Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szólni kell a kórházban, hogy...

Szólni kell a kórházban, hogy nem akarok szoptatni? Hogy megy ez?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 13:40
 71/93 anonim ***** válasza:
84%
Ha tehetném,kipróbálnám azért...de sajna egy éves fizum nincs annyi mint itt egy szülés.
2013. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 anonim ***** válasza:
92%

78.

vili, tök egyet is értünk. én súlyos százezreket áldoznék a magánellátásomra, ha beleférne a keretbe. többet, mint az esküvőmre :)

2013. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 anonim ***** válasza:
86%
Igen... sajnos pénzkérdése az, hogyan bánjanak az emberrel.
2013. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim ***** válasza:
56%

77-es

Kérdezz nyugodtan, tudsz írni privit.

2013. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 anonim ***** válasza:
28%
B@@@@@@sszus milyen árak. Hú. Más világ az már biztos.
2013. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 anonim ***** válasza:
83%
Hát én normáls úton nem szülhettem sajnos, de a császár abszolult neme gy szörnyű dolog, a műtét napján még kicsit nehezen mozogtam, de másnaptól már simán ment minden éreztem a sebet de ennyi.
2013. márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 anonim ***** válasza:
40%
Hát én a 32. hétig úgy volt, hogy magánban szülök, mert féltem az itt is vázolt állami helyzetről, attól, h a csecsemősök nem megfelelő módon törődnek a gyerekemmel, nem kapok megfelelő információkat az otthoni ellátásáról, nem is beszélve arról, hogy mi van ha valami komplikáció lép fel stb, majd egyre több helyről hallottam, hogy sajnos alap a császár, az orvosom el sem gondolkodott a gátvédelmen, mert hát első gyereknél az muszáj stb, uh végül a 32. héten felkerestem egy természetes szülés és gátvédelem párti sok helyen dicsért orvost és egy szülésznőt, majd 9 hét múlva a Jánosban megszültem náluk a kisfiamat, ami máig életem egyik legszebb élménye! A csecsemősök nem voltak cukik, nem kaptam speciális gyógytornát, nyikorgós ágyon aludtam 2 másik nagyon aranyos anyukával egy szobában, nem pedig a férjemmel együtt egy king-size franciaágyon, viszont egyáltalán nem bántam meg! Csodaszép sima, gátvédelmes szülésem volt, nem volt szükségem semmi tornára, speciális ellátásra, az alapnál több tanácsra, arra meg főként, hogy a Zuram napi 2szer fél óránál többet gyönyörködjön a kecses "seggbekúrt" járásomban és a reggelre átvérzett lepedőmben. Nagyon romantikusan rózsaszín fátylasok a magánkórházak által felfestett családi szobás, első pillanattól együtt a család életképek, viszont nekem nagyon jól esett éjszakákra beadni a gyerkőcöt a csecsemősöknek és rápihenni az elkövetkező úgy 50 évre :)
2013. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 anonim ***** válasza:
83%
Pedig magánban abszolult nem alap a csázsár, nálunk szülsé pártiak nagyon és van gátvédelem is, de sajnos engem muszáj volt vágni.
2013. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 anonim ***** válasza:
87%
Ott nem fognak lenézni.Főleg nem ennyi pénzért.
2013. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonim ***** válasza:
62%
71, igen, tapasztalat. :) Császár másnapján már semmi bajom nem volt, sima után több hónapig szenvedtem a gátsebbel. Bármennyit kifizetnék a császárért. Én is undorodtam a szoptatástól, ezt el kell fogadni, hogy van ilyen. Nem szereti mindenki ha egész nap a mellén lóg a gyerek. A te gyerekednek ad tápszert? NEM. Akkor miről beszéltek? Miért fáj az nektek, ha valaki nem akar szenvedni, mint ti? A te gyereked szüli császárral? Ismét NEM. Semmi közötök hozzá az ég világon.
2013. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!