Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szólni kell a kórházban, hogy...

Szólni kell a kórházban, hogy nem akarok szoptatni? Hogy megy ez?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 13:40
 61/93 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem ott szültem ahol a kérdező, de 700ból kijött a 9 hónap, "sima" kórházban is ad az ember összesen 200 körül ennek-annak a terhesség alatt, szülésnél. És nem kap SEMMI tiszteletet. Ezt két szülés utáni tapasztalatból mondom. Tudom hogy sokaknak nincs ennyi pénze, de ha valaki megteheti akkor érdemes. Nagyon is.
2013. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
69%
Olvasd végig a hozzászólásokat. Csak ugy süt a rosszindulat.
2013. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
12%

64: de van az is....de minek szenvedjen??:)

[link]

700ért szülhetsz simán is :)

2013. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
82%
Aki szerint a császármetszés kevésbé fájdalmas, mint a termeszetes szules, az tapasztalatból beszél? Kétlem.
2013. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:
12%

"de van az is....de minek szenvedjen??:) "


Légyszi, mond, hogy ez irónikus volt, azért a szmájli. :)

2013. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
45%

Igen ironikusan irtam...szmájli is ezért ment.

Én császárral szültem,de utána a felépülés tovább tartott mint ha simán szülhetek.

De a kérdezőn látszik h elsőbabás,azt hiszi akkor ott nem fáj,és majd "hazaballag"...hát én inkább szenvednék pár órát,utána napokig ugymozogtam mint a lassitott felvétel.

2013. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
100%

minek ezek a győzködő válaszok, h a magnákórház jó és megéri... senki sem állított mást, most mégis minenki érvel kiáll mellette, holott nem is érte támadás a magánkórházakat :)


kérdező, óriási különbség van magán és állami kórház között, ha megszületik a baba, állami ellátás környékére se kerüljetek, ha elfogadsz egy jótanácsot. a kérdésedre meg az a válasz, h szólj, akár jó előre is, vmikor a harmadik trimeszterben és mire befekszel, minden el lesz intézve, gördülékenyen fog menni, senki nem szól egy rossz szót sem és nem verik be a babád fejét a csapba (WTF!?). nekik ez nem lesz fura, valószínűleg sokszor találkoztak már ezzel a kívánsággal és a kismamik között is sok hasonszőrűvel fogsz találkozni - már ha akarsz, mert egyágyas szobában leszel, ki se kell tenni a lábad, ha nem akarod.

2013. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
77%
A császáros nem szenved??? Láttál Te már császárral szült nőt? Felkelni is rémálom nem hogy menni, pisilni, kakilni, ellátni a babát. Nekem 3 volt ,tudom miről beszélek. És egyik sem önszántamból.
2013. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:
0%

75

sorry az offért, kérdezhetek tőled privátban a császárról?

2013. márc. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:
96%

74

Én nem védtem a magánkórházakat, csak valaki írta, hogy miért fizetni, ki lehet bírni. Egyrészt ki lehet, de miért. Másrészt az állami kórházakban is tömve van az orvos, személyzet. Csak erre fel írtam, hogy megéri magánban szülni, ha megteheti az ember.

Tudom, hogy nem ez volt a kérdés :)

Arra is válaszoltam korábban, egy magánban senki nem fog beszólni, szólni kell azért.

2013. márc. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!