Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szólni kell a kórházban, hogy...

Szólni kell a kórházban, hogy nem akarok szoptatni? Hogy megy ez?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 13:40
 21/93 anonim ***** válasza:
40%

Ha nem akar, akkor nem akar. Ennyi. Én sem akartam mert undorodtam az egésztől, mégis végigszenvedtem 2 hónapot. Igen, megbántam, mert nem úgy kellett volna eltelnie az első 2 hónapnak a babámmal, hogy 3 óránként bőgök amikor szoptatok, mert ideges vagyok annyira utálom. A védőnő meg azt mondta ne adjam cumisüvegből, én barom meg hallgattam rá. Onnantól kezdve nyugodt a baba is, és én is, amióta abbahagytam.


A kórházban én nem packáznék a csecsemősökkel, hiszen ők vigyáznak a gyerekedre, ha dolgod van, ők fürdetik. Nálunk biztos, hogy ezt rajta bosszulnák meg. Pl leszarják, ha sír, fürdetésnél nem figyelnek, odaverik a kis fejét a csaphoz, stb. :(

2013. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:
17-es vagyok. Rosszul írtam, 3 óránként hozták hozzám is a babát, de állandóra nem kaptam meg. Akkor is csak ismerkedtünk egymással szoptatni sem én nem tudtam, sem ő nem tudott még.
2013. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim ***** válasza:
76%

"Nálunk biztos, hogy ezt rajta bosszulnák meg. Pl leszarják, ha sír, fürdetésnél nem figyelnek, odaverik a kis fejét a csaphoz, stb. :("


bocs az offért, ezek szerint kórházban dolgozol?

2013. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
68%

Ha szólsz, valószínűleg nem lesznek veled túl segítőkészek, beszólhatnak, és ott keserítik meg az életed, ahol tudják. Nagyon egyszerű: úgy gondolják, hogy a babának a legjobb az anyatej (amúgy nem hülyeség)

Esetleg beszéld meg a dokiddal, hogy írjon gyógyszert apasztásra. Azon nem gondolkoztál, hogy a kórházban szoptatsz, otthon meg már nem?

Tápszer mindig van elkészítve a kórházban, de sztem megcsinálhatod te is.

Tényleg érdekel, hogy miért nem szeretnél szoptatni.

2013. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
48%
most akkor hagyjuk hogy miért nem akar. babavízből lehet de melegíteni kell. mondjuk nemtudom hol szűlsz de ahol én voltam ott bent a szobába is volt mikro néhány szobája.és senki se leste mit melegítűnk.császár után meg ott fognak sündörögni mert nem kellhetsz fel és biztos nem adnak neki tápot sőt jön a csecsemős és megmutatja hogy kell szoptatni és nézi ellenőrzi. és akkor tényleg beindul, belövell a tej és be fog gyulladni nekem ugy is begyulladt hogy szoptattam.Jobban jársz ha szoptatod legalább amig ott vagy. sok szenvedéstől kíméled meg magad. Amugy ennyit már csak jár a babádnak.
2013. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:
40%

Én kiváncsi lennék az okára,mert nem mindegy,hogy csak a melleidet félted,pszichologiai dolog áll a háttérben,vagy gyogyszeres kezelést kell kapnod?ha leirnád,lehet itt is máshogy állnának a kérdésedhez.

Ha "csak" a melleidet félted,elsö napokban szoptasd nyugodtan(meg az a pár csepp előtej ami van,az nagyon fontos a babának,nézz utána nyugodtan,ezt semmiféle vitamin enm pótolhatja),otthon meg ezeket ritkitod és ááttérsz a tápra igy fokozatosan el is apad a tejed.

De mivel császárod lesz,itt orvosi dolog lehet a háttérben,ha ezt igy előre tudod.Akkor meg időben szolj mindenkinek hogy mondjuk gyogyszert fogsz szedni és nem szoptathatsz,ugy másképp állnak majd az egészhez,és segitenek.

2013. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
71%
Kicsit ellentmondásos a hozzászólásod, nem gondolod? Tehat bosszúból, hogy az anyja nem szoptatja, majd jol oda érik a fejet a csaphoz? Ugyanmar.
2013. márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:
10%

Én azt nem értem, hogy milyen tápszert akarsz magaddal vinni a kórházba. Hogy döntöd el, hogy melyik kell a babádnak az ezerféle közül? Vagy előre íratsz fel tápit a gyerekorvossal?


Nekem egyébként 8 nap után lövellt be a tej császár után. Koraszülött ikreim voltak, nem vártak a tejemre, adtak nekik spec. korababás tápszert.

Látták, hogy folyton próbálkozom a fejéssel, így nem piszkáltak a tejhiány miatt. Az egyik orvos kérdezett csak rá szigorúbban, hogy ugye próbálok fejni.

2013. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy a szoptatással nem nekünk teszel szívességet. Nekem pl tökmindegy h mit eszik a gyereked.
2013. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
27%
ha igazolható ok lenne,már rég leírta volna.
2013. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!