Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek ha az anya...

Mi a véleményetek ha az anya nyilvánosan szoptat?

Figyelt kérdés

Velem tegnap fordult ilyen elő, hogy Debreceni fórumban kirakja az anya a mellét és már szoptat is.


Nektek mi a véleményetek ha ilyet láttok?



2017. jún. 14. 09:34
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/146 anonim ***** válasza:
81%

"A szépérzék, hurkák, feszes mell kifejezések, és hogy valaki dugható-e, az ugyanaz."

Ugye nem gondolod komolyan, hogy ez ugyanaz? Nálam két külön dolog.

Mint írtam már én is szoptattam 2 évig és mindig megoldottam, hogy ne nézzenek meg. Az nem zavart, ha tudják mit csinálok, mert az a része nálam a táplálás, de ha valaki látta volna a mellemet közben (előtte se tettem közszemlére) az már a magamutogatás fogalmát merítette volna ki.

De inkább hagyjuk is, mert úgy látom 2 tábor van. Aki diszkréten meg tudja oldani és akit mit sem érdekel, ha éppen körülötte tömeg van.

2017. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/146 anonim ***** válasza:
67%

Miért nekem kell egy nyilvános helyen elfordulnom?

Az együttélésnek vannak illemszabályai. És ezt illik betartani. Nem mutogatjuk a melleinket nyilvánosan.


Hidd el, sok gyerek életben maradt úgy is, hogy az anyja nem mutogatta a mellét ország-világnak.

Lehet nyilvánosan szoptatni diszkréten is.

Azért mert valaki kilökött egy gyereket, még nem lett mindenható, és nem kell mindent elnézni neki.

(én is anya vagyok)

2017. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/146 anonim ***** válasza:
29%

#51

Nem. 2 tábor van: akit érdekelnek mások, és akit nem.


Jelzem, én sem szoptattam premier plánban soha. De visszautasítom az itt felmerült baromságokat.


A test feszessége pedig de, arról szól, hogy dugható-e vagy sem. Amennyiben valaki emberi lény,akkor így működik pszichológiailag, szociálpszichológiailag stb.

2017. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/146 anonim ***** válasza:
77%

#52

Két okból:

1, Amiért nem bámulsz meg egy downosat sem, hogy "némá', retardált" vagy egy kerekesszékest, hogy "némá' nyomi" vagy egy feketét sem, hogy "némá' majom". Alapvető kulturáltság kérdése az egész.

2, Ha nem fordulsz el, hanem bámulsz egy szoptató nőt, amit megtehetsz, ha illetlen vagy (gy.k: bunkó), akkor meg ne hisztizz, hogy mit látsz.


Én még soha nem láttam premierben lóbálózó melleket,pedig számtalan szoptatós asszonyt látok a városban. De mellet egyet sem. Lehet, hogy nem bámulom őket gúvadt szemekkel, ez lehet a titka.

2017. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/146 anonim ***** válasza:
78%

Nem, inkább az a két tábor van, aki szerint a mellnek csak a szexhez van köze, és akik szerint természetes a szoptatás IS.

Ezért botránkozik meg mindenki (már aki), hogy kilátszik a melle: nem tud a szextől elvonatkoztatni. Erogén zóna, másodlagos nemi jelleg, stb. Amíg szexuális felhívást közvetít (kirakja egy cicababa a kirakatba), addig nem gond.


Csak azt az egyet felejtik sokan, hogy a legeslegutolsó szempont az, hogy akarja-e mutogatni magát egy nő.

A szoptatás a babáról szól! Ő lesz éhes, szomjas nyilvános helyen.


Kövezzetek meg: baromira hidegen hagy egy nő melle! Akárhogy is néz ki. De a gyereksírás az idegeimre megy. Bocsi.

2017. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/146 anonim ***** válasza:
69%

#52

Nem, nem kell mindent "elnézni neki". A gyereke táplálása mellből nem egy olyan dolog, amit "el kell nézni" egy asszonynak, külön toleranciával. Az alap. Ezzel jár a műfaj.


Másfelől, felénk nem löknek ki gyereket. Errefelé szülni szoktak.

2017. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/146 anonim ***** válasza:
75%

#55

Mindenkinek :)))


Úgy vagyunk összerakva evolúciósan, hogy a gyereksírás legyen számunkra a legidegesítőbb zaj a világon. Ahhoz van köze, hogy nehogy hagyjuk éhen halni az egyedeket.


(Hanem szoptassuk :)))))

2017. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/146 anonim ***** válasza:
40%

"Csak azt az egyet felejtik sokan, hogy a legeslegutolsó szempont az, hogy akarja-e mutogatni magát egy nő.

A szoptatás a babáról szól! Ő lesz éhes, szomjas nyilvános helyen."


Akkor miért tudja rengeteg nő megoldani a nyilvános szoptatást mellmutogatás nélkül???

Szóval mégiscsak a mutogatásról szól.

2017. jún. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/146 anonim ***** válasza:
76%

Akinek egyenlő a csecsemő szoptatása a mellmutogatással, azzal nem lehet mit kezdeni. Akinek ez nem egy magatehetetlen emberkezdemény életben tartása, hanem nyilvános mellmutogatás, az nem árt, ha a maga háza táján kezd el, frusztráció tárgyában söprögetni.


4 gyerekem van. Nem szoptattam premier plánban soha. De még soha nem hörögtem, hogy "nyilvános csöööööööööcs", ha valaki megtette. Az etetés jutott róla eszembe. Mert az.

2017. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/146 anonim ***** válasza:
74%

Nem, nem arról szól. Arról szól, hogy ha a gyerek éhes vagy szomjas, akkor nem hagyják éhezni. Ott, ahol éppen vannak. Különben mehetnek a sittre.


Nem megy ennek feldolgozása, mi?

2017. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!