Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárral...

Programozott császárral szülni szinte fájdalommentes?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 09:46
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
92%
Igen az orrplasztikánál az orr nem mozog, de ez a seb fàj minden mozdulatra. De ki lehet bárni.
2019. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
86%
4 ágyas szobában feküdtem, én szültem egyedüliként természetesen. A szülés után szépen visszasétáltam a szobámba, összeszedtem a cuccom, elmentem lezuhanyozni, hajat mosni, felöltöztem, ettem és kb. meg sem látszott rajtam, hogy 2-3 órája szültem. A császárosokat visszatolták a kórterembe, fél napig mozdulatlanul kellett feküdniük, azt mondták a fejüket se emelgessék, majd este jöttek, hogy felállni és tusolni, nos nekem az elég elrettentő volt, mikor először lábraálltak... Utána is nehezen mozogtak, nehezebben látták el a babát és szerintem vérhigítóval szúrkálni magukat sem olyan jó buli.... A császármetszés egy nagy hasi műtét, szerintem tévhitben van az, aki azt gondolja, fájdalommentes és móka és kacagás utána az élet. Nyilván a természetes szülés is fáj, de amint kint a baba elmúlik, nekem a gámetszés is inkább csak érzékeny volt, pedig volt szétnyílt varratom is...
2019. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

#32

“Fél napig feküdniük kellett”

Te meg minimum fél napig vajúdsz. Ha szerencséd van, kevesebb ideig, ha nincs, akkor akár 3 napig is. Most ez miért lenne jobb, mint feküdni? :D


Meg az első felállás, persze biztos fáj, de nem órákon keresztül. Na mindegy maradjunk annyiban, hogy fáj ez is az is, csak másképp.

2019. júl. 29. 11:46
 34/47 anonim ***** válasza:
92%

Nekem programozott császárom volt. Igaz, az első felállás pokoli volt, nekem utána még kB 3 hétig minden felkelés, köhögés, tüsszögés fájt, meg még sokáig kellemetlen volt. Most 7 hónapos a fiam, mostanában kezdem érezni, hogy nem fáj frontkor , nem viszket, nem kellemetlen a hegem.

Fél nap vajúdással egyenértékű, tényleg.

2019. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon aranyos,hogy mindenre dobálod a röhögős fejeket, de hidd el nem fogsz te nevetni a császár után... Fogalmad sincs miről beszélsz, úgyhogy szerintem legközelebb akkor szólalj meg a témában, ha már túl vagy rajta...
2019. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:

#35

Mutasd már meg, hogy hol akartam bármit is bemesélni. A véleményemet mondtam el. De olyanok is mondanak véleményt császárról, akik simán szültek. Akkor ők miért akarják bemesélni, hogy milyen? Mindenkinek lehet véleménye, én a sima szülést látom rosszabbnak, meg itt is sok kérdésben arról számoltak be, hogy mennyire szörnyű, a császárról messze nem olvastam annyi negatív vélemény. De kinek mi.

2019. júl. 29. 12:11
 37/47 anonim ***** válasza:
91%
Azért a "fél nap vajúdás" jó esetben fokozatosan erősödik, a vége durvább csak. Nekem a kitolás már egyáltalán nem is fájt, feszítő érzés, de nem fájt... És igen inkább vajúdok fél napig, mint feküdjek mozdulatlanul "becsövezve", de kinek mi... #31
2019. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
*32
2019. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor írj vigyorgós smileykkal, ha túl vagy a császáron. Sok szerencsét! Várjuk szeretettel a történeted, ha túl vagy rajta.
2019. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
92%
Még nem tudod mi vár rád, ezért veszed ilyen könnyen. 31 órát vajúdtam és már a kitolásnál voltam, amikor a gyereknek leesett a szívhangja. Valahogy elakadt a szülőcsatornában. Nem tudták kivenni és császár lett végül. Szóval,ha így nézzük félig megszültem,de én azt mondom, hogy inkább jött volna ki ott,ahol kell neki. A 31 óra folyamatos vajúdás és a kitolás sem volt olyan fájdalmas,mint, amikor elsőnek fel kellett állnom és mellette ellátni a babámat,de majd megtudod, hogy mennyire "szinte fájdalommentes".Minden rosszindulat nélkül mondom, hogy,akik ilyen vidáman állnak egy nagy hasi műtéthez,azok utána nagyot koppannak.
2019. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!