbis ahol én szűltem.Nem nyomkodják meg a melled hogy mennyi van vagy hogy van-e.

2013. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
16%

Miért nem akarod megadni a saját gyerekednek a legjobbat amit kaphat?!

Egyébként meg nincsenek melletted 24 órában, hogy nézzék szopiztatod-e, de az első napokban max vizet fog kapni, tápszert nem, és biztos ferde szemmel fognak nézni rád, ha közlöd nem akarsz szoptatni. A melledet meg attól még le kell fejned ha beindul a tejtermelésed (függetlenül attól, h teszed-e cicire, ez a természet rendje) különben begyullad, és csillagokat fogsz látni.

De olvass kicsit utána és ne vondd meg a gyerekedtől azt ami neki a legjobb.

2013. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
13%
Mit csinálnak? Nekem ők adták be az injekciókat is, ezt mindenki kap szülés után. Egyszer az egyiknek felemeltem a hangom, majd ő jött be beadni. Hát mondanom sem kell, úgy szúrta belém, hogy hónapokig fájt a seggem!!!
2013. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
84%
Beszélj az orvosoddal, az a legegyszerűbb.
2013. márc. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!