Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek ha az anya...

Mi a véleményetek ha az anya nyilvánosan szoptat?

Figyelt kérdés

Velem tegnap fordult ilyen elő, hogy Debreceni fórumban kirakja az anya a mellét és már szoptat is.


Nektek mi a véleményetek ha ilyet láttok?



2017. jún. 14. 09:34
 121/146 anonim ***** válasza:
71%

#118

De. A gyerek szoptatása természetes. Ezen hiszti és a korlátozások később születtek, mint a szoptatás maga.

Tény.

2017. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/146 anonim ***** válasza:
78%

nem mindegy, hogy így:

[link]

vagy így:

[link]


előbbi senkit sem zavar, utóbbi - nem normális, akit nem zavar...


nem hiszem, hogy ne lehetne letakarni, senki se kíváncsi a kinn lógó mellre ebéd közben pl.


Plusz vagyok annyira nő, hogy a testem az enyém legyen, nőnek érezzem magam, ne tejtartálynak.

2017. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/146 anonim ***** válasza:
34%
#119 az hogy valaki képes félrevonulni 20 percre egy társaságtól nem áldozat. A gyerekf kedvéért pláne nem. És nem állítható párhuzamba azzal hogy behódol valaki a tohonya férjének, és elfogdja hogy az övé az egész háztartás.
2017. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/146 anonim ***** válasza:
13%

#123

Dehogynem. Lásd vonatkozó kutatások.

Csak nem akarod érteni vagy nem vagy képes átlátni.

2017. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/146 anonim ***** válasza:
78%

Akadj már le a mell = szextárgy témáról. Ezt senki nem írta.

Vannak szabályok, illemek stb. amit muszáj felállítani különben elszabadulna a pokol. Nem kell, hogy tetszen. Nem véletlenül lett kitalálva a ruházat. Nyilván a szoptatás nem minősül annak, de ha egy nő elkezdene fedetlen keblekkel mászkálni bizony megszólnák az emberek és akár közszemérem sértésnek minősülne mivel ebben az országban így van és kész. Így vannak nevelve az emberek.

A női mellet mindenki takarja a plakátokon se szoktam fedetlen kebleket látni max. mélyen dekoltáltat.

2017. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/146 anonim ***** válasza:
87%

Ja, és te meg próbáld ki egyszer, hogy másokra is tekintettel vagy. Meg fogsz lepődni, de lehet hogy még a társaságodból sem kíváncsi mindenki a melledre.

A filmes párhuzad meg megint sántít. Erős lesz, de a lényeg ugyan az: nem borulok ki ha egy filmben lelőnej valakit, mert az nem a valóság. Ha mellettem a plázában lőnek le valakit kiborulok. Ha a filmben látszik egy fél mell, nem igazán érdekel. Ha mellettem dobja ki valaki a csöcsét, zavar. A strandon is ha túl sok látszik. Nem vagyok rá kíváncsi. Itt most a nem diszkrét módon szoptatókról beszélek csak. Tisztelet annak aki diszkréten oldja meg.

2017. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/146 anonim ***** válasza:
34%
#124 tehát aki nem szoptat mindenki előtt az egyben egy elnyomou házicseléd. Aham. Egyszerűen látod te a világot. Nincs gond ezzel.
2017. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/146 anonim ***** válasza:
79%

#127

Inkább arra céloz, hogy másokra ő nincs tekintettel, de rá mindenki legyen mert ő egy szoptatós anyuka.

2017. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/146 anonim ***** válasza:
78%
:D igen, azért is írtam neki hogy kipróbálhatná milyen tekintettel lenni másokra.
2017. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/146 jafnrétti ***** válasza:
27%

Imádom ezt a dumát, hogy "más nem kíváncsi a melledre". Jó, akkor ha meglátod, ne foglalkozz vele a továbbiakban :D Én sok mindenre nem vagyok kíváncsi, ezért nem is foglalkozom vele, akkor sem, ha a látóterembe kerül.

Csak itt sajnos nem arról van szó, hogy valaki kíváncsi-e a szoptató anyuka mellére, vagy sem, hanem arról, hogy sikítófrászt kapnak páran, ha valaki a szemük láttára szoptatja a gyerekét. Van némi különbség. Csak valahogy ez a "nem vagyok rá kíváncsi" egyesek számára jobban hangzik, mintha nyíltan kimondanák, hogy irreális visszatetszést kelt bennük a szoptatás látványa. De hála az égnek, ez nem az én problémám.

2017. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!