Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek ha az anya...

Mi a véleményetek ha az anya nyilvánosan szoptat?

Figyelt kérdés

Velem tegnap fordult ilyen elő, hogy Debreceni fórumban kirakja az anya a mellét és már szoptat is.


Nektek mi a véleményetek ha ilyet láttok?



2017. jún. 14. 09:34
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/146 anonim ***** válasza:
70%

Azt a k***va mi van itt :D Múltkor volt egy kérdés, amiben megkérdezték, hogy mit keresnek itt azok a nők, akik nem akarnak gyereket. Hát pontosan ezért.

Mert nagyon jó szórakozás röhögni ezen a sok elborult agyú, frusztrált, megb***tlan nőn, akik itt verik a nyálukat meg fröcsögnek. :D


De hogy a kérdésre is válaszoljak. Nincs a nyilvános szoptatással semmi baj, amíg valaki diszkréten csinálja.

2017. jún. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/146 anonim ***** válasza:
69%

"79, te elolvastad a kérdést? hogy hol történt az eset, amivel kapcsolatban felmerült? ha nem, akkor ajánlanám értelmezésre..."


Igen, elolvastam. Neked sikerült értelmezni azt, amit írtam?:-)

2017. jún. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/146 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs szoptatós helyiség a közelemben én is szoptatok nyilvánosan.Textilpelussal le szoktam takarni magunkat.Hogy másokat se zavarjon.

Azt ne mondjátok h maradjak otthon etetés időben,mert 3.babáról van szó.

2017. jún. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/146 anonim ***** válasza:
78%

"Ennek az aoka, hogy a nők alapvetően nem törekednek arra, hogy mindenki szeme láttára szoptathassanak, ha mégis megtörténik, annak oka van."


áruld már el, mi lehet az az ok, hogy egy olyan helyen, ahol van szoptatós szoba, nem ott, hanem egy padon az emberek közt állt neki? És a "foglalt" szoba nem ok, ahány ilyen helyen jártam, minimum 5-6 szék volt, nem gondolom, hogy egy debreceni helyen 1db székkel kiszúrnák az emberek szemét. Nos?

2017. jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/146 anonim ***** válasza:
70%
83 nem rólad van szó, aki KULTURÁLTAN megoldod, hanem aki kibacca a csecsét a bevásárlókp közepén..
2017. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/146 anonim ***** válasza:
81%

"áruld már el, mi lehet az az ok, hogy egy olyan helyen, ahol van szoptatós szoba, nem ott, hanem egy padon az emberek közt állt neki? "


Honnan tudjam? Nem én szoptattam ott..-) Életemben nem jártam a debreceni Fórumban (Debreceni fórumban sem:D), fogalmam sincs, van-e ott szoptatóhelyiség, és ha igen, az merre található. Te tudod pontosan? Skicceld már fel ide az alaprajzot, pontosan megjelölve a helyét, kérlek...

2017. jún. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/146 anonim ***** válasza:
79%

aki azt állítja,hogy 5-6 szék van egy ilyen szobában,az konkrétan hazudik.

Bp 2 milliós lakosság:

Westend: összesen 1 szoptatós szoba a tetőtérben 1 db szék

Árkád: 2 db szoba 1 -1 szék

fogarasi tesco 1 db szoba 1 db szék

dunakeszi auchan 1 szék..soroljam tovább?

hol van 5 szék????,

2017. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/146 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötekedés, de felmerült bennem egy kérdés, amire komolyan érdekel a válasz, ha itt nem kapom meg kiírom külön. Mit csinál akinek tápszeres a babája? Az haza tud érni etetésre? Vagy elkezd a pláza közepén vizet forralni és tápszert keverni? Vagy annak nem éhezik meg nyilvános helyen a babája? Az hogy csinálja????
2017. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/146 anonim ***** válasza:
96%

nekem tápszeres. mindig van olyan hely, ahol megmelegítik nekem a vizet, a tápszert hozzákeverem, és kész is. Ha meleg lett kiöntök belőle, öntök rá az üvegből és kész is.


Én a pécsi árkádban voltam a szoptatós szobában, kb 6-8 szék (nem tudom, hogy 3-3 vagy 4-4 volt a szoba két oldalán), szemben pelenkázóhely, a sarokban mosdókagyló... gyere, nézd meg, nem hazudok ;)

2017. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/146 anonim ***** válasza:
91%

hát ez kész...tényleg.Megnéztem.


[link]


itt írják egy fórumban,és tényleg.

Na,hát Bp-en ilyen nincs b szki,ha a Westendben szoptatni kell,mehetsz végig az egész áruházon,állhatsz sorban az egyetlen lifthez amelyik felvisz a tetőtérbe,és 2 gyerekkel,cekkerrel voltam a múltkor,sorban álltunk. Erről ennyit.

2017. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!