Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet kérni, hogy császármetsz...

Lehet kérni, hogy császármetszéssel szüljön az ember?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elvileg csak indokolt esetben lehet, de néhány ismerősöm mondta, hogyha nagyon drága klinikán vagy, akkor kérheted, csak max többet kell érte fizetni.
2020. okt. 24. 19:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
22%
20as, más országokban fizetik a komoly egészségügyi hozzájárulásokat, így úgymond kifizetik előre a választás lehetőségét.
2020. okt. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
82%
Hat tollem kérjenek érte plussz penzt nem érdekel de legalább legyen döntési jogom és ne csak úgy hogy fu alatt meg megalazkodva
2020. okt. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
72%
22, most így is van. Ha fizetsz megcsászároznak. Tehát megvan a választási lehetőséged ha úgy veszed.
2020. okt. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
69%
21 mert itt nem fizetünk komoly eü hozzájárulást? Azt. 60-70 ezret HAVONTA amúgy mire fizetem? Nem azért hüvelyi úton szültem meg nem érint ez a csaszar téma, de ugyan mire fizetem az eühozzajatulasomat? Vagy ez a pénz nem sok? Fizetés aranyosan sem? 🤔
2020. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
68%

24es, nem tudom, tudod-e de az egészségügyi járulék nincs havi 8 ezer forint. Az meg nem hinném hogy olyan hatalmas összeg.


Amerikában ez az összeg, szolgáltatótól és csomagtól függően 150-400 ezer havonta/fő.

2020. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
25 ha nem dolgozol akkor. És amúgy már több mint 8000 bár nem sokkal.
2020. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy nem hiszem, hogy Amerikával kell példálozni, ahol tudvalevőleg a világon a leggazabb az egészségbiztosítási helyzet.

Miért nem példálózunk Ausztriával? Mert ott olcsóbb és jobb az egész rendszer? (Személyes tapasztalatból tudom)

2020. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
79%

27es azért nem dobálóztam Ausztriával mert azt nem ismerem, ellenben az amerikaival(tapasztalatból)


És hogy a leggázabb? Nem tudom, nekem tökéletes volt hogy minden időpontra ment, tiszta rendelőkben, kórházakban, mosolygós, felkészült orvosokkal, személyzettel, választható vastagságú ágymatraccal és éttermi minőségű menüvel. Nem volt több hónapos várólista, leghosszabb amit vártunk egy nem sürgősségi műtétre, másfél hét volt. Gyerekkel bent lehetett a szülő, kapott ágyat, látogatói fürdőhelyiséget használhatta ahányszor akarta, minden szobában zuhanyzó, wc, naponta cseréltek ágyneműt és még hosszan sorolhatnám.

2020. okt. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ellátás minősége a gaz. Hanem pont az ára. És hogy többmillió ember biztosítás nélkül el a világban vagy olyan a biztosítása ami komolyabb betegséget nem áll és csöves lesz ha kezelik. De ha ott élsz, ezeket gondolom te is tudod. Van olyan ismerősünk azért költöztek haza, mert anyuka agydaganatat nem lett volna pénzük ott kezelni. Már a házat is eladtak kint. Mindent.
2020. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
73%

25

Majd ha egyszer elmész dolgozni akkor megtudod, hogy nem 8 rugó hanem a fizetéses 15,5%-a.

2020. okt. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!