Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek ha az anya...

Mi a véleményetek ha az anya nyilvánosan szoptat?

Figyelt kérdés

Velem tegnap fordult ilyen elő, hogy Debreceni fórumban kirakja az anya a mellét és már szoptat is.


Nektek mi a véleményetek ha ilyet láttok?



2017. jún. 14. 09:34
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/146 anonim ***** válasza:
63%
Tehát aki nem azon a véleményen van, mint te annak a véleménye nem is számít? Értem.
2017. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/146 anonim ***** válasza:
79%

"Mert mondjuk, a szoptatós szoba foglalt, pl."


mi az, hogy foglalt a szoptatós szoba??? hát könyörgöm, nem egy db szék van benn és csóközön. Vagy tán az zavarná, hogy látja más is, miközben szoptat??? :D :D


nekem csak egy kérdésem van: mi viszi rá arra, hogy ha van ilyen helység, mégis a padon, az áruház közepén etessen?

2017. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/146 anonim ***** válasza:
24%

hajszál pontosan 1 db szék van minden szoptatós szobában,már ha van ilyen szoba egyáltalán.

az esetek többségében a mozgássérült vécében van a pelenkázó,bocs ha nem a redvás klotyón etetem a babámat. Te se ott zabálsz gondolom.

egyébként én kendőben szoptatok nyilvánosan,de megértem azt aki nem ,mert egy kínszenvedés egy kézzel fogni a gyereket eggyel meg a kendőt úgy,hogy mindíg mindent takarjon,mert a gyerek nem kényelmesen fekszik,mivel nem egy párnával járok a városban.

2017. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/146 anonim ***** válasza:
66%
Én lehet hogy valami extra különleges helyen élek, de 36 éves vagyok, mégse látok úton útfélen szoptató anyákat, tehét vagy mindenki éhezteti a gyerekét, vagy a többség megoldja diszkréten, szóval ne haragudjatok, de nem értem miért vergődtök ezen 8 oldalon keresztül. Bár a válaszok nagy részét ha jól látom egy ember írta.
2017. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/146 anonim ***** válasza:
19%
igen,hát faluhelyen ez nem akkora kérdés,nem tudsz túl messze menni otthonról,gondolom mindenki hazamegy szoptatni.Nagyvárosban ez kicsit macerásabb kedves utolsó
2017. jún. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/146 anonim ***** válasza:
83%
150 ezres faluban élek (Pécs). Te? New Yorkban esetleg?
2017. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/146 anonim ***** válasza:
87%
Semmi véleményem nincs, mert nem szoktam elmélkedni tök idegen emberek elfoglaltságán. Ha az én képembe nyomná a cicijét, az zavarna, de erről nem volt szó gondolom.
2017. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/146 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy meg annyit írtam, hogy a többség megoldja diszkréten. Ez igaz is, ehhez nem kell hazaérni. Csak egyesek itt olyan hévvel harcolnak mintha minden nagyváros minden padján állandóan minimum 5 kismama szoptatna.
2017. jún. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/146 anonim ***** válasza:
70%

"megnéz és megy tovább max. magában levonja a következtetéseket a hölgyről."


Milyen következtetéseket? Hogy szoptat, tehát gyereke van, tehát ivarérett és nem szűz? Azta, igazi Sherlock Holmes...:D

Kedves pécsi hozzászóló, máshol is ritkán látsz nyilvánosan szoptató anyát. Ennek az aoka, hogy a nők alapvetően nem törekednek arra, hogy mindenki szeme láttára szoptathassanak, ha mégis megtörténik, annak oka van. Épp ezért nem értem, hogy egy viszonylag ritka és alapos okkal történő, ráadásul teljesen természetes jelenség egyáltalán miért is kell, hogy téma legyen.:-)

2017. jún. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/146 anonim ***** válasza:
67%
79, te elolvastad a kérdést? hogy hol történt az eset, amivel kapcsolatban felmerült? ha nem, akkor ajánlanám értelmezésre...
2017. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!