Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szólni kell a kórházban, hogy...

Szólni kell a kórházban, hogy nem akarok szoptatni? Hogy megy ez?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 13:40
 51/93 A kérdező kommentje:

# 46

Nem ítélném el,mert szerintem nem ettől függ,hogy valaki milyen anya lesz.


Hova ereszkedek le?Van itt valami szabály,hogy csak x fizetés alatt lehet feljönni az oldalra vagy mi?

Azért kérdeztem meg inkább itt,hátha a tapasztalt anyukáktól kapok normális,értékelhető választ (és kaptam is néhányat,amit nagyon köszönök).Nem gondoltam,hogy ennyire furcsa,hogy valaki tápszerezi a babáját.Te én kérek elnézést,hogy valakinek a lelkébe tiportam ezzel a kérdésemmel...

2013. márc. 28. 14:35
 52/93 anonim ***** válasza:
20%
880ezer egy császár.
2013. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim ***** válasza:
29%

Tudod a tapasztalt anyukák itt 98%ban állami kórházban szültek és szinte mindegyik megpróbálta legalább a babáját szoptatni...


Egyik válaszolónak:a császár 980E itt,nem tudom a terhesgondozás mennyi,de mégegyszer ennyi lehet kb...

2013. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam oda,hogy magánkórházban szülök,mert nem gondoltam,hogy ekkora eltérések vannak az állami és magánkórházak között.
2013. márc. 28. 14:37
 55/93 anonim ***** válasza:
45%
Mennyi agyatlan elvakult osanya. Tehat ha a gyerek császárral születik, ráadásul tapszert kap, akkor mar nem is lehet valaki jó anya???? Mert ez ezen múlik???? Baxus en császárral szültem, akkor most akasszam fel magam? Ha, vagy en attól meg jó anya vagyok, mert szoptattam? Attól lesz valaki jó anya, hogy a legjobb tudása szerint gondoskodik a gyerekerol. Ha nem fér bele az életébe valamiért a természetes szules es van lehetősége császárra, akkor hajrá. Nem olyan kéjutazás az, mint ahogy gondoljak. Ha nem akar szoptatni, adjon tapszert. A gyereknek semmi baja nem lesz. A családomban es az ismeretségi körömben jópár szoptatott illetve tapszeres baba is volt. Érdekes, hogy gyakrabban voltak betegek a szoptatottak, mint a tapszeresek.
2013. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 anonim ***** válasza:
61%
Szerinted mekkora eltérés lehet az ingyenes és a milliós között???mit gondoltál 1 milláért ugyanazt kapod mint más ingyen?
2013. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim ***** válasza:
54%

Egyáltalán nem furcsa ha valaki tápszerezi a gyerekét! Én is mindkettőt tápszereztem és sokan mások. DE! Ami téged és engem megkülönböztet (a butaság és a pénztárca mellett), hogy előre nem jelentettem ki ilyet, hogy nem szeretném szoptatni! Nem is így írtad, NEM AKAROM SZOPTATNI, na innen kezdődik a furcsaság.

Egyébként meg nekem magán dokim van, habár közel sem olyan puccos mint a tied, de vele beszélem meg a dolgokat. Te olyan helyre jársz,ahol szerintem a doki arra is válaszol, amire senki más nem. Fura hogy nem tőle kérdezted ezt meg.

2013. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 A kérdező kommentje:

Jó,ezen most felesleges vitázni.

A normális válaszokat köszönöm!

2013. márc. 28. 14:41
 59/93 anonim ***** válasza:
26%
Atyaég..maradok a magánnál. Még ha kitudnám is fizetni, sajnálnék ennyit kiadni, három napot féllábon is kibírok:) De ott természetes szülés nincs is???
2013. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim ***** válasza:
48%
Mindenkinek joga van eldönteni hogyan akarja táplálni a gyermekét. Ezt a kórháznak kötelessége figyelembe venni. Persze érdeklődni fognak miért nem akarod és megpróbálnak rábeszélni a szoptatásra. Normálisan ez úgy működik, hogy elmondják miért jó a szoptatás mindkettőtöknek, milyen veszélye van a nem szoptatásnak, milyen veszélye van a tápszeres táplálásnak, ha ezt követően döntesz amellett, hogy nem szoptatsz, ezt el kell fogadni, sőt támogatni kell ebben téged!!! De a tejed tényleg megjön majd a harmadik napon és nagyon fog fájni, ha nem szoptatsz, végül majd elapad. Gondold át még egyszer és esetleg kérj segítséget abban, hogy mi oka van annak, hogy nem szeretnéd? Hátha található olyan megoldás ami mindkettőtöknek jó.
2013. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!