Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárral...

Programozott császárral szülni szinte fájdalommentes?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 09:46
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

#19

Itt sok kérdésnél a természetes szülésről úgy számolnak be, mintha a poklot járták volna meg. És én el is hiszem, hogy borzalmas. Nekem még mindig elviselhetőbbnek tűnik, hogy a hasamon a hegnek be kell gyógyulnia. Volt már pl orrplasztikám meg műtőtték a talpamat is szilánk miatt, azokat is túléltem, pedig 1-2 hétig bizony fájtak. De nekem az, hogy kitoljak egy gyereket magamból..brutálisnak tűnik :D

2019. júl. 29. 10:31
 22/47 anonim ***** válasza:
87%
szülj császárral, aztán majd rájössz.
2019. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
28%

Bár nem szültem, de szerintem egyénfüggő a dolog, hogy ki milyen típusú fájdalmat bír jobban.

Egy példa: állítólag a fogfájásnál kevesebb rosszabb van. Nekem volt úgy gyökérkezelésem, hogy alig hatott valamit az érzéstelenítő. Nagyon rossz volt, de inkább ezt választanám, mint a menstruációs görcseimet.

A szüléstől rettegek, bár nem szeretnék gyereket, de ha mégis lesz, akkor én is inkább a császárt választanám. Biztosan nem fájdalommentes utána, ahogy írták, de inkább egy műtétből való felépülés, amikor már kint van a gyerek és amúgy minden rendben van, mint kiszolgáltatottan vajúdni 10-20 óráig úgy, hogy nem tudom, meddig tart még és mi vár rám.

2019. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
15%
Persze, hogy úgy adják elő, mintha a Don-kanyart járták volna meg. Minden anya ezt csinálja, a császárosok is. Aki nem, az meg jobban szeret azzal villogni, hogy neki nem fájt egyáltalán. Mindegy, csak elmondhassa, hogy ő milyen szuper anya.
2019. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
85%
A műtét maga fájdalommentes, de utána minden nagyon sz.r. Nekem sürgősségi volt, 24 órán keresztül vajúdtam, de még ugyanennyit bevállaltam volna (pedig nagyon durva volt), mint hogy megcsászározzanak. Nem éreztem megkönnyebbülést, úgy remegtem, mint a kocsonya, az állandó hasnyomkodás rettenetes, a katétert kb kitépték, ágyra alig tudtam fel-leszállni, nem tudtam hogy feküdjek-kelljek fel, ülni-kiegyenesedni sem egyszerű, babát is nehéz volt ellátni, marha lassan közlekedtem, csoszogtam mindenhova, nem csinálhattam hirtelen mozdulatokat, a hasüregbe szorult levegő miatt nagyon fájt a lapockámnál és a kulcscsontomnál, szúrtak a kórházban is és itthon is kellett vérhígítózni 10 napig, és ami kiábrándító még nekem, hogy fél évvel a műtét után is tök érzéketlen a hasam, mintha egy idegen testrész lenne, utálok hozzáérni. Szóval aki úgy gondolja, hogy könnyű-megúszós egy császár, azt mondom ki lehet próbálni.
2019. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

#23 Egyetértek. Szerintem én is jobban viselném a műtétből felépülést, mint 10+ órás intenzív fájdalmat.


#24 Hát, szerintem nem túloznak. Biztos brutális fájdalom.

2019. júl. 29. 10:45
 27/47 anonim ***** válasza:
90%

Az a legrosszabb, ha hosszú vajúdás után van a műtét. A remegés és a nagy fájdalom is biztos a kimerültség miatt is volt 😕

Nekem nem érzéketlen a hasam, de fekvő helyzetből csak oldalra fordulva tudok felülni (nem fájdalom miatt), és a köhögés és tüsszentés fáj ha állok. 7 hónapja volt nekem is. De ha tudtam volna tornára járni, talán ennyi se lenne.

2019. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
92%
Egy hasiműtét szerinted fájdalommentes?
2019. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
#28 nem, de a kérdésben is az áll, hogy “szinte”.
2019. júl. 29. 11:10
 30/47 anonim ***** válasza:
82%

Ugyanolyan rossz lesz,mint az orrplasztikád. Illetve rosszabb,mert szétnyiszálják az izmodat,a zsírréteget,az összes szövetet...már a gondolat is fájdalmas nem?

Én mondjuk simán szültem,35 órát vajúdtam,imádkoztam a császárért de nem volt nyomós oka.Igy utólag jobb is,hogy csak alul lett 1 centis vágásom és el tudtam már első pillanatban látni a gyerekem,mint szenvedve a hasi fájdalomtól keljek fel hozzá. De ha neked csak ez játszik,akkor készülj fel,nem lesz kellemes.Nem tapasztalat,csak hallomás :)

2019. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!