Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek ha az anya...

Mi a véleményetek ha az anya nyilvánosan szoptat?

Figyelt kérdés

Velem tegnap fordult ilyen elő, hogy Debreceni fórumban kirakja az anya a mellét és már szoptat is.


Nektek mi a véleményetek ha ilyet láttok?



2017. jún. 14. 09:34
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/146 anonim ***** válasza:
32%

Semmit, normális.

Ez csak tudatlan magyaroknál probléma. A fejletebb nyugati országokban természetes, itt is Németországban. A gyerekek nem gúnyolódnak ilyeneken. Toleránsak ,intelligensek az emberek. Magyarország sajnos fejben is elmaradott. Az emberek pedig elfelejtik, hogy ők is szoptak, ordítottak ,voltak 2 naposak, fél évesek is, akármilyen hihetetlen.

Annyi, hogy én csak akkor csináltam, ha vészhelyzet volt, akkor pedig pelussal letakartam magunkat. Nyáron szinte muszáj volt kinnt is szoptatni, ha szetettem volna a szabadban lenni, nem folyton a 4 fal között. Nincsen ebben semmi rossz és elitélendő.

2017. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/146 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónapja, egyszer, Debrecenben, látott valaki egy embert szoptatni. Állítólag.

Azóta úgy pörögtök ezen, mintha "eres, lógó mellű" hordák lepnék el az utcákat, akik a cuppogó gyerekkel együtt tolják a képetekbe az emlőjüket.

Életem 37 éve során talán 4-5 nőt láttam nyilvánosan szoptatni, ebből kettőt külföldön.

Nem értem ezt a nagy háborgást egy olyan jelenség miatt, ami gyakorlatilag nem létezik.

2017. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/146 anonim ***** válasza:
100%

"nemreg egy mozi elotereben egy par jofej nagyszaju kolyok igen csak helyretette a nyilvanosan szoptato kedves mamat."


"par tini fiu odament elkezdtek bamulni es egymassal versenyezve rohogtek, aztan ilyenek hangzottak el

"en is megmarkolaszhatom, jot tenne nekem is egy kis szopas?" a masikat is kiveszi vagy azt meghagyja nekunk?"

a legdurvabb volt es ez mindjart tavozasra kesztette az intelligens anyukat, az egyik fiu kepletesen elkezdte simogatni az agyekat es rohogve mondta "na meg egy kis szopas es mindjart jo is lesz"

Ugy porzott el anyuka a helyszinrol hogy csak fust szallt utana. "



ha ezek a fiúk szerinted jó fejek voltak,akkor te pontosan ugyanakkora büdös paraszt lehetsz mint ez a pár tirpák.

2017. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/146 anonim ***** válasza:
25%
igen, tirpákok voltak. de az anyuka nem volt az, ha valóban 2 méterre volt a szoptatós szoba?!
2017. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/146 anonim ***** válasza:
10%

a tortenet itt tortent a fejlett nyugaton nevezetesen Ausztraliaban ahol szinte mindenhol kulturalt tiszta helyisegek allnak a mamak rendelkezesere hogy tisztaba rakjak es megetessek a gyerekeiket.

A fiuk jol tettek hogy kicikiztek a not en no letemre se vagyok kivancsi senki cuppogo kolykere es eres logo tejzacskoira, amikor VAN LEHETOSEGE AZ ILLETONEK arra hogy ezt ne tarja a nyilvanossag el. tudod a szaras is termeszetes nem is ertem hogy miert nem ott csinalja barki ahol eppen rajon az inger. sot a nemi kozosules is termeszetes en miert nem dughatok mondjuk egy setalo utca kozepen ? ha raulok a partnerem farkara es mind a ketten ruhaban vagyunk egyikunk nem szerve se fog kilatszani legfeljebb az erotikus mozgasunk miatt lesz nyilvanvalo mit csinalunk. Miert nincs nekem jogom ott elvezni ahol ramjon?ja es nekem ugyanolyan jogom van a fent emlitett tevekenyseghez mint a gyereknek a szopashoz. mert en meg ezt kivantam meg. es akinek nem tetszik ugye az ne nezze. mit szolsz ehhez, remelem nem vitatod el a jogomat hiszen a csecsemo is ember meg en is.

2017. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/146 anonim ***** válasza:
16%

Annyira gusztustalan, mikor egy anyuka megszoptatja a gyerekét , úgy, hogy nem takarja el magát vagy nem megy el vhova...

Ma is láttam a buszon egy ilyen nőt...

Fújj de komolyan.. Pedig nő vagyok.

2017. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!