Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet kérni, hogy császármetsz...

Lehet kérni, hogy császármetszéssel szüljön az ember?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elvileg csak indokolt esetben lehet, de néhány ismerősöm mondta, hogyha nagyon drága klinikán vagy, akkor kérheted, csak max többet kell érte fizetni.
2020. okt. 24. 19:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
83%
Persze. Ez Magyarország. Jó pénzért bármit
2020. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
61%
Náluk progcsászár volt a dokinak 250-et kért érte.
2020. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
34%
Sajnos sokan megcsinálják. 😕
2020. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
De ezt tényleg lehet, akkor is, ha nincs semmi indoka, max annyi, hogy nem akarod hüvelyi úton?
2020. okt. 24. 21:03
 5/67 anonim ***** válasza:
35%
Igen, sajnos van az a pénz.
2020. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem igen.

En azt nem ertem miert itelkezik itt sokmindenki. Miert sajnos ez? Egy csomo országban joga van a nonek eldonteni ezt, nalunk hivatalosan nincs lehetosege donteni. Igen, valszleg zsebbe kell nyulni majd ha ez a "keresed" de szerintem az inkabb a szomoru, hogy ez megint egy olyan dolog akiben a nok nem donthetnek szabad akaratuk szerint torvenyesen, mintsem az, hogy valaki igy dönt.

2szer szultem huvelyi uton de maximalisan megertem, hogy ha valaki nem igy szeretne es a császárt keri.

2020. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 A kérdező kommentje:
#6os, igazad van,egyetértek veled. Én sem értem, hogy ez miért sajnos. Meg hogy miért nem dönthet az anya. Hát nehogy már. Bezzeg más országban abszolút van döntési joga a leendő anyának, csak itt nem.
2020. okt. 24. 21:36
 8/67 anonim ***** válasza:
57%
:) latod.. Megis lepontoznak. (Bar le se szarom.. Kell valami izgalom.. Mas eletebe belekotnyeleskedni meg megmondani mi a "helyes" osanyaknal igy megy ez.)
2020. okt. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
27%
Nektek az a véleményetek, nekem meg az. Ha engem lepontoztok a sajnos miatt, én is lepontozok másokat a más véleményükért. Ennyi.
2020. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
55%
Magánkórházakban biztosan dönthet az ember, itt fogom szülni a másodikat program császárral, az első hüvelyi úton, gátvédelemmel született de a másodiknál szeretném úgy, nyugalomban tölteni a terhességemet hogy tudom mi és mikor fog rám várni. Államiban is van orvos aki vállalja, csak sajnos nincs kiírva a homlokukra ezért nehéz ilyet találni.
2020. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!