Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szólni kell a kórházban, hogy...

Szólni kell a kórházban, hogy nem akarok szoptatni? Hogy megy ez?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 13:40
 41/93 A kérdező kommentje:

# 37

Miért,ez az oldal nem arra van,hogy kérdezni lehessen?


# 40

Mivel még sosem szültem,ezért totál tapasztalatlan vagyok és gondoltam hátha kapok pár segítőkész választ,amitől tisztábban láthatok,hogy hogy megy ez az egész a kórházakban.

2013. márc. 28. 14:26
 42/93 A kérdező kommentje:

# 44

Indokold már meg nekem légy szíves,hogy miért ne érdeklődhetnék itt?!Nem ezért van az oldal?

2013. márc. 28. 14:29
 43/93 anonim ***** válasza:
34%
kérdező, te neheztelnél az anyukádtra, vagy legalább rosszul esne, ha kiderülne, h ő is úgy szedetett ki téged magából és egy csepp tejet nem adott neked, mert féltette a mellét. mert, tudod én ezért a saját édesanyámat is megítélném...
2013. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 anonim ***** válasza:
70%
Szóval aki magánban szül az egyből lenézendő. Kicsit irigyek itt az emberek. Én is magánban szültem, mert jó körülményeket és biztonságot akartam és engem is császároztak, de nem azért mert én akartam volna.
2013. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 anonim ***** válasza:
36%

Mostmár látod hogy hogy megy ez az állami kórházakban. DE ez téged ne érdekeljen, ott ahol te szülsz ez nem így fog működni ebben biztos vagyok.

Egyébként tényleg kérdezz rá náluk az ilyenekre, mert biztosan készségesen válaszolnak minden kérdésedre. Ha kell írd össze a kérdéseket és a személyes konzultáción tedd fel őket.

2013. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 anonim ***** válasza:
40%

47:más ha valakit önhibáján kivül császároznak..én is ugy szültem.Ha megtehettem volna,fizetős szobát kérek,de nem tehettem.

de az hogy előre kéri,és tudja hogy szoptatni se hajlando,és mikor a miértröl faggatjuk,mert hát nem mindegy a körülmény,akkor benyögi h anyugy is ott fog szülni ahol 1milla a császár.

2013. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 anonim ***** válasza:
100%
Ha magánban szülsz akkor nem lesz gond. Én is abban szültem másodjára (bár szoptattam), de úgy bántak velem mintha az elnöki lakosztályban laktam volna egy hotelbe. Az első szülés után meg kb. mintha kutya lennék.. Nem akartam urizálni gondoltam csak normálisak egy államiban is, miért fizetni. Hát nem. Megért minden forintot.
2013. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim ***** válasza:
49%

Ez hülyeség, hogy irigységből írják amit írnak. Nyilván mindenki szívesen szülne ilyen körülmények között. Ez természetes. Maga a kérdés kissé provokatív.


Egyébként felvilágosítanátok mennyibe kerül itt egy szülés, meg úgy végig a terhesgondozás?

2013. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 anonim ***** válasza:
66%

47.

senki nem nézi le azért, mert magánban szül. én se vagyok hülye, ha lenne lehetőségem, hát a Rose-ban szülnék én is, ezt tök biztosra veheted. azért ostobenkó szegény kérdező, mert nincs tisztában a viszonyokkal és nem tudja, h a kérdése ilyen körülmények között felesleges, mert ott neki ezért nem kell izgulnia. azonkívül ha egy cseppel értelmesebb lenne, ezt azonnal megosztotta volna velünk és nem vizualizáltunk volna jó, ha egy mikróval felszerelt többágyas kórtermeket meg tb-s viszonyokat. 4 oldalon keresztül tök másról beszéltünk, mert nem volt képes odaírni, h magánkórházban szül :)

2013. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 anonim ***** válasza:
56%
A Rose nem kórház, az egy wellness központ! Annyi pénzért aranycumisüvegből etetik a babádat azzal, amivel akarod! Mondhattad volna. Ha lenne annyi pénzem én is ott szülnék. Miért szenvedjen, ha nem muszáj? Miért kéne mindenkinek fájdalmak közt szenvednie? Elég nehéz lesz a gyerekkel, igazán nem ezen múlik, hogy milyen anya lesz!
2013. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!