Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki nem tervez szoptatni, az...

Aki nem tervez szoptatni, az eleve olyan orvost keres már a pozitív tesztnél?

Figyelt kérdés

Ha nem tervez az ember szoptatni, kell ugye hozzá majd egy orvos, aki felír tejapasztót a szülés utánra.


De mikor kell ezt a dokival megbeszélni? Már az elején? És lehet hinni a szavának? Vagy elég később megemlíteni, mert úgyis belemennek? Ez olyan dolog, mint a programozott császár, hogy van, aki nem csinálja kérésre?


Személyes tapasztalatokat szeretnék kérni, ki hogyan csinálta ezt.



2018. jún. 12. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
79%

Elég sokféle vélemény van itt... érdekes hogy egyesek undorodnak a szoptatástól... bár ez érzés nem döntés. Kisfiam 9 hónapos, most várjuk a tesót.

A kórházban ahol szültem TILOS a tápszer... adnak fél dlcukros vizet 3napra (pohárból lehet csak oda adni a gyereknek) nekem se a mellbimbóm nem a legideálisabb a szoptatásra, se tejem nemigazán volt. Van aki a bimbóvédősöket is elítéli... hát kénytelen voltam használni...a lényeg hogy nem akartam éhen halasztani a kisfiam abban a 3 napban amíg semmi nem jött a mellemből... hozattam be titokban tápszert és mindenki tudta nélkül csemsztem a babám pocakjába. A kórházba teljesen stresszben tartják az anyukát hogy szoptatnia kell...legyen egész nap cicin a gyerek és megindul bla bla bla... itthon megnyugodtam, hogy nem zaklat senki és nem szól bele senki mit, hogyan csinálok. Meg is indult a tejem, de még mindig kevés volt, hozzá kellett táplálni.

Most a másodiknál az van, hogy nem tervezek szoptatni mert nekem őrült macerás volt hogy a hatalmas súlyú babámat hogyan szoptassam a szinte semmivel.

Inkább ha lesz tejem lefejem ha nem lesz marad a tápszer... az első gyereknek semmi baja sincs mert tápszeres... mindent hamarabb csinált mint kellett volna... pedig fiú és hatalmas súllyal született...

2018. jún. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!